Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijl, 18e eeuw.
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.

Lot dolken+kruithoorns
Startprijs 120 EUR

Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.

Penvuur pistool in holster
Resultaat: 80 EUR

Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kris (mes)
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen met houten schedes. Waarvan één met bewerkt heft. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 49 cm. In goede staat.

Dubbelloopse voorlader
Resultaat: 80 EUR

Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. (één schroef vervangen). Afmeting: L.20 cm. In goede staat.

Theekistje, mahonie.
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met bandintarsia en parelmoer (slotje mist). Afmeting: 11 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Theekist, mahonie.
Startprijs 180 EUR

Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.

Reiskistje, 'Attenborough Piccadilly'
Resultaat: 270 EUR

Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...

Theekistje
Startprijs 100 EUR

Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Dekseldoos, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

Franse notenhouten dekseldoos met florale intarsia. 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 31 x 21 cm. In goede staat.

2x Houten kistje (1x met instrument)
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke mahoniehouten kisten. Eén maal circa 1900, met messing en instrument. Eén maal theekist. Afmeting: 12,5 x 17 x 13 cm. en 13 x 13 x 13 cm. In goede staat.

3x Houten kistje
Resultaat: 65 EUR

Drie maal oude/antieke kistjes. Eén maal 19e eeuw, palissander theekist met plated. Twee maal 20e eeuw, mahonie/noten. Afmeting: 16 x 21 x 13 cm. 20 x 8 x 6 cm. en 7 x 16 x 22 cm. In goede staat.

3x Japans lakkistje
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Japanse lakwerk kisten met beschildering, floraal en vogels. Circa 1930.Afmeting 18x15x6cm, 30x9x3,5cm. en 33x10x7cm. In goede staat.

Thee kistje
Resultaat: 200 EUR

Franse antieke notenhouten theekist met drie porseleinen stop-flacons. Handbeschilderd, ca. 1870. Afm. 17x28x14 cm. In goede staat.

2 Kistjes met inlegwerk, zwaluwen
Startprijs 120 EUR

Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

Schildpad doosje
Resultaat: 60 EUR

Schildpad dekseldoos met ivoor. 19e Eeuw. (pootjes missen). Verder in goede staat. Afmeting: 5 x 15 x 7,5 cm.

Chinese kist met jade.
Resultaat: 45 EUR

Oude Chinese houten dekseldoos met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Lessenaar, mahonie.
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten lessenaar met klepdeksel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 43 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

5 Kistjes 'Indonesië"
Resultaat: 63 EUR

Vijf stuks Indonesische houtgestoken dekseldozen met florale decors en één Post Its-houder, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

Meerschuimpijp
Startprijs 100 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Meerschuimpijp
Startprijs 100 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Messing empire petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.

Messing wandlamp, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw Afmeting H. 63cm. In goede staat

Petroleumlamp (staand).
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke staande petroleumlamp. Circa 1890. Historisme met opengewerkte metalen voet met vogels en florale decors. Afmeting:H. 65 cm. In goede staat.

Majolica hanglamp
Startprijs 50 EUR

Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.

Petroleum lamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afmeting. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.

Pijpenrek, notenhout.
Resultaat: 30 EUR

Antiek notenhouten pijpen comfort, vier-delig. Ca. 1900. (Rekje moet worden gelijmd). Afmeting. 26x21 cm. In redelijk/ goede staat

Petroleumlamp, 'Schippertje'
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat

Bronzen 'Grape'.
Startprijs 120 EUR

Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 .x ø13cm. In goede staat.

Boekje Karel II
Resultaat: 110 EUR

Zeldzaam 17e eeuws antiquarische boekje in kalfsleder gebonden. De historie van Karel de Tweede 1660 te Dordrecht. Voor Abraham Andriesz Boeckverkooper 1660. Met gravures. Afmeting: 13,5 x 9 x 5 cm. I...

Boek (17e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

17e Eeuw. Hollands antiquarisch boek 'De Geestelike Mensch in sijn begin, voort-gang en uyt-eynde'. Florentius Corterus, Hoorn Stoffelansz kortiny 1695. Afmeting: 6 x 16 x 21 cm. In redelijke staat.

Bijbel, Staten Generaal.
Resultaat: 160 EUR

17e Eeuw. Hollandse Staten Generaal bijbel. 'Eendracht maakt macht'. Gesigneerd 1649. Bijbel is voorzien van originele lederen band met koperen beslag. Dordrecht Synode Nationael, 1618 einde 1619. (ge...

