Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, Wortelnoten met medaillon intarsia, beschadigingen fineer, Afmeting 77x64x48cm. In redelijke staat
Twee oude wandelstokken. 20e Eeuw. Eén met bronzen knop, en één met plated knop. Afmeting: 80-82 cm. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). .Afmeting. 196x150x160 cm.In zeer goede staat
Antiek inktstel in Rococco-stijl. Circa: 1900. Compositie metaal. (zonder glazen inkthouders) Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat
Twee maal Art Deco - Jugendstil presenteerbladen. Gemaakt van honderden tropische vlinders en hout met intarsia. Circa 1920. Afmeting: 42-52 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd.Afmeting 73x29x36cm. In zeer goede staat
Fraaie spiegel met zilveren rand, India, Rechthoekige spiegel versierd met een rand met een floraal decor van bloemen en bladeren voorzien van parelrand. Met monogramgravure geplaatst aan de bovenzijd...
Grote antieke wit gelakte ijzeren bloementafel met etage, met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 135 x 65 cm. ø.
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Bijzonder kristallen zuurstel met zilveren houder, Bonebakker. Twee geslepen kristallen potjes met ruit- en amandelslijpsel met deksel met gefacetteerde rand en een ster. Beiden geplaatst in één zilve...
Zilveren moccaservies, 835/000, model Versaille, bestaande uit een moccakan en melkkan, met houten greep, suikerpot en lepelvaasje staand op langwerpig gecontourneerd blad, ca 27,5 cm. Lepelvaasje MT....
Bijzondere antieke gedreven zilveren brandewijnkom, 934/000, Leeuwarden 1810. Ovaal model met de voorstelling van de geboorte van jezus, versierd met C-voluten en bloemen. Geplaatst op een ovale bolle...
Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat
Stel zilveren fotolijstjes, ovaal model met houten achterkant. ø 7,5cm
Witgouden ring, 750/000, met rond gefacetteerde roze saffieren, totaal ca 1,5 crt, met een goede kleur en kwaliteit , met een rand met briljant geslepen diamanten, Totaal ca 0,60 crt. ø 55 ca 7,5 gram
Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot
Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...
Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
Zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak ovaal model versierd met cannelures, C-voluten als cartouche met gravure en floraal bewerkte randen. De theekan ...