Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse tafel met theebussen
Resultaat: 340 EUR

Zeer zeldzame 19e eeuwse Engelse houtgestoken thee melangeer tafel met theebussen en melangeerkom. Afmeting. 71x32x39 cm. In goede staat.

Bloemtafeltje
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

3-Delige mini-set (eiken)
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhouten mini-set met florale decors. Circa 1940. Afmeting: 36-58 cm. In goede staat.

Schommelstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren schommelveren en goede velours stoffering. Circa: 1920. Afmeting: 103 x 60 x 75 cm. In goede staat.

Tilt top tafel
Startprijs 40 EUR

Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Zwarte Louis Philippe etagere
Startprijs 95 EUR

Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.

Eethoek + 4 stoelen (Italiaans).
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Italiaanse houtgestoken eethoek met florale intarsia en vier antieke mahoniehouten stoelen met bruin leder bekleed en kopernagels. Afmeting: 76 x 119 cm ø. en 87 x 47 x 50 cm. In goede st...

Tafeltje, 2 lades.
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Resultaat: 50 EUR

Engelse ovale toiletspiegel van mahoniehout, 19e eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. In goede staat.

Bibliotheektrapje
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten bibliotheek-trap met messing bol. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Naaitafel (mahonie)
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met etage, gravering en gecontourneerd blad (één tolletje mist). Circa: 1880.82hoogx35diep en 45cm breed. In goede staat.

Rolbureau, eiken
Resultaat: 180 EUR

Mooi antiek eiken Engels rolbureau, ca. 1910. Met twaalf lades en vakverdeling en panelen in de zijkanten en achterkant. Afmeting. 128x126x83 cm. In goede staat

Kabinet
Resultaat: 350 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afmeting. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.

Spiegel (bamboe)
Startprijs 50 EUR

Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.

Dekenkist, (Grenen)
Resultaat: 50 EUR

Antieke grenenhouten dekenkist, compleet met slot en sleutel. Circa 1900. Afmeting: 47 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Startprijs 50 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Schildersezel + Palets
Resultaat: 80 EUR

Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Klapbuffet
Resultaat: 350 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

Indonesische kist
Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische houtgestoken teakhouten kampferkist met rijkelijk snijwerk rondom. Krijgers, pagodes, florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 100 x 49 cm. In goede staat.

Medicijnkastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek notenhouten kerfsnede wand-medicijnkastje. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 19 cm. In goede staat.

Mahonie voltaire
Startprijs 100 EUR

Mooie mahonie gestoken voltaire met goede velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 116 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.

Stoel (web.)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat