Lot diverse 'Alte Fritz' Frederik II van Pruisen. Eén maal tinnen buste. Eén maal lithografie 1786 - 1936, Seid Sozialisten der tat. En vijf maal eerste dag-envelop met postzegels. Afmeting: 13 - 22 c...
Oud jachtmes en aluminium T.C.M. flacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse bronzen en vergulde empire kaarskandelaren op marmeren basement. Voorstellende een Egyptische vrouw met kruik. Afmeting H.. 24 cm. In goede staat.
Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afmeting H.. 31 cm. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten stick-barometer. 20e Eeuw. Gesigneerd J. Blatt Brighton. Afmeting: L.98 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese ivoren dekseldoos met erotische voorstelling. Daarin met rondom Chinese schrift en landschapvoorstelling. Fijn geëtst, mooie kwaliteit. Afmeting: 3,9 x 3,5 cm. ø. In goede staat. ...
Drie delen oud/antiek ivoor. Eén maal chinese figuur met rijst-aren (basement mist). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Indische olifant, circa 1930-1950. Eén maal Afrikaanse figuur. Midden 20e eeuw. Afm...
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Oud Afrikaans ivoren slabestek met figuren. Circa 1940. Afmeting circa 26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Twee oude Afrikaanse ivoren buste beelden. Circa 1930. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Oude bewerkte ivoren slagtand met zeven op een volgende Afrikaanse olifanten. Circa 1930-1950. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Twee oude/antieke bewerkte ivoren tanden op houten basement. Eén maal Aziatisch met Indische olifanten decor en één maal van klein naar groot opvolgende ivoren figuren, olifanten op houten schotel cir...
Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat.
Voorzien van origineel certi...
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Lot oud kristal en één Delfts schaaltje. grote waaierkristal schaal, 10 kleine waaierkristallen schaaltjes, waaierkristallen dekseldoos, boerenjongens bowlpot Minimale chips mogelijk. Afmeting 12 - ...
Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...
Decoratief zwaard, 20e eeuw. (kopie naar het zwaard van Napoleon Bonaparte) Afm. 88 cm. In goede staat.
Antieke lederen toiletkoffer met accessoires + flacons welke voorzien zijn van vernikkelde doppen. Circa 1915. Afmeting: 14 x 43 x 30 cm. In goede staat.