Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren mocca servies
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje, suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst ...

Gouden zakhorloge
Startprijs 500 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitserland. Zakhorloge met gegraveerde voor- en achterdeksel met getrembleerde stalen bewerking en schild. Het gouden stofdeksel is beschadigd. ø 50 mm.

Zilveren presenteerblad
Resultaat: 150 EUR

Ovaal zilveren presenteerblad, Hollands 835/000. Ovaal presenteerbladje met een rand met vertikaal spijlenmotief voorzien van parelrand. MT.: Fa. Hoogteiling & Presburg, Haarlem, jl.: T:1929. 24x18x2c...

Hamilton horloge WG
Startprijs 750 EUR

Antiek witgouden Hamilton horloge, 585/000. Witgouden horlogekast met briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,00 crt. bevestigd aan een stalen rekband. Mechanisch, werkend. Breedte 16 mm. Lengte 16 ...

Aquarel op rijstpapier, China.
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

A. Verweij, Stadsgezicht.
Resultaat: 100 EUR

A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR

Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.

Zilveren schaal, ovaal.
Resultaat: 400 EUR

Fraaie zilveren schaal, 925/000. Ovale soort broodmand, met opgelegde rand en opgelegde randen bij de grepen. Met hamerslagstructuur. ca 685 gram. 31x21x13cm. In goede staat.

Zilveren roomkom
Startprijs 100 EUR

Hollands zilveren roomkom op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is iets uit model en heeft een ...

Bloembak
Resultaat: 30 EUR

Antieke rotan Jugendstil bloementafel met rood-koperen binnenbak. Circa 1910. Afmeting: 90 x 71 x 56 cm. In goede staat.

Collier van zwarte parels en bloedkoraal.
Startprijs 90 EUR

Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting met bewerking, ø 1...

Jofra '69. 'Dames buste'.
Startprijs 160 EUR

Jofra '69. 'Dames buste in Andy Warhol-stijl'. 'Lady in red' (verso). Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Collier van robijnen met diamanten sluiting
Startprijs 1.600 EUR

Collier van robijnkralen met GG 585/000 sluiting. Drie rijig collier van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. Lengte ...

Zilveren kan
Startprijs 350 EUR

Zilveren hoge schenkkan, 833/000, op ronde voet versierd met meerdere parelranden. De greep is gemaakt uit een gekrulde C-voluut versierd met bladdecor. Op het scharnierende deksel is een zilveren uit...

IJzeren bloem-tuintafel.
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke wit gelakte ijzeren bloementafel met etage, met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 135 x 65 cm. ø.

Zilveren koffiekan
Resultaat: 250 EUR

Zilveren koffiekan, 833/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken, met deels gecannuleerde rand, geplaatst op een rechthoekige voet met getorste rand. Scharnierend deksel met floraal bewerkte rozet ...

Witgouden ring met diamanten
Startprijs 1.000 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met aan de bovenzijde een brede slag bezet met 158 diamanten, briljant en baguette geslepen,. Toaal ca.1,84 crt. S-SI/H. ø 53 Ca. 2,2 gram. Nieuw.

Ivoren naaigerei.
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren en been naaigerei. 19e Eeuw. Een speldenkussen (stukje af). ,een houder. een pen. en een meetlint. In redelijk/goede staat.

Zilveren servies, 4-delig, op plated tablet
Resultaat: 460 EUR

Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...

Zilveren zakhorloge cakevork en petitfourschep
Startprijs 60 EUR

Zilveren zakhorloge, cakevork en petitfourschep. Zakhorloge, 800/000, merk Batavier met goudkleurige wijzer, ø 48 mm, een vleesvork met uitgewerkt biedermeier decor, jl.A:1910, 21 cm, en een petitfour...

Kristallen tafelset met zilveren voet.
Startprijs 170 EUR

Geslepen kristallen tafelset, deels met omgeslagen rand voorzien van amandelslijpsel op floraal gegraveerde zilveren voet, 835/000, op gecontourneerd zwart houten basement met ivoren pootjes. 28x10x16...

Zilveren rooshanger
Resultaat: 40 EUR

Zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een uitgewerkte roos, met anker collier gemaakt tot een verstelbaar Y-collier. Lengte max. 70 cm. Totaal ca 21,7 gram. In goede staat.

Zilveren Art-Deco ijsbeer.
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur, ijsbeer, 925/000, gestilleerd model, op rond zilveren plaatje. ø3x6cm. ca 26 gram. In goede staat.

Antieke diamanten broche
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca 11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatie...