Negen antieke Duitse porseleinen poppenbustes met meisjesnamen (twee beschadigd) (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vooroorlogse Duitse porseleinen pop, ca. 1930. 'Heubach Köppelsdorf 320-3'. Met gelede lichaam. Afmeting. 53 cm. In zeer goede staat.
Vier oude blikken speelgoedauto's in originele doos. Tweede helft 20e eeuw. . U.S. Army Jeep M.P. (S.Y.-Japan)., . Dump Truck (China). Pontiac (Japan).en Racing Car (China). Afmeting. 17-27 cm. In ...
Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afmeting. 19 cm. In redelijk/ goede staat
Grote oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop, Nr. 300-7. Pop heeft slaapogen (zonder pruik). Circa 1930. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen Simon en Halbig Kammer Reinhardt pop Nr. 117. Uitgave C.D. 1989. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Replica Kammer en Reinhard pop, Nr. 117 (zonder pruik).Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Drie oude blikken speelgoed Oldtimers met batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal rood Yokohama-Japan, één maal groen S.H.-Japan en één maal onbekend. Afmeting. 22-26 cm. In redelijk/ goede ...
Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.
Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.
Lot van 24 st. handbeschilderde tinsoldaten, 19e-20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille pop, Nr. 390, 276/1. Circa 1920-1930. Pop heeft papier-maché gelede lichaam (zonder pruik). Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...
Antieke poppenwagen met antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam (3 wieler). Pop gemerkt 'Wally 8 Limbach'. Made in Germany. Oude kleertjes. Circa 1920. Afmeting: 62 - 120 cm. In goede staat.
Digital Plus SET100 (manual control LH100 & Command Station LZV100) van Lenz (1st edition) met originele verpakking en boekjes, tevens een Uhlenbrock 20075 Transformator (70VA 12/15 volt).
Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Replica Kammer en Reinhard, Simon Halbig pop, Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Drie maal replica porseleinen popjes. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal CD Baby-popje. Eén maal Beverley 1991, jongen, Germany. Eén maal Sugar Lump etc. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In goede staat.
Drie porseleinen popjes op standaard. Twee maal meisjes poppen. Gemerkt Paul 1989. Eén maal antiek popje, Armand Marseille 351/810 K, baby popje. Circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm.
Twee maal oude Duitse bisquit porseleinen Heubach pop. Nr. 78/61 Lilian Wood uitgave. Afmeting: 33 cm. In goede staat. Eén maal Googly 253 G.B. , A.O.M. Lilian Wood uitgave. Afmeting: 35 cm. In goede ...
Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Twee maal oude porseleinen poppen. Eén maal repro JDK 237, CD 1989. Eén maal repro Kestner (tweede helft 20e eeuw.) Afmeting: 42-43 cm. In goede staat.
Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...