Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 2.250 EUR

Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...

Pendule met vrouw
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Franse pendule, circa 1870. Griekse vrouw met medaillon. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger. Compositie metaal met zwart marmeren basement. . Afmeting: 40x19x55 cm. In goede staat

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 70 EUR

Drie-delig antiek Franse zwart marmeren klokkenstel met 8-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag (minimale chips). Circa 1900. Afmeting: H.22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule Rousseau
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse onyx pendule met figuur gesigneerd 'Rousseau retour des Foins'. Circa 1900. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. (Hoekje onyx is er af). Afmeting: 54 cm. In redelijke staat.

Kolom-pendule
Startprijs 150 EUR

Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is 8-daags, heeft halfuur-slag ...

Pendule.
Startprijs 600 EUR

Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.

Tafelklokje (Warmink), noten.
Resultaat: 75 EUR

Oude notenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. . Afmeting: 23 cm.In goede staat

Staand horloge
Resultaat: 200 EUR

Miniatuur Hollands antiek wortelnoten staand horloge. Circa: 1900. Portre Montre voor zakhorloge (zakhorloge nieuw) Afmeting H.45cm. In goede staat.

Kolom pendule, zwart ingelegd.
Startprijs 225 EUR

Grote gave antieke Franse Louis Philippe portaal pendule. Circa 1870. Mahonie met intarsia en vergulde bronzen ornamenten. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger (gemerkt). Afmeti...

Kolom pendule, mahonie.
Startprijs 225 EUR

Gave antieke Franse portaal pendule. Circa 1870. Mahoniehout met intarsia. Klok heeft origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Gemerkt. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Console klok
Startprijs 350 EUR

Antieke Duitse 'Lenzkirch' console wandklok met verguld bronzen beslag en origineel uurwerk. Achtdaags (stil uurwerk) (1 million nr. 218018). Bij console onderstaartje niet van brons, verder in goede ...

Franse precisie comtoise
Startprijs 780 EUR

Franse precisie comtoise met centrale secondenwijzer en harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2 Pendules
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke klokken. Eén maal Gustav Becker pendule in eikenhouten klokkast, circa 1920. Eén maal mahoniehouten wekkerklokje (zonder slag) met brons, circa 1900.. Afmeting: 15 - 23 cm In goede staat...

Tafelklok met kroon
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse notenhouten tafelklok met snijwerk (halfuur-slag). 'Rombach Bros Watch & Clockmakers, Old Kent Road, circa 1890. Afmeting 33x17x41cm. In goede staat.

Tafelklokje (Warmink)
Resultaat: 85 EUR

Leuke oude Hollandse mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 30 cm. In goede staat

Weense pendule
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk Ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, uurwerk functioneerd Afmeting 68x37x21c...

Pendule
Resultaat: 40 EUR

Art-Deco, Amsterdamse school stijl pendule met origineel Duits uurwerk. Circa 1930. Pendule heeft halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met beschildering, wekker en spillegang. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Staande klok
Startprijs 1.850 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande Gründerzeit klok met volle zuilen, ca. 1880. Klok heeft een acht-daags uurwerk + barometer, halfuur-slag op vier gangstaven. Gegraveerde messing wijzerplaat. Slinger...

Tafelklokje
Resultaat: 70 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Weense pendule
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuw Weense kersenhouten pendule met touwtjesslinger en halfuur-slag. Achterplankje mist, glas mist, touwtje los! (Functie niet getest). Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse staande klok.
Startprijs 250 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.

Comtoise.
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse comtoise met datum aanduiding, compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. (gave emaille wijzerplaat). Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Comtoise.
Startprijs 75 EUR

Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Scheepsklok.
Resultaat: 100 EUR

Grote oude messing scheepsklok met seconden-aanduiding (mechanisch). 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 27 cm ø.

Staande klok
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Circa: 1920. Klok heeft achtdaags-uurwerk met vijf gongstaven. Gemerkt: ISGUS. Afmeting: 215x57x30cm. In goede staat.

Friesche staartklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met originele houten beelden. Meekrap kleurige kast, mooie gave originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Franse kolompendule.
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse onyx zuilen pendule met bronzen versieringen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. A.G. Mougin. (één chip + achterglaasje mist, en één zuil beschadigd. Afmeting: 42 cm. In r...

Pendule-uurwerk.
Startprijs 160 EUR

19e Eeuw. Franse vergulde pendule, circa 1870. Pendule heeft achtdaags uurwerk en halfuur-slag. St. Marti. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Schilderijklok.
Resultaat: 120 EUR

Duitse Schwarzwald schilderijklok met achter glas jachtvoorstelling (lithografie). 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 33 x 38 cm. In goede staat.

Stempelklok
Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse ijzeren stempelklok. Circa: 1920. 'Bundy U.W.S. Fabriksmarke, Bürk Söhne Schwenningen, Baden Württemberg'. Afmeting: 87 x 73 ø x 47 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.

Pendule
Startprijs 1.750 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde pendule met putti, ca. 1870. Met roccailles, achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 54x60x17 cm. In goede staat.

Regulateur.
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten mini-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Friesche staartklok.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten vergulde beelden. Circa 1800. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Pendule met marmer.
Startprijs 450 EUR

Opengewerkte vergulde messing pendule met marmeren wijzerplaat. In Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag (hamertje los erbij). Afmeting: 42 cm. In goede sta...

Pendule
Startprijs 240 EUR

Antieke Franse marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa: 1870. Met compositie metalen figuren compositie (één pootje mist). Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 x 56 x 16 c...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.450 EUR

Vroege Franse Louis Seize vergulde empire pendule, Table des Lois de Minos. Ca. 1780. Gladiator met wapenschild, lans en boek. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm...

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met wekker, datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Scheepsklok+slagwerk, messing.
Startprijs 150 EUR

Oude messing scheepsklok. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 17 cm ø. In goede staat.

Zwart marmeren klokkenstel (Frankrijk)
Resultaat: 90 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1870. Klok heeft achtdaags uurwerk met Brocot balans (chips+beschadigingen). Afmeting: 27-54 cm. In matige staat.

Vuurvergulde pendule, Cupido
Startprijs 1.450 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde Louis Seize empire pendule, ca. 1800. 'Cupidon Loge a Pied et a cheval'. Met huis, cupido en fakkel. Achtdaags uurwerkmet halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 27 cm. In goe...

Fries schippertje
Resultaat: 60 EUR

Kleine oude Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Amsterdamse schoolklok.
Resultaat: 60 EUR

Eiken met pallisanderhouten Amsterdamse schoolklok. Circa 1920. Verkocht bij A.J. Brouwer en Zn. Bakkerstraat, Utrecht. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Boulle klok op zuil
Startprijs 1.350 EUR

Bouille stijl klok op piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Klok is voorzien van bronzenbeslag en koperinleg en (imitatie) schildpad. Achtdaags mechanisch uurwerk met halfuur-slag. Afm. 190 cm. In zeer go...

Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. (slinger geknapt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.