Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten gebogen Louis Quinze barok commode, met gebogen zijkanten. Voorzien van bronzen beslag op lades en poten en intarsia rondom. (oudere restauratie). Afmeting: 75 x 77 x 45 cm. I...
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Antieke noten houten zgn. breistoel, met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering. . Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat
Antieke noten houten lage zgn. breistoel met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering.. Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat
Antieke Hollandse Willem III notenhouten speeltafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 96 x 80 cm. 77 x 96 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten handwerktafel met uitklapbaar blad en twee lades + etage (iets verbogen). 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 42 x 56 cm. In redelijke staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting . 230x173x60 cm. Cond.: matig
Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire met benen beslag, compleet met sleutels. Circa 1860. Afmeting: 153 x 101 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.
Groot antiek Engels eikenhouten rolbureau met diverse lades en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 124 x 80 x 136 cm. In goede staat.
Grote Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnen kuifkast. Uitneembaar, met schappen en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 165 x 43 x 260 cm. In redelijk/goede staat.
Oude teakhouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80x44x104 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schrijftafel met panelen en twee lades. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. 18e Eeuw. Afmeting: 77 x 127 x 78 cm. In goede staat.
Twee maal vergulde houtgestoken meubels. 20e Eeuw, Italië. Eén maal bijzettafel met marmeren blad en één maal krukje. Afmeting: 42 - 70 cm. In goede staat.
Wortelnoten spinnekop-tafel Willem III met gecontourneerd blad. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 74 x 122 x 100 cm. In goede staat.
Antieke theetafel, 19e eeuw. Met uitschuifbare bladen en wortelnoten blad met vogel intarsia (krimpnaad). Afmeting: 74 x 53 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuw, Holland Willem III open bonheur van notenhout met wit-marmeren blad, circa 1870. Met mooi snijwerk . