Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd.Afmeting 73x29x36cm. In zeer goede staat

Louis Seize bijzettafel
Startprijs 100 EUR

Louis Seize bijzettafel met lade, omstreeks 1800, met messing beslag, intarsia en wortelnoten afneembaar deksel. Minimale fineerschade, Afmeting 52x28x29cm. In goede staat

2-Deurs kersen kast
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). .Afmeting. 196x150x160 cm.In zeer goede staat

Spiegel (Biedermeier)
Startprijs 100 EUR

Een 19e eeuwse mahoniehouten biedermeier spiegel met halve zuilen, ca. 1820. Afmeting. 141x61 cm. In zeer goede staat.

Ronde tafel vitrine met brons (19e eeuw)
Startprijs 290 EUR

Franse ronde tafel met vitrine en vergulde bronzen sierstukken, 19e eeuw. (geeboniseerd fineer). Ca. 1870. Afmeting. ø 61 x 74 cm. In goede staat.

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Eiken bloementafel
Startprijs 90 EUR

Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afmeting. 79x42x31 cm. In goede staat.

Duitse tafel in goede staat
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.

Trommelvormig bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel,,op koperen wielen Afmeting 60x60øcm. In goede staat

Set 19e eeuwse stoelen
Resultaat: 40 EUR

Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat

Ovale naaitafel
Startprijs 250 EUR

Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, Wortelnoten met medaillon intarsia, beschadigingen fineer, Afmeting 77x64x48cm. In redelijke staat

Engelse kast met glasopzet
Resultaat: 250 EUR

Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, Afmeting 200x197x60cm. In goede staat

2 stoelen en tafel
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat

Sofa met gele bekleding
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bank, Recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, Afmeting 100x165x80cm. In redelijke staat

2 Armleunstoelen
Startprijs 80 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat

Sofa
Resultaat: 80 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, Afmeting 105x177x90cm. In redelijke staat

Ronde eettafel
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat

Naaitafel omstreeks 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat

Engelse mahonie commode
Startprijs 60 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.

4 Laden commode
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900.Afmeting 82x51x88cm. In goede staat

Beschilderde commode
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd,Afmeting 81x102x49cm. In goede staat

Armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel,omstreeks 1870, Afmeting 100x60x50cm. In goede staat

Twee Spiegels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, Afmeting 168x93cm. 130x60cm. In redelijk/ goede staat

Ronde tafel op zuilen
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat

3 Notenhouten stoelen
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat

Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Startprijs 30 EUR

Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade Afmeting 75x113øcm. In redelijke staat

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen Afmeting 53x37x 47(72cm). In goede staat

Frans stoeltje
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. Afmeting 85x66x65cm. In redelijke staat

Kast
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat

Eethoek: Tafel met 4 stoelen
Startprijs 200 EUR

Italiaanse notenhouten eethoek, uittrektafel met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw ) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afmeting. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. ...

Mahonie stommekracht
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, Afmeting 85x101x45cm. In goede staat

Bureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afmeting. 80x72x138. In goede staat.

Salontafel
Startprijs 75 EUR

Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.

Eettafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afmeting. ø 120 x 72cm. In goede staat.

Herenfauteuil (groen)
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afmeting. 100x55x70. In goede staat.

Stoeltje (groen)
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afmeting. 83x60x57. In goede staat.

Salontafel.
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). Afmeting. 47x130x69 cm. In goede staat

Spiegel
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 90x67 cm. In goede staat

Noten met wortelnoten stapelkast
Resultaat: 150 EUR

Stapelkast met grepen 19e eeuw. Wortelnoten en noten gefineerd op grenen, ca. 1870. Minimale fineerschades. Afmeting. 205x130x60 cm. In redelijk/ goede staat

Mahonie theetafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afmeting. 60x63x47 cm. IOn redelijk/ goede staat

Teakhouten vitrinekast
Startprijs 140 EUR

Teakhouten barok vitrinekast met twee glazen deuren. Zijkanten zijn ook met glas. met lades en staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afmeting. 170x100x50 cm. In goede staat.

Barok vitrine (noten), 2-deurs.
Startprijs 180 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl vitrine-opzetkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 211x150x45 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 30 EUR

Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 83x79x21 cm. In goede staat

Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.

Buffetkast (Kersen)
Startprijs 150 EUR

Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 198x117x55 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.

Wandvitrine
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.

Engelse secretaire
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand. Ca. 1930. Afmeting. 193x90x44 cm. In goede staat.

Commode engels
Startprijs 200 EUR

Grote, vroeg 19e eeuw, mahoniehouten Engelse commode met zes laden, intarsia, beensleutel platen en origineel beslag. (krimpnaden zijkanten) (lichte schades). Afmeting: 126 x 133 x 53 cm. In redelijk...

Wortelnoten hangvitrine kastje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuwAfmeting 73x67x20cm.In goede staat

Bonheur
Startprijs 350 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat

Boulle etagere tafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse bouille etagiere tafel met rood schildpad en verguld messing beslag. Circa 1870. drie etages met bouille en rood schildpad. Afmeting: 79 x 29 x 40 cm. In goede staat.

Gestoken spiegel.
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.

