Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afmeting. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten Queen Anne wandtafel met twee lades. Circa: 1910. Afmeting: 80 x 100 x 40 cm. In zeer goede staat.
Mooie Engelse eikenhouten vier-laden commode met koperen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 52 x 80 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten barok-stijl schrijf-secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Secretaire is voorzien van bronzen beslag en klauwpoten. Compleet met sleutels. Afmeting: 110 x 100 x 60 cm. I...
Zes Hollandse eikenhouten armleunstoelen met bruin leder bekleed. Eerste helft 20e eeuw. 1 stoel met oude bekleding Afmeting: 88 x 50 x 55 cm. In goede staat .
Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten Queen Anne-stijl schrijftafel met vijf lades. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 79 x 121 x 52 cm. In zéér goede staat.
Koloniale teakhouten twee-deurs kast, staande op hoge flespoten, met origineel beslag. 18e eeuw. Afmeting . 155x90x41 cm. In goede staat.
Mooie Franse Neo-Renaissance eikenhouten buffetkast met volle beelden cherubijnkoppen etc. Ca. 1880. onderkast één deur ,en één lade. Afmeting . 190x100x57 cm. In goede staat
Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten wandvitrine in Rococco-stijl met glas-in-lood. Circa: 1900. Afmeting: 138 x 100 x 24 cm. In goede staat.
Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse barok commode, met klauwpoten en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 76 x 97 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan klaptafel/ speeltafel met lade Louis Seize-stijl Dik fineer, minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 80 x 78 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 84x111x80 cm. In zeer goed...
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.
Mooie Duitse eikenhouten met noten dekenkist. Circa 1780. Louis Seize, met ster-intarsia en guirlandes. Origineel met slot en sleutel. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 70 x 163 x 52 cm. In goed...
Franse Napoleon III bouille tafel met vergulde bronzen ornamenten en grote lade. 19e Eeuw. Afmeting 71x116x71 cm. Lichte beschadigingen op het blad, verder in goede staat.
Vergulde houtgestoken Louis Seize-stijl spiegel met antiek spiegelglas. Lijst waarschijnlijk 20e eeuw. Spiegelglas en achterwand 18e eeuw. Afmeting: 120 x 63 cm. In zeer goede staat.
,Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus, met bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afmeting . 86x62x110 cm. In ...
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamenten.. Afmeting 172x101x38 cm. In goede originele staat
Hollandse eikenhouten Louis Seize halve maantafel met lade en koper beslagen hekwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 82 x 40 x 73 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse houtgepinde tropisch houten burgermeesterstoel. Stoel is voorzien van houtsnijwerk en onderling verbonden poten, en met leder bekleed. Afmeting: 82 x 54 x 46 cm. In goede staat.