Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire
Resultaat: 200 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat

Ovale naaitafel
Startprijs 250 EUR

Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, Wortelnoten met medaillon intarsia, beschadigingen fineer, Afmeting 77x64x48cm. In redelijke staat

2x Wandelstok, + plated en bronzen knop.
Startprijs 100 EUR

Twee oude wandelstokken. 20e Eeuw. Eén met bronzen knop, en één met plated knop. Afmeting: 80-82 cm. In goede staat.

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

2-Deurs kersen kast
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). .Afmeting. 196x150x160 cm.In zeer goede staat

Inktstel + hond
Resultaat: 60 EUR

Antiek inktstel in Rococco-stijl. Circa: 1900. Compositie metaal. (zonder glazen inkthouders) Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.

Antieke grammofoon
Resultaat: 15 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat

2x Dienblad 'Vlinder'
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Art Deco - Jugendstil presenteerbladen. Gemaakt van honderden tropische vlinders en hout met intarsia. Circa 1920. Afmeting: 42-52 cm. In goede staat.

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd.Afmeting 73x29x36cm. In zeer goede staat

Spiegel, 'India Jaipur', zilver.
Startprijs 375 EUR

Fraaie spiegel met zilveren rand, India, Rechthoekige spiegel versierd met een rand met een floraal decor van bloemen en bladeren voorzien van parelrand. Met monogramgravure geplaatst aan de bovenzijd...

IJzeren bloem-tuintafel.
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke wit gelakte ijzeren bloementafel met etage, met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 135 x 65 cm. ø.

Zilveren servies, 4-delig, op plated tablet
Resultaat: 460 EUR

Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...

Kristallen zuurstel met zilver Bonebakker
Startprijs 350 EUR

Bijzonder kristallen zuurstel met zilveren houder, Bonebakker. Twee geslepen kristallen potjes met ruit- en amandelslijpsel met deksel met gefacetteerde rand en een ster. Beiden geplaatst in één zilve...

4- Delig zilveren moccaservies
Resultaat: 650 EUR

Zilveren moccaservies, 835/000, model Versaille, bestaande uit een moccakan en melkkan, met houten greep, suikerpot en lepelvaasje staand op langwerpig gecontourneerd blad, ca 27,5 cm. Lepelvaasje MT....

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 360 EUR

Bijzondere antieke gedreven zilveren brandewijnkom, 934/000, Leeuwarden 1810. Ovaal model met de voorstelling van de geboorte van jezus, versierd met C-voluten en bloemen. Geplaatst op een ovale bolle...

Eiken ladencommode
Resultaat: 180 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat

Stel zilveren fotolijstjes (ovaal)
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren fotolijstjes, ovaal model met houten achterkant. ø 7,5cm

Witgouden ring met roze saffieren
Startprijs 900 EUR

Witgouden ring, 750/000, met rond gefacetteerde roze saffieren, totaal ca 1,5 crt, met een goede kleur en kwaliteit , met een rand met briljant geslepen diamanten, Totaal ca 0,60 crt. ø 55 ca 7,5 gram

Armband met lakwerk
Startprijs 40 EUR

Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot

Landkaart Aveele, 1700
Startprijs 40 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR

Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Landkaart 1696.
Startprijs 400 EUR

Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.

Theeservies, Zilver.
Resultaat: 300 EUR

Zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak ovaal model versierd met cannelures, C-voluten als cartouche met gravure en floraal bewerkte randen. De theekan ...

5
Startprijs 600 EUR

Zilveren servies, 835/000, Duits, 4 delig, bestaande uit een koffiekan, suikerbak, melkkan en lepelvaas. Art Deco servies met een ronde vorm deels versierd met een plooimotief, geplaatst op een ronde ...