Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat
Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat
Twee grote moderne plated kaarskandelaren. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.
Grappige benen lepel met schroefbaar hoofd met kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting:L. 17,5 cm. In goede staat.
Oude benen lepel met doodskop en kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Grappige benen figuur met van blad gemaakte rok. 20e Eeuw. Afmeting: L.21 cm. In goede staat.
Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.
Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.
Italiaanse waaier in lijst, 18e eeuw. Handbeschilderd, aquarel met zeemeerminnen en engelen voorstelling, met benen greep. Afmeting: 40-62 cm. Incl. lijst. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.
Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Grote presenteerschaal van bakeliet-soort met parelmoer voorstelling met paradijsvogels. 20e eeuw. Afmeting. 78x47 cm. In goede staat
Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote Franse porseleinen vazen met goud decor (slijtage). 19e eeuw. Afmeting. 32x23 cm. ø. In goede staat.
Interessant antiquarisch Hollands schriftstuk, anno 1695. Dulcis hospes Animé. Handgeschreven en getekend. Afmeting: 20,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 40 cm en 97 x 35 cm. In goede staat.
IJzeren kluis met sleutel. Kluis is in oude bierverf. Lijst beschadigd. Afmeting. 78x51x40 cm. In redelijke staat
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse speren zonder speerpunt. 20e Eeuw. En acht Afrikaanse speerpunten. Eén maal met huid. Eén maal dubbele speerpunt en één maal speerpunt met aluminium. Afmeting circa 162 - 187 cm. ...
Oud Afrikaans houtsnijwerk (opengewerkt). 20e Eeuw. Kopergenageld, zitting boot?. Afmeting: 54 x 19 x 25 cm. In goede staat.
Negen oude Afrikaanse speren, 20e eeuw. Afmeting circa 160 - 170 cm. In goede staat.
Lot authentieke Afrikaanse boogpijlen. 20e Eeuw. Afmeting: 129 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Afrikaans. Twee zware bronzen armbanden, één groot speerpuntmes, en één hakbijl (ijzer+hout). Afmeting; 11-60 cm. In goede staat.
Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afmeting . 28 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Ca. 1900. 'Dames buste', door Jean Herain 1907. Afmeting. 58x39 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke houtgestoken onderzetters. Eén maal kerfsnede hocker, circa 1900. Eén maal Chinese console, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Grote tinnen kraantjeskan met gravering op deksel, floraal en Maria Clijssen 1639. 17e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek ivoren scheerset met zeven scheermessen in cassette. 'Christopher Johnson Sheffield'. Circa: 1900. In goede staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Empire stijl messing hanglamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts,, 60x58øcm. In goede staat
Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal divers antiek. Eén maal eikenhouten dekselpot met hengel, plated. Eén maal tinnen schenkkan, 19e eeuw. Eén maal keramieken presenteerschaal. Afmeting: 14 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afmeting. 28-50 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afmeting. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.
Eikenhouten schooltas met vogel in roccaille decor. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 39 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.
Duitse WMF Ikora cloissoné schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten kistje met intarsia en parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met kopergeslagen omranding. Circa: 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Barnstenen pijpje met 375/000 randen met 3 veren mondstukken, in origineel doosje. Engels, MT.: William Harrison, Birmingham, rond 1910. Klein breukje in het barnsteen. 7x4x1,5cm.
Twee chique messing lampen met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal sta-lamp en één maal wandlamp. Afmeting: 48 x 167 cm. In goede staat.
Messing tafellamp met porselein en ovale kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 59 cm. In goede staat.
Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.
Drie lederen dokterstassen, circa 1940. Afmeting: 35 - 55 cm. In redelijk goede staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.
Drie maal groot houtsnijwerk Louis Seize. Circa 1780. Met originele polychromie (beschadiging). Afmeting: 35-47 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Twee bronzen cloissonné vazen met signatuur China of Japan. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Tropische zeeschelpen. Afmeting. 22-26 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.
Groot Frans antiek grafstuk/bloemstuk. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 107 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.
Vier oude /antieke waaiers. Eén maal Wenen, Gebruder Rodeck Hof-lieferanten, circa 1900. Handbeschilderd floraal + adellijk wapen (verbindingsband kapot). Eén maal Japan, beschilderd zijde. Eén maal w...
Twee klassieke metalen dekselcoupes, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Set van elf ijzeren maten met messing plaquettes. 19e Eeuw. Afmeting. 4-26 cm. In goede staat
Decoratieve bronzen tafellamp met fratsen in antieke-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Ca. 40 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde bronzen plaquette. Gesigneerd M. Faraceri (?). Voorstellende: 'Treurende vrouw bij heilig kruis'. Afmeting. 31.5x25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse handbeschilderde voorraad-ton met deksel. Voorzien van kemphaan decor etc.. Circa 1900. Afmeting: 47 x 30 x 30 cm in redelijke staat.
Replica dubbelloops vuursteen pistool, met dubbele loop. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek ivoren en been naaigerei. 19e Eeuw. Een speldenkussen (stukje af). ,een houder. een pen. en een meetlint. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afmeting. 27-28 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese snuifflesjes. 20e Eeuw. Drie maal roodlak met kraanvogel- en draken decor. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Groot lot oude en antieke voorraad blikken, onder andere cacao, koffie etc.. Afmeting: 42 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Grote antieke wit gelakte ijzeren bloementafel met etage, met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 135 x 65 cm. ø.
Art Deco barometer met kalenderplaatjes (niet compleet), ca. 1930. Afmeting. 12x25x14 cm. In redelijk/ goede staat
Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afmeting. 14-22 cm. In goede staat.
Drie antieke tabakspotten. Twee keer 19e eeuw, o.a.: notenhout. en een tinnen, ca. 1900. Afmeting. 12-18 cm. In goede staat.
Acht maal oude diverse dokters figuren. Zeven maal tin, en één maal 'gaper' composiet gegoten. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Kunstglazen groene schaal in smeedijzeren houder met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Antieke rotan Jugendstil bloementafel met rood-koperen binnenbak. Circa 1910. Afmeting: 90 x 71 x 56 cm. In goede staat.
Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Vooroorlogse bakelieten bureauset. Drie delig, in cassette. Afmeting. 3x27x12 cm. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. 5,5x8x7cm. Iets uit model. Verder in goede staat
Antiek inktstel in Rococco-stijl. Circa: 1900. Compositie metaal. (zonder glazen inkthouders) Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige scheerset met bakeliet, ca. 1920. In originele cassette. Afmeting. 4x18x11 cm. In goede staat.
Twee oude wandelstokken. 20e Eeuw. Eén met bronzen knop, en één met plated knop. Afmeting: 80-82 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Oosterse sabel, 19e eeuw. Tekens in lemmet. (top heft beschadigd). Afmeting L. 80 cm. In redelijke staat
Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Grote zeldzame blikken voorraadbus met lithografie in amfora vorm. 19e Eeuw. Mogelijk voor thee. .Afmeting: 33 cm In goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.