Lot oud antiek kristal/glas. Bestaande uit negen stuks waaier-kristallen schalen, één facet geslepen stolp en drie schalen. (minimale chips mogelijk) Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk goede staat.
Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen biedermeier schalen, 1 grote ø18cm. rest 12cm In redelijk/ goede staat
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. met witte rand, Bestaande uit: een schenkkan, vijf vazen, en drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. In redelijk/ goede staat
Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afmeting. 15x10 cm. ø. In goede staat.
Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.
Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. : Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afmeting. 11-12 cm. In uitstekende staat.
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Daum France. Glazen vaas met cassis-kleurige bloemen. 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote oude Tiffany-stijl plafondlamp met floraal motief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met accoladevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...
Moda (Daum Nancy) ijsglazen vaas, ca. 1925. Frankrijk, (1918-1925) Met goud- en floraal decor. Afmeting. 21x15 cm. ø. In goede staat.
Geslepen deksel coupe met gecontourneerde omranding (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Twee maal antiek glaswerk. Eén maal kristallen dekselcoupe (minimale chip). Eén maal amandel geslepen kristallen schaal op hoge voet (minimale chip). Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
Rood glazen mocca servies met goud decors en florale emaille decors. 20e Eeuw. Het servies bestaat uit een moccakan, melk en suikerpot, vijf kop+schotels en een tablet/dienblad. Afmeting: 6 - 22 cm. I...
Drie grote moderne kunstglazen vazen, rood. Eén maal tulp-vorm Tarnowiec. Eén maal pijpvaas Tarnowiec. Eén maal rood + diverse kleuren (ongemerkt). Afmeting: 36-50 cm. In goede staat.
Kristallen olijf- en azijnset, voorzien van ruitslijpsel compleet met stoppen geplaatst in plated standaard met vogel. samengesteld. Afmeting 15x7x23 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Kristallen scheepskaraf op een grote platte voet met geslepen stop voorzien van ingesloten luchtbel. Met zilveren label, 925/000, met opschrift COGNAC. MT.: Richards & Knight, London, jl.:R1973
Grote oude Boheemse kristallen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting H.53cm.,In goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Geslepen kristallen 5-delige menageset met diamantslijpsel, op een geslepen blaadje, bestaande uit olie- en azijnkarafje met geslepen stop, mosterdpotje met deksel en geslepen lepeltje. En een zout-...
Twee moderne kunstglazen vazen. Eén maal Jugendstil-stijl, zilver iriserend (gemerkt). Eén maal glasfusing (ongemerkt). Afmeting: 27-32 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Twee kleine Duitse glas in lood vensters met renaissance figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Blauw Graniver cactuspotje gemerkt Copier Leerdam, Afmeting 7x6cm
Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afmeting. 7-33 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd glas in lood venster met religieuze voorstelling en tekst avondlied. Afmeting. 28.5x16.5 cm. In goede staat.