Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd.Afmeting 73x29x36cm. In zeer goede staat
Louis Seize bijzettafel met lade, omstreeks 1800, met messing beslag, intarsia en wortelnoten afneembaar deksel. Minimale fineerschade, Afmeting 52x28x29cm. In goede staat
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). .Afmeting. 196x150x160 cm.In zeer goede staat
Een 19e eeuwse mahoniehouten biedermeier spiegel met halve zuilen, ca. 1820. Afmeting. 141x61 cm. In zeer goede staat.
Franse ronde tafel met vitrine en vergulde bronzen sierstukken, 19e eeuw. (geeboniseerd fineer). Ca. 1870. Afmeting. ø 61 x 74 cm. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afmeting. 79x42x31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel,,op koperen wielen Afmeting 60x60øcm. In goede staat
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, Wortelnoten met medaillon intarsia, beschadigingen fineer, Afmeting 77x64x48cm. In redelijke staat
Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, Afmeting 200x197x60cm. In goede staat
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Antieke Engelse mahoniehouten bank, Recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, Afmeting 100x165x80cm. In redelijke staat
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, Afmeting 105x177x90cm. In redelijke staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900.Afmeting 82x51x88cm. In goede staat
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd,Afmeting 81x102x49cm. In goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel,omstreeks 1870, Afmeting 100x60x50cm. In goede staat
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, Afmeting 168x93cm. 130x60cm. In redelijk/ goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat
Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade Afmeting 75x113øcm. In redelijke staat
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen Afmeting 53x37x 47(72cm). In goede staat
Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. Afmeting 85x66x65cm. In redelijke staat
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat
Italiaanse notenhouten eethoek, uittrektafel met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw ) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afmeting. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. ...
Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, Afmeting 85x101x45cm. In goede staat
Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afmeting. 80x72x138. In goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.
Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afmeting. ø 120 x 72cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afmeting. 100x55x70. In goede staat.
Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afmeting. 83x60x57. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). Afmeting. 47x130x69 cm. In goede staat
Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 90x67 cm. In goede staat
Stapelkast met grepen 19e eeuw. Wortelnoten en noten gefineerd op grenen, ca. 1870. Minimale fineerschades. Afmeting. 205x130x60 cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afmeting. 60x63x47 cm. IOn redelijk/ goede staat
Teakhouten barok vitrinekast met twee glazen deuren. Zijkanten zijn ook met glas. met lades en staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afmeting. 170x100x50 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten barokstijl vitrine-opzetkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 211x150x45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 83x79x21 cm. In goede staat
Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.
Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 198x117x55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand. Ca. 1930. Afmeting. 193x90x44 cm. In goede staat.
Grote, vroeg 19e eeuw, mahoniehouten Engelse commode met zes laden, intarsia, beensleutel platen en origineel beslag. (krimpnaden zijkanten) (lichte schades). Afmeting: 126 x 133 x 53 cm. In redelijk...
Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuwAfmeting 73x67x20cm.In goede staat
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Antieke Franse bouille etagiere tafel met rood schildpad en verguld messing beslag. Circa 1870. drie etages met bouille en rood schildpad. Afmeting: 79 x 29 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).
Grote antieke mahoniehouten open bonheur met marmeren blad en snijwerk. (compleet met sleutels). Circa 1870. Afmeting: 160 x 67 x 195 cm. In goede staat.
Wortelnoten drie-laden commode op Queen Anne poten, met origineel beslag. 19e eeuw. Afmeting: 72 x 44 x 67 cm. In goede staat.
Bruin lederen armleunstoel met mooie patina. (rand iets versleten). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische kist met rijkelijk koperbeslag. Kist is voorzien van dierenvoorstellingen en koperen bollen (licht beschadigd). Afmeting: 40 x 114 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen front en geslepen glas. Afmeting: 78 x 45 x 65 cm. In goede staat.
Kleine Gotische kist met origineel slot (slotbeugel mist) 16e Eeuw. Lichte oude wormbeval. Originele scharnieren. Afmeting: 88 x 31 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke notenhouten Henry- Deux stoelen met velours stoffering, circa 1880. Afmeting: 96 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire vier laden commode met origineel ringbeslag, zwarte driekwart zuilen en messing capitellen. Circa 1820. (Twee lades veranderd naar kleppen). Afmeting: 109 x 94 x 51 cm. In...
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws mahoniehouten twee-deurs linnenkast met schappen en lades (uitneembaar). Lichte schades. Afmeting: 210 x 150 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit hangkastje. Historisme, circa 1880. Afmeting: 85 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten gebogen Louis Quinze barok commode, met gebogen zijkanten. Voorzien van bronzen beslag op lades en poten en intarsia rondom. (oudere restauratie). Afmeting: 75 x 77 x 45 cm. I...
Antieke noten houten lage zgn. breistoel met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering.. Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat
Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.
Grote Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnen kuifkast. Uitneembaar, met schappen en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 165 x 43 x 260 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. 18e Eeuw. Afmeting: 77 x 127 x 78 cm. In goede staat.
Wortelnoten spinnekop-tafel Willem III met gecontourneerd blad. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 74 x 122 x 100 cm. In goede staat.
Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.
Messing theewagen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 55 cm ø. In goede staat.
Vier moderne chrome stoelen met pvc-zitting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Aparte spiraalvormige kunstglazen moderne bijzettafel. Afmeting: 57 x 57 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.
Oude Groenlose kussenkast, eikenhout met noten. Uitneembaar, met zwarte halve zuilen, schappen en lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 184 x 78 x 66 cm. In goede staat.
Bruin lederen twee-zits bank.Rugleuning hoofdsteunen in hoogte verstelbaar. Afmeting: 80 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Vroege Hollandse eikenhouten dekenkist in Gotische stijl met snijwerk en origineel slot. Circa 1700. Afmeting: 95 x 152 x 74 cm. In goede originele staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.
Vroeg mahoniehouten empire bijzettafel, vroeg 19e eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 44 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten lederen armleun fauteuil met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 75 x 90 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten bibliotheek-trap met messing bol. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten naaitafel met etage, gravering en gecontourneerd blad (één tolletje mist). Circa: 1880.82hoogx35diep en 45cm breed. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Oude Indonesische houtgestoken teakhouten kampferkist met rijkelijk snijwerk rondom. Krijgers, pagodes, florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 100 x 49 cm. In goede staat.
Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.