Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theepot, Meissen-stijl.
Startprijs 40 EUR

Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

8x Meissen borden
Resultaat: 350 EUR

Acht Duitse Meissen porseleinen ontbijtborden met diverse florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

K.P.M. Schaal
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

4x Bord (o.a. KPM)
Startprijs 40 EUR

Vier oude Duits porseleinen gebaksborden. Drie maal 'Hutschenreuther' (Ole Winther), vogel decors. Circa: 1980. Eén maal K.P.M., tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

3x 18e -19e eeuw Fayence borden.
Resultaat: 55 EUR

Drie maal 18e-19e eeuw Fayence borden. Eén maal 18e eeuw Duitsland, met chinoiserie decor (randschade). Twee maal Holland, circa 1900. Gemerkt:: 'de Klauw' (goed). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/ g...

2x K.P.M. bord
Startprijs 80 EUR

Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

2x Duits porselein
Startprijs 50 EUR

Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.

K.P.M. Serviesje
Startprijs 300 EUR

Antiek Duits KPM porseleinen mocca serviesje. Handbeschilderd met florale en goud decors. Circa: 1900. Servies bestaat uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, drie schotels, twee kopjes. Afmeting: 5 -19 c...

3x Chinese borden
Startprijs 900 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.

4x Kop + schotel, China
Startprijs 150 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.

2x Kop + schotel, China.
Startprijs 80 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Circa: 1800. Gemerkt 'F'. Eén schotel randschade, één kopje chip. Afmeting: 6,5 x. 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat...

Porseleinen beeldje 'Höchst'.
Startprijs 130 EUR

Antiek Duits 'Höchst' porseleinen figuur. Circa: 1900. 'Vrouw met leeuw, wereldbol en hoorn des overvloeds'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Scheibe Alsbach (groepje)
Startprijs 50 EUR

Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Beeld, 'Vrouw met kruik'.
Startprijs 120 EUR

Duitse 'Karlsruhe Keramik' vrouw van terracotta. 'Afrikaanse vrouw met kruik'. Deels geglazuurd. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2x Chinees trekpotje
Startprijs 150 EUR

Twee maal Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

2 Bustes "Zigeuners"
Startprijs 100 EUR

Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...

2x Porseleinen beeld
Startprijs 150 EUR

Twee grote porseleinen figuren groepen (Duitsland). Circa: 1980. (beschadigingen). Afmeting: circa 21 x 29 x 15 cm. In matige staat.

Lladro beeldje
Resultaat: 30 EUR

Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Keramieken figuur, Duits.
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse keramieken figuur. Circa 1920. Vrouw met jurk op stoel. Monogram B.L. 12/3 W.K.K. en kruisteken met vier punten. (kleine restauratie en minimale chips onderrand) Afmeting: 31,5 cm. In r...

Keramieken figuur
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

2 Spaanse beeldjes
Startprijs 100 EUR

Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.

2 Spelende honden,
Startprijs 90 EUR

Antieke terracotta figuur, circa 1920. Twee spelende puppies. Bronskleurig glazuur. Afmeting: 16 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Porseleinen bisquit beeld
Startprijs 150 EUR

Bisquit porseleinen figuur, circa: 1900 (vleugel/arm gelijmd + vingers beschadigd), Nr. 1081/29. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In matige staat