Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot kettingen (Heiligkruis)
Resultaat: 30 EUR

Lot met diverse rozenkransen, 19x, met diverse kralen en kruizen.

4 Armbanden, 3 rijig edelstenen
Resultaat: 50 EUR

Vier armbanden met 3 rijen edelstenen voorzien van goud op zilveren sluiting, o.a. met parels onyx en gitten. Allen bevestigd aan een sluiting in bloemvorm met gekleurde stenen. Lengte 18 cm. Nieuw

Lot Bloedkoraal (3x)
Resultaat: 220 EUR

Lot met bloedkoralen, bestaande uit een 2 rijig collier met verlopende kralen, ø 3,5-5 mm, lengte 42 cm. oorhanger met peervormige bloedkoraal en 2 buttonkoralen en een broche met een rozet gemaakt ui...

Granaatcollier met gouden slot
Resultaat: 75 EUR

Lang granaten collier met geelgouden ovale sluiting. ca 140 cm. Glasgranaten ø 6,5 mm.

Gouden ring met stenen
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000. Slagring bezet met 2 rond hoog gefacetteerde stenen. Voorzien van gematteerde bewerking. breedte 15 mm. ø 61

Zilveren armband dieren
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (kinder)armband, 833/000, uit plaatjes versierd met afbeeldingen van een hond an een poes, Voorzien van een bakslot. Breedte 10 mm. Lengte 15 cm. ca 13,3 gram

Lot parelmoer
Resultaat: 25 EUR

Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.

Zilver vergulde oorhangers robijn
Resultaat: 50 EUR

Zilver vergulde oorhangers met robijn. De robijn is facet geslepen, afmeting: 11 x 8 mm. De oorhangers zijn met de hand vervaardigd.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een grote opengewerkte hanger met floraal decor, een armband met kruldecor en 2 armbanden met maanachtige stenen. ca 52 gram.

Gouden ring Aquamarijn
Resultaat: 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...

Lot sieraden o.a. hematiet
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met o.a. een collier van hematietkralen, snoer biwaparels met WG, 585/000, sluiting, 2 armbanden, 2 ringen, 2 colliers en oorclips met groene steen.

Barnsteencollier
Resultaat: 50 EUR

Collier van ovaal gevormde barnsteenkralen, 2 cm. Lengte 62 cm. Enkelen beschadigd en gebroken. ca 33,7 gr.

Gouden collier met hanger diamant
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier, 40 cm, met peervormige hanger met een rozet met 11 diamanten met een oudslijpsel, gezet op zilver. 20x12mm. Totaal ca 5,6 gram.

Dubbeltjesarmband
Startprijs 30 EUR

Dubbeltjesarmband, met 20 dubbeltjes 1936-1941, dmv 2 rijen met ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van bakslot. Lengte 20 cm. Eén oogje zit los, verder in goede staat.

Gouden horloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden horloge, 585/000, klein rond model, ø 18 mm, met gefacetteerde lunette en voorzien van gouden bewerkte band. Lengte 15,5 cm. Totaal gewicht ca.17,1 gram. Mechanisch. In goede staat.

4 Zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een paar oorschroeven met Zeeuwse knoppen, ø 13 mm, een jasseroncollier met Zeeuwse knop hanger, ø 30 mm, een schakelcollier en een zilveren collier met hanger met ...

Gouden ring met bloedkoraal.
Resultaat: 40 EUR

Fijne gouden ring, 585/000, met ovaal gefacetteerde bloedkoraal, 6x4mm, in gladde zetkast met rand versierd met graveerwerk. Voorzien van restauratie aan de binnenzijde. ca 2,0 gram. ø 53.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram

Zilveren slavenband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, uitlopend aan de bovenzijde, versierd met biedermeier graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. ca 19 gram. Breedte 12-30mm, ø50x55mm. In goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met roze en witte zirconia's. Sierlijke armband met florale vrom met markiesgeslepen roze stenen en zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. 22x1,4cm. Nieuw

Amethyst collier
Resultaat: 30 EUR

Lang collier van ovaal cabouchon geslepen amethistkralen, 18x14mm, Lengte 120 cm.

Set van lapis
Resultaat: 50 EUR

Set van lapis lazuli sieraden, bestaande uit zilveren oorhangers, 925/000, met een langwerpige lapislazuli, een zilveren gehamerde slavenarmband, 17 mm, met in het midden een langwerpige lapis lazuli...

Lot met o.a. barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Lot o.a. barnsteen bestaande uit 2 barnstenen snoeren, een snoer gele gefacetteerde kralen, een barnsteenhanger, een hanger en oorhangers met roodbruine steen.

Gouden hanger/broche met lava-camee.
Resultaat: 60 EUR

Gouden hanger/broche, 585/000, met lavacamee. Grote gouden broche/hanger met bewerkte rand met getorst draad, voorzien van een lavacamee met de afbeelding van god met lauwerkrans en baard. 6x3,5cm inc...