Boek
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch Latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afmeting. 11x21x26 cm. In redelijke staat

Antiquarische archiefstukken (Bentheim/Teckenlenburg)
Resultaat: 100 EUR

Groot lot antiquarische archiefstukken etc. Bad Bentheim, Tecklenburg, 19e-20e eeuw. Afmeting circa 40 x 13 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbel met messing beslag
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.

2 Antiquarische boeken
Resultaat: 100 EUR

Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...

2x Antiquarische Duits boek.
Resultaat: 50 EUR

Twee antiquarische Duitse boeken. Eén maal Ludwig Knaus, Photografhien nach originalen des Meisters, Berlin. Oblong foli (band lichte slijtage, minimale vochtvlekken). Eén maal Kunsthistorische Bilder...

Manuscript Excerpten Quarto.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Duits antiquarisch manuscript Excerpten, handcalligraphie in originele band, lichte slijtage. Afmeting: 4 x 20 x 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiquarische boeken/aandelen.
Resultaat: 100 EUR

Groot lot Duitse antiquarische boeken, schriftstukken, bijbel, aandelen etc.. Waaronder, die grossen Weltgeschichte Eckstein, Appelschnut, Staadmann Leipzig, Spiel und Arbeit, Otto Maier, Werkstattbuc...

Gezangboek 1805.
Resultaat: 40 EUR

Bijbel, versierd met zilveren Empire sluiting, 833/000. versierd met rozet en ribbewerking. Eén sluiting is compleet, van tweede sluiting ontbreekt de klap en het aanzetstuk.jl.: Q: 1825 Grootte 9x15x...

Antiek boek, Th. Salmon
Resultaat: 70 EUR

Hollands antiquarisch boek. Th. Salomon, Hedendaagse Historie. Met landkaarten door Isaak Tirion 1741. In mooie originele lederen band. 18e Eeuw. Afmeting: 21 x 14 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen Weltall und Menschheit, H. Kraemer
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delige antiquarische Duitse Jugendstil boekenset, Hans Kraemer, 'Weltal und Menschheit', Bong + Co. Ruggenband bij sommige ingescheurd. (minimale vochtvlekken). Afmeting: 22 x 29,5 x 4,5 cm. In ...

Boek Faust
Resultaat: 150 EUR

Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afmeting. 51x37x5. In redelijk/goede staat...

Lot van 6 delen tin
Resultaat: 50 EUR

Zes maal oud/antiek tin. Eén maal klepkan (deuk) Billieri Colmar (18e-19e eeuw) Eén maal grote schaal , Hermanus van der Linde 1790-1836, Deventer. Eén maal dekselterrine (bedeukt), Carl Finck, 19e ee...

8 Delen tin + 2 delen messing.
Startprijs 40 EUR

Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tin
Startprijs 300 EUR

Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.

Tinnen maten
Startprijs 150 EUR

Tinnen maatbekers,Drie sets. Totaal 21 stuks. 18e-19e Eeuw. In goede staat.

3 Delen tin.
Resultaat: 110 EUR

Drie delen antiek tin. 18e-19e Eeuw. Twee grote hengselketels en, een kraantjeskan. Afmeting: 16 - 41 cm. In goede staat.

Graan maten.
Resultaat: 50 EUR

Zeven ijzeren graanmaten. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 31 cm. In goede staat.

Lot antiek tin.
Startprijs 100 EUR

Groot lot antiek tin, 18e-19e eeuw. Lot bevat ondermeer; Po, beddepan, set lepels, vele losse lepels, kruiken, bekers, houder, dekseldoos, vetspuiten (diverse stempels). Afmeting: 8 - 33 cm. In goede ...

4 Delen tin.
Startprijs 35 EUR

Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. peper en zout en een maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.

Tinnen WMF-bordje.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits W.M.F. Jugendstil tinnen wandbord (Nr. 333 A). Circa 1910. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Tinnen kandelaren (Just Andersen)
Startprijs 275 EUR

Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.

WMF Bouilloir
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits W.M.F. bouilloirr met brander. Circa 1890. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Hal-lamp, verguld.
Resultaat: 50 EUR

Grote ijzeren goud-kleurige hal lamp. Drie-lichts met glas. Italië, circa 1980. Afmeting: 77 x 55 cm ø. In goede staat.

Grote lamp met bol.
Startprijs 200 EUR

Grote antieke historisme petroleumlamp (geëlectrificeerd) met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen rocailles en onyx. Circa: 1880. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Hanglamp
Resultaat: 60 EUR

Messing hallamp met zwanenhalzen en prismen-glas, 19e eeuw (behoeft aandacht). Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Tafellamp, messing
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke historisme kandelaar-tafellamp met Griekse vrouw, circa 1890. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Lamp, Art Nouveau-stijl
Resultaat: 50 EUR

Art Nouveau-stijl kleurglazen lampje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.

Staande tafel/schemerlamp.
Startprijs 170 EUR

Grote eikenhouten etage sta-lamp. Circa: 1930. Afmeting: H.173 cm. In goede staat.

Staande lamp, (koper)
Resultaat: 70 EUR

Grote koperen staande lamp. Vier-lichts, 20e eeuw. Afmeting: H.161 cm. In goede staat.

Lamp, 60-er jaren.
Startprijs 60 EUR

Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.

Kroonluchter
Resultaat: 75 EUR

Oude kroonluchter. Negen-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 65 cm ø. In goede staat.

Lampje 'Boot'.
Resultaat: 60 EUR

Kleine oude messing tafellamp in bootvorm. Gemerkt: 'St. Theresa's Convent Sanathnagar'. Afmeting: H.22 cm. In goede staat.

Lamp, Art Deco
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke kopergeslagen Art Deco hanglamp. Circa: 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.

Tafellamp 'Jongen op klompen'.
Startprijs 65 EUR

Antieke tafellamp. Circa: 1920. 'Jongen op klompen'. (fitting gemoderniseerd). Compositie metaal. Afmeting: 22 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco bureaulamp met klok
Resultaat: 80 EUR

Art Deco messing bureaulamp met wekkerklok. Circa: 1940. Afmeting:H. 34 cm. In goede staat.

Kanon
Resultaat: 55 EUR

Decoratief messing kanon, 20e eeuw. Afmeting: 19 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Samovaar.
Startprijs 100 EUR

Messing met rood koperen samovaar. 19e Eeuw. Met benen grepen en porseleinen knop. Louis Seize-stijl. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Koperen samovaar
Resultaat: 35 EUR

Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat

4x Koperwerk, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.

Lot divers koperwerk
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Onder meer met een warmhoud-rechaud, kolenbak, ketels, kruik etc. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Bestaande uit theestoof, één doofpot, melkkan, hengselbak, ketel, sleef, grote Oosterse schaal. In goede staat.

Koperen deurbel
Startprijs 40 EUR

Grote antieke koperen renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Vijzel
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.

Samovaar.
Resultaat: 450 EUR

Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.

4 Delen koper.
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 19e eeuws Hollands koperwerk. Eén maal grote appelketel, drie maal cake-vormen (tulband). Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.

Vergulde antieke koperen schaal
Startprijs 80 EUR

Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.

3x Koper (19e Eeuw)
Resultaat: 80 EUR

Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.

Deense telefoon
Resultaat: 50 EUR

Oude Deense Jydsk draaischijf telefoon, 20e eeuw. Toestel is gemaakt van metaal, hout en beceliet. . Afmeting: 32x27x14 cm. In goede staat

Tafelstuk op bronzen voet.
Startprijs 75 EUR

Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Miniatuur portret
Startprijs 60 EUR

Oude miniatuur in ivoren lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

5x Leer met zilver.
Resultaat: 100 EUR

Diverse lederen etui's, één afgezet met gouden sluiting, rand en aplique versierd met graveerwerk, twee met zilveren randen, slot en apliquen versierd met graveerwerk. Afmetingen: 13-15cm.

2 antieke vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat

3 Wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.

Bestekcassette
Resultaat: 80 EUR

Moderne, 12-persoons, plated bestekcassette in chique koffer. Ongebruikt. In goede staat.

Meetlint +2x weeginstrument.
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.

Tabaksdoos, (messing).
Resultaat: 60 EUR

Bewerkte messing tabaksdoos met landschap decor (messing + rood koper). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 3 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Lot van 5 delen (o.a.: jampot, schaal etc.)
Startprijs 40 EUR

Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.

Franklin Miast "Otters in de sneeuw"
Resultaat: 90 EUR

Prachtige grote Franklin Minst figurengroep. Gesigneerd K. Sherwin. Vijf otters bij waterpartij. Afmeting: 26 x 36 x 21 cm. In goede staat.

2 Documentenkisten met ijzeren beslag
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Duitse neo renaissance eikenhouten documentenkisten met metalen beslag, ca. 1900. Afmeting. 35-40 cm. In goede staat.

Lectuurbak "Pilastro"
Startprijs 50 EUR

IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.

Inktstel/schrijfset
Startprijs 180 EUR

Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.

Kolenbak
Resultaat: 90 EUR

Antieke historisme kolenkit, circa 1880. Gietijzer, vernikkeld met bijhorende bewerkte schep. Afmeting: 39 x 30 x 46 cm. In goede staat.

Aida Express 1250 Record 250
Resultaat: 150 EUR

Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afmeting. 35x15x15. In zeer goede staat