Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.
Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231x67x24cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...
Mooi gaaf antiek Frans drie-delig klokkenstel met marmeren basement en composiet metalen figuren L'amité. Circa: 1890. Herdersjongen met hond. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en vee...
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewicht, weekloper, zonder slag. Afmeting. 125 cm. In goede staat.
Antieke Franse albast pendule met messing. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. : 1870. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker. Ca. 1920. Afmeting H.. 11 cm. In goede staat.
Antiek Frans 'Majolica' miniatuur staand klokje, met stil achtdaags uurwerk. Ca. : 1880. Afmeting: H.42 cm. In goede staat.
Vier maal Duitse Schwarzwald porseleinklokjes (één gelijmd, rest porselein heel). 19e Eeuw. Geen gewichten en slingers. Afmeting: circa 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans klokkenstel met groen onyx en compositie metalen figuur en vazen. Circa: 1890. 'Despiration par Guillemin'. Achtdaags uurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 62 cm. In goed...
Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afmeting. H.34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwald rozen wandklok met schotelvormige wijzerplaat, 'Holzgespindeld' en slagwerk op spiraal. Afmeting: 40 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met Galliër. Circa: 1870. Zwart marmer met compositie metaal. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Bronzen antiek klokkenstel met Chinese decors. Ca. 1880. O.a.: Draak, bamboe etc. Historisme. Eén kandelaar gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting. 52-57 cm. In redelijk/ ...
Oude porseleinen klok met vier figuren en batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Bovenstuk nieuw vast gezet. (Vingers er af). Afmeting .H 42 cm. In redelijke staat
Antieke notenhouten "Josephine" pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat,Afmeting 30x20x8cm In goede staat
Antieke miniatuur vorderzappler klokje onder glazen stolp. Ca. 1900. Latoenkoper en plated. (één kerktopje eraf). Verder in goede staat. Afmeting. 16 cm.
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.
Houtgestoken wandklok. Louis Seize, 18e eeuw. Met vergulding, Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting. 28 cm. In redelijke staat
Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afmeting: 195x50x25cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat , spiegels en wekkerfunctie. Afmeting. 144 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afmeting. 95 cm. In goede staat
Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat, 19e eeuw. (huwelijk wijzerplaat en uurwerk) Deurtjes missen, wijzerplaat beschadigd. Afmeting. 36x25x14 cm. In redelijke staat
Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afmeting. 25x17x11 cm. In redelijk/ goede staat
Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afmeting . 62 cm. In matige staat
Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule handbeschilderd met goud- en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting H.. 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse keramieken tafelklok, handbeschilderd met florale- en vogel decors. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 25 cm. In goede staat.
Antieke Bretonse houtgestoken tafelklok met eenvoudig uurwerk (zonder slagwerk). Ca. 1930. (Eén spijltje mist in deurtje). Afmeting H.. 43 cm. In redelijk/ goede staat
Groot antiek ijzeren toren-uurwerk (uit Heerde), ca. 1920. Afmeting . 150x80x65 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags uurwerk,met halfuur slag en veerslinger, . Afmeting. 38x50x11 cm. In goede staat...
Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags uurwerk met, halfuur-slag, en touwtjesslinger. Afmeting H.. 43 cm. In zeer goede staat.
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.
Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afmeting H.. 40 cm. In goede staat.
Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afmeting H.. 51 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161.Afmeting H.: 46 cm.. In goede originele staat
Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast en bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afmeting. 138 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afmeting. 50 cm. In zeer goede staat.
Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afmeting . 31 cm....
Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule 'Virlet Aham'. Ca. 1870. Met messing, achtdaags uurwerk , halfuur-slag en veerslinger. Afmeting 37.5 cm. In goede staat.
Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags uurwerk met, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting . 25-42 ...
Zeer grote empire messing kolompendule. Ca. 1820. ,Acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en plated wijzerplaat. Afmeting . 66x34x16 cm. In goede staat.
Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale- en vogel decor met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afmeting . 31x34x10 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afmeting. 145 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wekkerklokje. Ca. 1890, Grunderzeit. Met speeldoos/wals (één wijzer mist). Functies niet getest. Afmeting. 22 cm. In redelijk/ goede staat.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting. 151 cm. In goede originele staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. 'Tho Moore Ipswich'. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
Uiterst zeldzame antieke Franse staande klok met origineel beschilderde klokkast. Ca. 1870. Klok heeft een zeldzaam precizie uurwerk (skelet) met centrale secondenwijzer, kwartierslag, drie bellen, kn...
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, omstreeks 1870, met portretmedaillons gelithografeerd, Compleet met gewichten en slinger Afmeting 33x26x13cm In redelijk/ goede staat
Wortelnoten Haagse staande klok. 'Oliver van der Cloese Hage'. Achtdaags met ankergang, halfuur-slag op bel, seconden en dagaanduiding. Afmeting: 40x25x245 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk op bel (uurwerk werkt). Wekker heeft emaille wijzerplaat, geslepen glas. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise staande klok, met vurenhouten gebeitste kast. Acht-daags uurwerk met spillegang en mooie gave emaille wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 225x44x24cm. In goede staat.
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. Frazier A. Reims. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang).Afmeting...
Antieke Duitse Jugendstil eikenhouten vrijslinger, gemerkt R.S. Met florale zweepslag decors op klokkast, uurwerk en slinger. Afmeting: 86 cm. In zéér goede staat.
Grote gave antieke Franse portaal pendule met originele bloembeschildering en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1850. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd B.P. en F...
Hollandse wortelnoten Friese staartklok, met datum aanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok (meerkrap). Ca. 1800. Klok heeft mooie gave origineel beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Leuke antieke Franse (Chiraux aux pieux) vergulde comtoise met emaille wijzerplaat. Compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Neuchattel console wandklok met originele beschildering, achtdaags-uurwerk, spillegang, touwtjesslinger en datum-aanduiding. 18e Eeuw. Klok heeft mooie gave emaille wijzerplaat. (deurtje achter scharn...
Grote antieke Franse pendule, circa 1870. Griekse vrouw met medaillon. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger. Compositie metaal met zwart marmeren basement. . Afmeting: 40x19x55 cm. In goede staat
Grote gave antieke Franse Louis Philippe portaal pendule. Circa 1870. Mahonie met intarsia en vergulde bronzen ornamenten. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger (gemerkt). Afmeti...
Gave antieke Franse portaal pendule. Circa 1870. Mahoniehout met intarsia. Klok heeft origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Gemerkt. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Eén maal Gustav Becker pendule in eikenhouten klokkast, circa 1920. Eén maal mahoniehouten wekkerklokje (zonder slag) met brons, circa 1900.. Afmeting: 15 - 23 cm In goede staat...
Antieke Franse comtoise met datum aanduiding, compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. (gave emaille wijzerplaat). Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote oude messing scheepsklok met seconden-aanduiding (mechanisch). 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 27 cm ø.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met originele houten beelden. Meekrap kleurige kast, mooie gave originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Franse vergulde pendule, circa 1870. Pendule heeft achtdaags uurwerk en halfuur-slag. St. Marti. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten mini-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten vergulde beelden. Circa 1800. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met wekker, datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 17 cm ø. In goede staat.
Kleine oude Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Eiken met pallisanderhouten Amsterdamse schoolklok. Circa 1920. Verkocht bij A.J. Brouwer en Zn. Bakkerstraat, Utrecht. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860., compositie metaal, (achterpoten en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags,uurwerk met halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afmeting . 37 cm. In ...
Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting. 57 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing klokkenstel met vijf-lichts kandelaars. Historisme. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat
Oude messing miniatuur reiswekker, 20e eeuw. Afmeting H.. 8 cm. In goede staat.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 50x34x9 cm. Barst in het glas, verder in goede staat.
Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags uurwerk met, halfuurslag. Afmeting. 50 cm. In goe...
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.
Franse comtoise met ankergang,en harpslinger, 19e eeuw. Bij wekkerfunctie missen gewichten en draad. Afmeting. 46x34x18 cm. In redelijk/ goede staat
Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. In redelijk/goede staat
Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, Afmeting 38cm. In goede staat
Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.
Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.