18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.
Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Indonesische krissen met houten schedes. Waarvan één met bewerkt heft. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 49 cm. In goede staat.
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. (één schroef vervangen). Afmeting: L.20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met bandintarsia en parelmoer (slotje mist). Afmeting: 11 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.
Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...
Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Franse notenhouten dekseldoos met florale intarsia. 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten kisten. Eén maal circa 1900, met messing en instrument. Eén maal theekist. Afmeting: 12,5 x 17 x 13 cm. en 13 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kistjes. Eén maal 19e eeuw, palissander theekist met plated. Twee maal 20e eeuw, mahonie/noten. Afmeting: 16 x 21 x 13 cm. 20 x 8 x 6 cm. en 7 x 16 x 22 cm. In goede staat.
Drie maal Japanse lakwerk kisten met beschildering, floraal en vogels. Circa 1930.Afmeting 18x15x6cm, 30x9x3,5cm. en 33x10x7cm. In goede staat.
Franse antieke notenhouten theekist met drie porseleinen stop-flacons. Handbeschilderd, ca. 1870. Afm. 17x28x14 cm. In goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Schildpad dekseldoos met ivoor. 19e Eeuw. (pootjes missen). Verder in goede staat. Afmeting: 5 x 15 x 7,5 cm.
Oude Chinese houten dekseldoos met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Mahoniehouten lessenaar met klepdeksel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 43 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf stuks Indonesische houtgestoken dekseldozen met florale decors en één Post Its-houder, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw Afmeting H. 63cm. In goede staat
Grote antieke staande petroleumlamp. Circa 1890. Historisme met opengewerkte metalen voet met vogels en florale decors. Afmeting:H. 65 cm. In goede staat.
Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.
Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afmeting. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.
Antiek notenhouten pijpen comfort, vier-delig. Ca. 1900. (Rekje moet worden gelijmd). Afmeting. 26x21 cm. In redelijk/ goede staat
Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat
Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 .x ø13cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e eeuws antiquarische boekje in kalfsleder gebonden. De historie van Karel de Tweede 1660 te Dordrecht. Voor Abraham Andriesz Boeckverkooper 1660. Met gravures. Afmeting: 13,5 x 9 x 5 cm. I...
17e Eeuw. Hollands antiquarisch boek 'De Geestelike Mensch in sijn begin, voort-gang en uyt-eynde'. Florentius Corterus, Hoorn Stoffelansz kortiny 1695. Afmeting: 6 x 16 x 21 cm. In redelijke staat.
17e Eeuw. Hollandse Staten Generaal bijbel. 'Eendracht maakt macht'. Gesigneerd 1649. Bijbel is voorzien van originele lederen band met koperen beslag. Dordrecht Synode Nationael, 1618 einde 1619. (ge...
Antiquarisch Latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afmeting. 11x21x26 cm. In redelijke staat
Groot lot antiquarische archiefstukken etc. Bad Bentheim, Tecklenburg, 19e-20e eeuw. Afmeting circa 40 x 13 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Twee antiquarische Duitse boeken. Eén maal Ludwig Knaus, Photografhien nach originalen des Meisters, Berlin. Oblong foli (band lichte slijtage, minimale vochtvlekken). Eén maal Kunsthistorische Bilder...
19e Eeuws Duits antiquarisch manuscript Excerpten, handcalligraphie in originele band, lichte slijtage. Afmeting: 4 x 20 x 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot Duitse antiquarische boeken, schriftstukken, bijbel, aandelen etc.. Waaronder, die grossen Weltgeschichte Eckstein, Appelschnut, Staadmann Leipzig, Spiel und Arbeit, Otto Maier, Werkstattbuc...
Bijbel, versierd met zilveren Empire sluiting, 833/000. versierd met rozet en ribbewerking. Eén sluiting is compleet, van tweede sluiting ontbreekt de klap en het aanzetstuk.jl.: Q: 1825 Grootte 9x15x...
Hollands antiquarisch boek. Th. Salomon, Hedendaagse Historie. Met landkaarten door Isaak Tirion 1741. In mooie originele lederen band. 18e Eeuw. Afmeting: 21 x 14 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delige antiquarische Duitse Jugendstil boekenset, Hans Kraemer, 'Weltal und Menschheit', Bong + Co. Ruggenband bij sommige ingescheurd. (minimale vochtvlekken). Afmeting: 22 x 29,5 x 4,5 cm. In ...
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afmeting. 51x37x5. In redelijk/goede staat...
Zes maal oud/antiek tin. Eén maal klepkan (deuk) Billieri Colmar (18e-19e eeuw) Eén maal grote schaal , Hermanus van der Linde 1790-1836, Deventer. Eén maal dekselterrine (bedeukt), Carl Finck, 19e ee...
Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.
Tinnen maatbekers,Drie sets. Totaal 21 stuks. 18e-19e Eeuw. In goede staat.