Lot met diverse rozenkransen, 19x, met diverse kralen en kruizen.
Lang granaten collier met geelgouden ovale sluiting. ca 140 cm. Glasgranaten ø 6,5 mm.
Zilveren (kinder)armband, 833/000, uit plaatjes versierd met afbeeldingen van een hond an een poes, Voorzien van een bakslot. Breedte 10 mm. Lengte 15 cm. ca 13,3 gram
Zilver vergulde oorhangers met robijn. De robijn is facet geslepen, afmeting: 11 x 8 mm. De oorhangers zijn met de hand vervaardigd.
Lot sieraden met o.a. een collier van hematietkralen, snoer biwaparels met WG, 585/000, sluiting, 2 armbanden, 2 ringen, 2 colliers en oorclips met groene steen.
Collier van ovaal gevormde barnsteenkralen, 2 cm. Lengte 62 cm. Enkelen beschadigd en gebroken. ca 33,7 gr.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier, 40 cm, met peervormige hanger met een rozet met 11 diamanten met een oudslijpsel, gezet op zilver. 20x12mm. Totaal ca 5,6 gram.
Gouden horloge, 585/000, klein rond model, ø 18 mm, met gefacetteerde lunette en voorzien van gouden bewerkte band. Lengte 15,5 cm. Totaal gewicht ca.17,1 gram. Mechanisch. In goede staat.
Fijne gouden ring, 585/000, met ovaal gefacetteerde bloedkoraal, 6x4mm, in gladde zetkast met rand versierd met graveerwerk. Voorzien van restauratie aan de binnenzijde. ca 2,0 gram. ø 53.
Zilveren armband, 925/000, met roze en witte zirconia's. Sierlijke armband met florale vrom met markiesgeslepen roze stenen en zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. 22x1,4cm. Nieuw