Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afmeting H.. 154 cm. In goede staat.

Doosje waaierkristal+gemberpot+delftsblauwe schaal
Resultaat: 40 EUR

Lot oud kristal en één Delfts schaaltje. grote waaierkristal schaal, 10 kleine waaierkristallen schaaltjes, waaierkristallen dekseldoos, boerenjongens bowlpot Minimale chips mogelijk. Afmeting 12 - ...

Dienbladen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afmeting. 28-50 cm. In goede staat.

Staande lamp, Tiffany-stijl.
Resultaat: 40 EUR

Oude Tiffany-stijl tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.

Barnstenen pijpje
Resultaat: 40 EUR

Barnstenen pijpje met 375/000 randen met 3 veren mondstukken, in origineel doosje. Engels, MT.: William Harrison, Birmingham, rond 1910. Klein breukje in het barnsteen. 7x4x1,5cm.

Messing tafellamp.
Resultaat: 40 EUR

Messing tafellamp met porselein en ovale kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 59 cm. In goede staat.

Schelpen (groot)
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Tropische zeeschelpen. Afmeting. 22-26 cm. In goede staat.

2 Metalen coupes.
Resultaat: 40 EUR

Twee klassieke metalen dekselcoupes, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse dekselton
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse handbeschilderde voorraad-ton met deksel. Voorzien van kemphaan decor etc.. Circa 1900. Afmeting: 47 x 30 x 30 cm in redelijke staat.

Slot met sleutel
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

3 Boeken "The gallery of engravings"
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afmeting. 27x22x3 cm. In redelijk/ goede staat

Miniatuur portret, jongen.
Resultaat: 40 EUR

P.J. Gerpi ? 19e Eeuw. Geschilderde miniatuur op ivoor. Buste adellijke jongen. Afmeting: 6,5 x 5 cm. In goede staat.

Dokterstas/Toilettas
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afmeting. 25x41x20 cm. In redelijke staat

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.

4x Benen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Apotheker weegschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.

Engelse bisquit doos
Resultaat: 40 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...

2x Cloisonné vaasje.
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse cloisonné vaasjes met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Theekistje (mahonie)
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekistje met benen sleutelplaat. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Rekenmachine in etui.
Resultaat: 40 EUR

Antiek messing 'Unis France Francia' rekenmachine in lederen etui. Afmeting: 15,5 x 11 x 0,5 cm. In goede staat.

Type machine
Resultaat: 40 EUR

Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, bakeliet gescheurd) Afmeting. 30x37x36 cm. In goede staat.

5x Jean Paul Gaultier
Resultaat: 40 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vijf maal Jean Paul Gaultier, vijf maal practice dummy parfum etc. (ca. 50-100 ml.) In goede staat

Messing wandlamp, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw Afmeting H. 63cm. In goede staat

Petroleumlamp, 'Schippertje'
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat

Koperen samovaar
Resultaat: 35 EUR

Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat

2 Engelse messing kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afmeting H.. 31 cm. In goede staat.

Crucifix, (hout)
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat

Delfts blauwe schaal + messing haan.
Resultaat: 35 EUR

Oude messing haan en grote porseleinen Delftse hengselschaal, 20e eeuw. . Afmeting: 24-38 cm. In goede staat.

Koffer met inhoud
Resultaat: 35 EUR

Antieke lederen toiletkoffer met accessoires + flacons welke voorzien zijn van vernikkelde doppen. Circa 1915. Afmeting: 14 x 43 x 30 cm. In goede staat.

Woerd
Resultaat: 35 EUR

Opgezette woerd in vlieghouding. Afmeting. 75 cm. In goede staat.

Afrikaans opengewerkt stokje
Resultaat: 35 EUR

Oud Afrikaans houtsnijwerk (opengewerkt). 20e Eeuw. Kopergenageld, zitting boot?. Afmeting: 54 x 19 x 25 cm. In goede staat.

Karaf+Schildersezel
Resultaat: 35 EUR

Oude plated schildersezel en glazen karaf met plated montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.

Schaal met 3 putti's.
Resultaat: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's in marmer-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 25 cm ø in goede staat.

Composiet schaal met 3 putti's.
Resultaat: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 26 cm ø. In goede staat.

Typemachine 'Remmington'
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.

3x Ind. kampferkist
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kistjes met landschappen decors. 20e eeuw. Afmet9ing. 21-30 cm. In goede staat.

Tinnen koffieset
Resultaat: 35 EUR

Rood beschilderd Royal Holland Daalderop tinnen koffieset bestaande uit :kraankan met lekschaaltje, koffiekan op stoofje, melkkan,, suikerpot met deksel,lepelvaasje en 2 kop en schotels I n goede st...

Lessenaar, mahonie.
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten lessenaar met klepdeksel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 43 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Petroleum lamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.

Pijpenrek, notenhout.
Resultaat: 30 EUR

Antiek notenhouten pijpen comfort, vier-delig. Ca. 1900. (Rekje moet worden gelijmd). Afmeting. 26x21 cm. In redelijk/ goede staat

Vijzel
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.

2 Documentenkisten met ijzeren beslag
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Duitse neo renaissance eikenhouten documentenkisten met metalen beslag, ca. 1900. Afmeting. 35-40 cm. In goede staat.

Bloembak
Resultaat: 30 EUR

Antieke rotan Jugendstil bloementafel met rood-koperen binnenbak. Circa 1910. Afmeting: 90 x 71 x 56 cm. In goede staat.

Vier maal oud Oosters koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...

Lot benen voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Negen maal ei-vormige voorwerpen met been belijmd. 20e Eeuw. Afmeting: circa 7 - 12 cm. In goede staat.

Comfoor & 4 schaaltjes, Christofle.
Resultaat: 30 EUR

Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...

Viool in koffer
Resultaat: 30 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat

Bestekcassette en broodmand plated
Resultaat: 30 EUR

Plated 12- persoons bestekcassette en broodmand . Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.