Slagring, 416/000, met saffier en diamant. Ring met brede bewerkte slag bezet met een smaragd geslepen saffier, 5x3,5mm, en aan de boven en onderzijde versierd met 1 klein diamantje. ø 54 ca 2,2 gram....
Gouden filigrain sieraden, 585/000, bestaande uit 2 broches, langwerpig model met filigrainversiering en een hangertjes in bloemvorm gemaakt uit filigrain met paarse steen. En een zilveren filigrainha...
Mes met bewerkt plated heft en fraai bewerkte houder met floraal decor. Lengte 35 cm.
Lot van o.a. diverse zilveren sieraden, bestaande uit 3 zilveren broches, met knop en markesiet, zilveren ring Fins. En een onedel collier, hanger en medaillon.
Drie bijbels voorzien van zilveren slot, 833/000. Grote bruine bijbel, oude en nieuwe testament, 1860, met sluiting versierd met biedermeier gravering, MT.: Wed A. Kooiman, Schoonhoven, jl.:W:1856, 9x...
Lot sieraden met o.a. zilver, bestaande uit een zilveren ring, 3 broches, 1 speld ontbreekt, 1 oorclip en een bedelarmband. Totaal zilver ca 50 gram
Mooie gouden slavenband, 585/000, met diamanten. Fijne slavenband met slag, bezet met 2 diamanten met een roosslijpsel, ø ca 4,2 mm, op zilver gezet in een geelgouden armband voorzien van een scharni...
Brede zilveren armband gemaakt uit 5 brede filigrainschakels, versierd met bloemen en knoppen voorzien van een getorste rand. 3,5x18 cm. Totaal ca 44,8 gram. In goede staat
Zilveren aardbeienschep, 835/000, Art Deco, met ronde diepe opengewerkte bak met gegraveerde aardbeien en een steel met filetranden bekroond met aardbeien. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, L.15 cm...
Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...
Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat
Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.
Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
E. Versteegh, 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.
Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Antiek plated jardiniere in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 16 x 36 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e eeuws antiquarische boekje in kalfsleder gebonden. De historie van Karel de Tweede 1660 te Dordrecht. Voor Abraham Andriesz Boeckverkooper 1660. Met gravures. Afmeting: 13,5 x 9 x 5 cm. I...
Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.
Grote 19e eeuwse koper-genagelde waterbak. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Twee oude vergulde houtgestoken wandkandelaren, twee-lichts. (Italië). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 60 cm. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.
Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...
Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Drie mooie oude Engelse plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Renaissance-stijl kaarskandelaar met leeuw. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat
Twee oude postzegelverzamelalbums. Eén maal Victoria Nederland, divers ongestempeld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw, veel blokken. Eén maal Nederland, gestempeld en ongestempeld, divers. Eerste ...
Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.
Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Art-Deco, Amsterdamse school stijl pendule met origineel Duits uurwerk. Circa 1930. Pendule heeft halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. ca.. 1900 Jugendstil compositie metaal. Acht-daags uurwerk met halfuurslag. Afmeting . 64 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.
Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten klooster-tafel met lades en gedraaide poten, onderling verbonden. Handgemaakte reproductie naar oud voorbeeld. Afmeting: 82 x 79 x 216 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. 20e Eeuw. Afmeting: 144 x 57 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits halbankje met klep op sledepoten. Circa 1910. Afmeting: 102 x 98 x 42 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.
Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat
Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. Afmeting 95x167x73cm. In redelijke staat
Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat
Zeldzame notenhouten pianokruk met zitting in oesterschelp-vorm, met drie klauwpoten onderling verbonden. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decors. In de kleuren rood/blauw/creme. Afmeting: 217 x 343 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch Heriz kleed. Meerkleurig met florale decors. Iran. Afmeting: 3,12 x 4,24 cm. In goede staat.
Zeer groot fijn geknoopt Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig, creme/oker/turkoise etc. Afmeting: 248 x 330 cm. In goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 220 x 140 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje met pop'. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afmeting. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek kristal glas, Bohemen en Duitsland. Afmeting: ca. 12 - 21 cm. In goede staat
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal bruin-rood-transparant, gemerkt Salv. Eén maal geel-transparant ongemerkt. Afmeting: 24-30 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Roze vazen met emaille figuren en florale decors. (één oortje stukje af). 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Lot van 11 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Schalen, borden. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 22 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 18 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed, 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Borden, schalen, sauskommen etc. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 20 - 36 cm...
Twee antieke Chinees porseleinen bolvazen met spelende figuren in tuin decors. Gemerkt. Afmeting: 40,2 x 23,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schaal (schotel) met blauwe florale en vogel decor. 17e Eeuw. Afmeting: 8 x 39,5 cm.ø. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Ming wierrookbrander met Swatow blauw florale decors, staande op drie pootjes. 16e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18,7 cm ø. In zeer goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen gecontourneerde borden met florale- en goud decors, 18e eeuw. Eén haarlijn en minimale chips. Afmeting: 4 x 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Wanli kom met florale coullissen decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: 16 x 35,7 cm ø. In goede staat.
17e-18e Eeuwse pastel-kleurige Chinees porseleinen Familie Rose kom, met zotjes en florale decors in coullissen. (Gemerkt). Afmeting: 5,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie antieke renaissance-stijl tegels. Eén maal grote Italiaanse tegel, waarschijnlijk 18e eeuw (gelijmd). Twee maal polychrome, 17e eeuw. Afmeting: 14-34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Mooi gaaf 18e eeuws Delfts blauw bord met rocailles en tuinhek decor. (randglazuur is licht beschadigd). Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xy bord met figuren- en interieur decor. 18e Eeuw. (twee chips en lichte randglazuur schades). Afmeting: ø 22,7 cm. In redelijk goede/staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afmeting. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). In goede staat
Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met groene celadon glazuur en symbolen decor. Eén maal met berglandschap en figuren decor. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein, met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afmeting.: 28 cm. In goede staat.
Apart Chinees porseleinen figuur, twee lyche's aan een tak met bladeren. Waarschijnlijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 6,8 x 3,3 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogel decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zweeds Röhrstand porseleinen serviesgoed 'Ost India'. Bestaande uit: Acht kop en schotels + vier gebaksborden. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.