Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gezangboek 1805.
Resultaat: 40 EUR

Bijbel, versierd met zilveren Empire sluiting, 833/000. versierd met rozet en ribbewerking. Eén sluiting is compleet, van tweede sluiting ontbreekt de klap en het aanzetstuk.jl.: Q: 1825 Grootte 9x15x...

5 Delen Weltall und Menschheit, H. Kraemer
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delige antiquarische Duitse Jugendstil boekenset, Hans Kraemer, 'Weltal und Menschheit', Bong + Co. Ruggenband bij sommige ingescheurd. (minimale vochtvlekken). Afmeting: 22 x 29,5 x 4,5 cm. In ...

Lot van 6 delen tin
Resultaat: 50 EUR

Zes maal oud/antiek tin. Eén maal klepkan (deuk) Billieri Colmar (18e-19e eeuw) Eén maal grote schaal , Hermanus van der Linde 1790-1836, Deventer. Eén maal dekselterrine (bedeukt), Carl Finck, 19e ee...

8 Delen tin + 2 delen messing.
Startprijs 40 EUR

Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tin
Startprijs 300 EUR

Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.

Tinnen maten
Startprijs 150 EUR

Tinnen maatbekers,Drie sets. Totaal 21 stuks. 18e-19e Eeuw. In goede staat.

3 Delen tin.
Resultaat: 110 EUR

Drie delen antiek tin. 18e-19e Eeuw. Twee grote hengselketels en, een kraantjeskan. Afmeting: 16 - 41 cm. In goede staat.

Lot antiek tin.
Startprijs 100 EUR

Groot lot antiek tin, 18e-19e eeuw. Lot bevat ondermeer; Po, beddepan, set lepels, vele losse lepels, kruiken, bekers, houder, dekseldoos, vetspuiten (diverse stempels). Afmeting: 8 - 33 cm. In goede ...

4 Delen tin.
Startprijs 35 EUR

Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. peper en zout en een maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.

Tinnen WMF-bordje.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits W.M.F. Jugendstil tinnen wandbord (Nr. 333 A). Circa 1910. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Tinnen kandelaren (Just Andersen)
Startprijs 275 EUR

Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.

WMF Bouilloir
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits W.M.F. bouilloirr met brander. Circa 1890. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Grote lamp met bol.
Startprijs 200 EUR

Grote antieke historisme petroleumlamp (geëlectrificeerd) met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen rocailles en onyx. Circa: 1880. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Lamp, Art Nouveau-stijl
Resultaat: 50 EUR

Art Nouveau-stijl kleurglazen lampje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.

Staande tafel/schemerlamp.
Startprijs 170 EUR

Grote eikenhouten etage sta-lamp. Circa: 1930. Afmeting: H.173 cm. In goede staat.

Lamp, 60-er jaren.
Startprijs 60 EUR

Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.

Kroonluchter
Resultaat: 75 EUR

Oude kroonluchter. Negen-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 65 cm ø. In goede staat.

Tafellamp 'Jongen op klompen'.
Startprijs 65 EUR

Antieke tafellamp. Circa: 1920. 'Jongen op klompen'. (fitting gemoderniseerd). Compositie metaal. Afmeting: 22 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco bureaulamp met klok
Resultaat: 80 EUR

Art Deco messing bureaulamp met wekkerklok. Circa: 1940. Afmeting:H. 34 cm. In goede staat.

Samovaar.
Startprijs 100 EUR

Messing met rood koperen samovaar. 19e Eeuw. Met benen grepen en porseleinen knop. Louis Seize-stijl. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

4x Koperwerk, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.

Lot divers koperwerk
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Onder meer met een warmhoud-rechaud, kolenbak, ketels, kruik etc. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Bestaande uit theestoof, één doofpot, melkkan, hengselbak, ketel, sleef, grote Oosterse schaal. In goede staat.

Koperen deurbel
Startprijs 40 EUR

Grote antieke koperen renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.

4 Delen koper.
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 19e eeuws Hollands koperwerk. Eén maal grote appelketel, drie maal cake-vormen (tulband). Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.

Vergulde antieke koperen schaal
Startprijs 80 EUR

Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.

3x Koper (19e Eeuw)
Resultaat: 80 EUR

Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.

