Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Lang zilveren collier, 835/000, Venetiaans model met 4 lang ovaal cabouchon geslepen carneolen geplaatst tussen de ketting. Zonder sluiting. Lengte 90 cm. totaal ca 12,7 gram. In goede staat
Lot zilver en plated, bestaande uit 2 delen nagelgarnituur met bewerkte zilveren heften, 800/000, een suikerklontjesschep met bloemdecor en cartouche, 925/000, ZI-keur. STIEFF-PAT, en een plated ramme...
Strakke zilveren ring, 925/000, met een cilindervormige licht groene zirconia. Breedte 6 mm. ø 55
Zilveren roomlepel, Art Deco, 835/000, met getorste steel en opengewerkt gegraveerd heft. MT.: A.Pelt, Schoonhoven jl.:R:1927 12 cm, ca 12 gram.
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat
Twee delige manicureset met gecontourneerde zilveren heften voorzien van oude belastingkeuren. 11,5-13cm.
Hanger in de vorm van een flacon, uit witmetaal, bezet met turkoois en koraal, voorzien van getorste en filigrain versieringen. Bevestigd aan een jasseroncollier. 33x40mm, lengte 70 cm. In goede staat...
Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...
Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 24.5 cm. In goede staat.
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 24 cm. In goede staat
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat
Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afmeting. ø 20.5 cm. In goede staat.
Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afmeting. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. In redelijke staat
Geslepen glazen kristallen karaf met verticale ribbels en geslepen ster op de bodem. met geslepen stop welke tevens als glaasje te gebruiken is. Afmeting 7x20cm In goede staat
Twee oude Perzische kleden, rood en rood-blauw. Afmeting. 63x92 cm en 100x160 cm. In goede staat.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 50x34x9 cm. Barst in het glas, verder in goede staat.