Secretaire (wortelnoten)
Resultaat: 475 EUR

19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.

Hollandse Barok commode
Resultaat: 900 EUR

Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.

Stoel (gestoken)
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).

Bonheur, mahonie
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke mahoniehouten open bonheur met marmeren blad en snijwerk. (compleet met sleutels). Circa 1870. Afmeting: 160 x 67 x 195 cm. In goede staat.

Commode, wortelnoten.
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten drie-laden commode op Queen Anne poten, met origineel beslag. 19e eeuw. Afmeting: 72 x 44 x 67 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen armleunstoel met mooie patina. (rand iets versleten). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Indonesische kist
Resultaat: 220 EUR

Antieke Indonesische kist met rijkelijk koperbeslag. Kist is voorzien van dierenvoorstellingen en koperen bollen (licht beschadigd). Afmeting: 40 x 114 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Schommelstoel, eiken.
Resultaat: 500 EUR

Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.

Theekastje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen front en geslepen glas. Afmeting: 78 x 45 x 65 cm. In goede staat.

Gotisch kistje
Resultaat: 120 EUR

Kleine Gotische kist met origineel slot (slotbeugel mist) 16e Eeuw. Lichte oude wormbeval. Originele scharnieren. Afmeting: 88 x 31 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

6 Notenhouten stoelen met velours.
Resultaat: 225 EUR

Zes antieke notenhouten Henry- Deux stoelen met velours stoffering, circa 1880. Afmeting: 96 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Lade commode (eiken)
Resultaat: 210 EUR

Hollandse eikenhouten empire vier laden commode met origineel ringbeslag, zwarte driekwart zuilen en messing capitellen. Circa 1820. (Twee lades veranderd naar kleppen). Afmeting: 109 x 94 x 51 cm. In...

Biedermeier sofa
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kast
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuws mahoniehouten twee-deurs linnenkast met schappen en lades (uitneembaar). Lichte schades. Afmeting: 210 x 150 x 58 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker (hout+marmer)
Resultaat: 190 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Miniatuur kastje.
Resultaat: 125 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit hangkastje. Historisme, circa 1880. Afmeting: 85 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Franse kast.
Resultaat: 600 EUR

Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Commode, Barok-stijl.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebogen Louis Quinze barok commode, met gebogen zijkanten. Voorzien van bronzen beslag op lades en poten en intarsia rondom. (oudere restauratie). Afmeting: 75 x 77 x 45 cm. I...

Stoel, notenhout.
Resultaat: 95 EUR

Antieke noten houten lage zgn. breistoel met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering.. Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat

Hoekkast, eiken.
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel, mahonie.
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.

Hollandse kuifkast (mahonie)
Resultaat: 260 EUR

Grote Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnen kuifkast. Uitneembaar, met schappen en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 165 x 43 x 260 cm. In redelijk/goede staat.

Grote kist.
Resultaat: 250 EUR

Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. 18e Eeuw. Afmeting: 77 x 127 x 78 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten spinnekop-tafel Willem III met gecontourneerd blad. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 74 x 122 x 100 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.

Theewagen (messing)
Resultaat: 70 EUR

Messing theewagen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 55 cm ø. In goede staat.

4 Stoelen met chroom onderstel
Resultaat: 100 EUR

Vier moderne chrome stoelen met pvc-zitting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Glazen tafeltje (spiraalvorm)
Resultaat: 60 EUR

Aparte spiraalvormige kunstglazen moderne bijzettafel. Afmeting: 57 x 57 cm ø. In goede staat.

Ladenkast
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.

Kussenkast
Resultaat: 240 EUR

Oude Groenlose kussenkast, eikenhout met noten. Uitneembaar, met zwarte halve zuilen, schappen en lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 184 x 78 x 66 cm. In goede staat.

Lederen bank
Resultaat: 100 EUR

Bruin lederen twee-zits bank.Rugleuning hoofdsteunen in hoogte verstelbaar. Afmeting: 80 x 185 x 95 cm. In goede staat.

Kist, eiken.
Resultaat: 230 EUR

Vroege Hollandse eikenhouten dekenkist in Gotische stijl met snijwerk en origineel slot. Circa 1700. Afmeting: 95 x 152 x 74 cm. In goede originele staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 350 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat

Commode met inlegwerk en marmeren blad
Resultaat: 450 EUR

Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, Empire.
Resultaat: 60 EUR

Vroeg mahoniehouten empire bijzettafel, vroeg 19e eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 44 cm. In goede staat.

Archiefkastje (eiken)
Resultaat: 120 EUR

Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Armleunfauteuil, leder.
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten lederen armleun fauteuil met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 75 x 90 cm. In goede staat.

Bibliotheektrapje
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten bibliotheek-trap met messing bol. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Naaitafel (mahonie)
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met etage, gravering en gecontourneerd blad (één tolletje mist). Circa: 1880.82hoogx35diep en 45cm breed. In goede staat.

Klapbuffet
Resultaat: 350 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

Indonesische kist
Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische houtgestoken teakhouten kampferkist met rijkelijk snijwerk rondom. Krijgers, pagodes, florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 100 x 49 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.