Deense telefoon
Resultaat: 50 EUR

Oude Deense Jydsk draaischijf telefoon, 20e eeuw. Toestel is gemaakt van metaal, hout en beceliet. . Afmeting: 32x27x14 cm. In goede staat

Tafelstuk op bronzen voet.
Startprijs 75 EUR

Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Miniatuur portret
Startprijs 60 EUR

Oude miniatuur in ivoren lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

2 antieke vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat

3 Wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.

Bestekcassette
Resultaat: 80 EUR

Moderne, 12-persoons, plated bestekcassette in chique koffer. Ongebruikt. In goede staat.

Meetlint +2x weeginstrument.
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.

Lot van 5 delen (o.a.: jampot, schaal etc.)
Startprijs 40 EUR

Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.

Franklin Miast "Otters in de sneeuw"
Resultaat: 90 EUR

Prachtige grote Franklin Minst figurengroep. Gesigneerd K. Sherwin. Vijf otters bij waterpartij. Afmeting: 26 x 36 x 21 cm. In goede staat.

Lectuurbak "Pilastro"
Startprijs 50 EUR

IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.

Inktstel/schrijfset
Startprijs 180 EUR

Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.

Kolenbak
Resultaat: 90 EUR

Antieke historisme kolenkit, circa 1880. Gietijzer, vernikkeld met bijhorende bewerkte schep. Afmeting: 39 x 30 x 46 cm. In goede staat.

Aida Express 1250 Record 250
Resultaat: 150 EUR

Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afmeting. 35x15x15. In zeer goede staat

Lamp in de vorm van een druppel
Resultaat: 75 EUR

Antieke peervormige hallamp ,Peter Behrens Bauhaus Siemens,, 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 .Afmeting 47x31øcm. In goede staat

Gietijzeren kachel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke gietijzeren kachel met sierwerk, ca. 1900. Gemerkt: Ertoven & Hage?. Afmeting. 110x90x45 cm. In goede staat.

Haardscherm waaier
Startprijs 200 EUR

Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.

Louis Seize dekseldoos (rond)
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Louis Seize dekseldoos met glas en vergulde messing monturen. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Patchwork kleed
Startprijs 60 EUR

Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.

Bronzen make-up doos
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen verdeeldoos, met negen afsluitbare houders (Oosters), 20e eeuw. Doos is voorzien van pauwen- en haan decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.

Bronzen dekselpot op poten.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese dekselpot met roofvogel (vleugel gebroken) en paradijsvogels en koppen. Afmeting: H.52 cm. In redelijke staat.

3x Cloisonné
Startprijs 40 EUR

Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissoné vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 cm...

Monnik op houten voet.
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke Japanse benen monnik op houten basement (voorste hand-gedeelte weg). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Monnink op houten voet.
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Lakpaneel Aziatisch
Startprijs 70 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.

Chinees bord+tekst onderkant.
Startprijs 125 EUR

Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.

Aziatische messing brander
Resultaat: 25 EUR

Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31x101 cm. In goede staat

Accordeon , instrument
Resultaat: 50 EUR

Oude bakelieten accordeon in koffer. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 25 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Citer, instrument
Resultaat: 50 EUR

Antieke citer (snaarinstrument), met toebehoren. Circa 1900. Afmeting: 57 x 30 x 3 cm. In goede staat.

Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Startprijs 40 EUR

Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 20 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. Afmeting: 76-78cm.In goede staat

Viool
Resultaat: 40 EUR

Antieke viool met strijkstok. Voorzien van etiket "Antonius Stradiuarius Cremonelis Faciebat Anno 17." (Lak iets beschadigd) Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Tuba, (Bern).
Startprijs 325 EUR

Antiek koperen tuba. 'Hug & Co., Basel'. (bedeukt). Afmeting: 103 cm. In redelijk/goede staat.

Morris Bango gitaar + standaard
Startprijs 220 EUR

Oude 'Morris' banjo-gitaar (Nr. 702311) in standaard. ('Made in Japan'). Afmeting: 88 cm. In zeer goede staat.

L.P. Boney M.
Resultaat: 15 EUR

Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afmeting . 38x38 cm. In goede staat

Banjo barometer.
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 50 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

Lederen haverzak.
Startprijs 50 EUR

Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø

Engelse hoed.
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke Engelse infanterie kapiteinshoed in originele metalen foudraal met koperplaat. Capt. H.W. Whyte, 3 rth. County of London. Hoed gemerkt Hamburger Rogers & Co. Covent Garden London.

