Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten gebogen Louis Quinze barok commode, met gebogen zijkanten. Voorzien van bronzen beslag op lades en poten en intarsia rondom. (oudere restauratie). Afmeting: 75 x 77 x 45 cm. I...
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Antieke noten houten zgn. breistoel, met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering. . Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat
Antieke noten houten lage zgn. breistoel met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering.. Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat
Antieke Hollandse Willem III notenhouten speeltafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 96 x 80 cm. 77 x 96 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten handwerktafel met uitklapbaar blad en twee lades + etage (iets verbogen). 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 42 x 56 cm. In redelijke staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting . 230x173x60 cm. Cond.: matig
Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire met benen beslag, compleet met sleutels. Circa 1860. Afmeting: 153 x 101 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.
Groot antiek Engels eikenhouten rolbureau met diverse lades en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 124 x 80 x 136 cm. In goede staat.
Grote Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnen kuifkast. Uitneembaar, met schappen en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 165 x 43 x 260 cm. In redelijk/goede staat.
Oude teakhouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80x44x104 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schrijftafel met panelen en twee lades. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. 18e Eeuw. Afmeting: 77 x 127 x 78 cm. In goede staat.
Twee maal vergulde houtgestoken meubels. 20e Eeuw, Italië. Eén maal bijzettafel met marmeren blad en één maal krukje. Afmeting: 42 - 70 cm. In goede staat.
Wortelnoten spinnekop-tafel Willem III met gecontourneerd blad. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 74 x 122 x 100 cm. In goede staat.
Antieke theetafel, 19e eeuw. Met uitschuifbare bladen en wortelnoten blad met vogel intarsia (krimpnaad). Afmeting: 74 x 53 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuw, Holland Willem III open bonheur van notenhout met wit-marmeren blad, circa 1870. Met mooi snijwerk . Afmeting: 139 x 62 x 210 cm. In goede staat
Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.