Geelgouden broche, 585/000, in tak/bloemvorm versierd met 3 barokparels en een strik bezet met diamanten met oudslijpsel gezet op zilver. Grootte 36x32mm ca 7 gram. In goede staat
Geelgouden riviere ring, 585/000, met markies geslepen diamanten. Ring met oplopende zetkast met 7 markies geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,00 crt. ø 53 ca 3,7 gram. WVP € 1595,- ...
Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 8x8 mm. ø 45 ca 3 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.
Drie kleine traditionele bloedkoralen colliers, een collier uit takjes bloedkoraal, 7 mm, met zilveren bolsluiting en 2 korte snoertjes met ronde kraaltjes, 2,5 mm, met klein ovaal geelgouden slotje. ...
Set bestaande uit een collier van 2 rijen ronde bloedkoralen met geelgouden sluiting met grote bloedkoraal en en bijpassende armband met ovale geelgouden sluiting, ø bloedkoraal 6-7 mm, en een paar ge...
Collier met 3 rijen bloedkoraal, 3 mm, versierd met 10 zoetwaterparels, ø 10 mm, 20 gouden bolletjes en een gouden bolsluiting. Lengte 50 cm.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21 Eeuw. 'Gesneden citroen op tafel'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.
A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...
Zilveren miniatuur bruidsbeker, 835/000. MT.: C.Bos en Zoon, Amsterdam ø4x10,5 cm ca. 70 gr. Cond.: G
Unieke Hollands zilveren tuimelkan, 833/000, met zilveren houder voorzien van brander, met parelranden versierd , Art Deco, MT.: van Kempen, Voorschoten, jl.:. F: 1915 In goede staat
Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen tafelset, deels met omgeslagen rand voorzien van amandelslijpsel op floraal gegraveerde zilveren voet, 835/000, op gecontourneerd zwart houten basement met ivoren pootjes. 28x10x16...
Geelgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker met plat gepunnikt collier met daartussen in het midden een geelgouden stukje met een soort knoop, bezet met 7 briljant geslepen diamanten in een gebo...
Geelgouden ring, 750/000, met briljant en blauw saffier. Fantasie model met 2 blaadjes, 6 briljanten, totaal 0.36 crt, en 2 blauw saffieren in 4 poot-chatons gezet. ca. 3,5 gr. ø 54. Nieuw
Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot
Zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een uitgewerkte roos, met anker collier gemaakt tot een verstelbaar Y-collier. Lengte max. 70 cm. Totaal ca 21,7 gram. In goede staat.
Fraaie kristallen tafelschaal met gecontoureerde kartelrand, geplaatst op een ronde zilveren, 835/000, voet versierd met een parelrand. Enkele chips af. ø29x16cm. Verder in goede staat.
Kapitale royale witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Witgouden ring met oplopend fantasie rozet bezet met 2 navette geslepen smaragden, 10x5 mm, met een mooie groene kleur voorzien van in...
Stel zilveren fotolijstjes, ovaal model met houten achterkant. ø 7,5cm