2 Medailles
Startprijs 15 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

Bajonet (3x)
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat

Kauwgombal automaat
Resultaat: 100 EUR

IJzeren kauwgombal automaat uit de 50-er jaren. Met hamerslag beschildering (5 cent inworp). Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Indische kris
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris, met messing beklede houten schede. 20e Eeuw. Afmeting: L.46 cm. In redelijke staat.

Kruitzakje
Startprijs 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

Hoedendoos
Startprijs 180 EUR

Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos. 19e Eeuw. Afmeting: 21 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Emaille bord
Resultaat: 105 EUR

Oud geemailleerd reclamebord met tekst Wingarwis medicinale drank. Eerste helft 20e eeuw. Emaille rechtsboven en linksonder licht beschadigd. Afmeting: 32,5 x 58,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Alte Fritz
Resultaat: 80 EUR

Lot diverse 'Alte Fritz' Frederik II van Pruisen. Eén maal tinnen buste. Eén maal lithografie 1786 - 1936, Seid Sozialisten der tat. En vijf maal eerste dag-envelop met postzegels. Afmeting: 13 - 22 c...

Jachtmes + Flacon
Resultaat: 40 EUR

Oud jachtmes en aluminium T.C.M. flacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.

Duitse ijzeren 'Alte Fritz'
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.

2 Empire kandelaren
Startprijs 380 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse bronzen en vergulde empire kaarskandelaren op marmeren basement. Voorstellende een Egyptische vrouw met kruik. Afmeting H.. 24 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel+bel+triptychon.
Startprijs 50 EUR

Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

2 Engelse messing kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afmeting H.. 31 cm. In goede staat.

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 90 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten stick-barometer. 20e Eeuw. Gesigneerd J. Blatt Brighton. Afmeting: L.98 cm. In goede staat.

Chin. ivoren doosje + erotische voorst.
Resultaat: 125 EUR

Oude/antieke Chinese ivoren dekseldoos met erotische voorstelling. Daarin met rondom Chinese schrift en landschapvoorstelling. Fijn geëtst, mooie kwaliteit. Afmeting: 3,9 x 3,5 cm. ø. In goede staat. ...

3 Delen ivoor.
Startprijs 160 EUR

Drie delen oud/antiek ivoor. Eén maal chinese figuur met rijst-aren (basement mist). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Indische olifant, circa 1930-1950. Eén maal Afrikaanse figuur. Midden 20e eeuw. Afm...

2 Afrikaanse ivoren figuren.
Startprijs 150 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...

Ivoren sla-bestek.
Resultaat: 125 EUR

Oud Afrikaans ivoren slabestek met figuren. Circa 1940. Afmeting circa 26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

2 Ivoren bustes
Startprijs 150 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren buste beelden. Circa 1930. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Ivoren slagtand, 7 olifanten.
Resultaat: 250 EUR

Oude bewerkte ivoren slagtand met zeven op een volgende Afrikaanse olifanten. Circa 1930-1950. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

3 Ivoren beeldjes olifanten.
Resultaat: 240 EUR

Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...

2x Bewerkte ivoren tand.
Resultaat: 200 EUR

Twee oude/antieke bewerkte ivoren tanden op houten basement. Eén maal Aziatisch met Indische olifanten decor en één maal van klein naar groot opvolgende ivoren figuren, olifanten op houten schotel cir...

2x Ivoren bootjes.
Startprijs 160 EUR

Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Crucifix
Startprijs 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.

2x Ivoren beeldje.
Startprijs 180 EUR

Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat.
Voorzien van origineel certi...

3 Delen ivoor.
Startprijs 160 EUR

Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...

Doosje waaierkristal+gemberpot+delftsblauwe schaal
Resultaat: 40 EUR

Lot oud kristal en één Delfts schaaltje. grote waaierkristal schaal, 10 kleine waaierkristallen schaaltjes, waaierkristallen dekseldoos, boerenjongens bowlpot Minimale chips mogelijk. Afmeting 12 - ...

2x Oosters ivoren beelden.
Startprijs 1.200 EUR

Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...

Zwaard van Napoleon
Resultaat: 72 EUR

Decoratief zwaard, 20e eeuw. (kopie naar het zwaard van Napoleon Bonaparte) Afm. 88 cm. In goede staat.

Koffer met inhoud
Resultaat: 35 EUR

Antieke lederen toiletkoffer met accessoires + flacons welke voorzien zijn van vernikkelde doppen. Circa 1915. Afmeting: 14 x 43 x 30 cm. In goede staat.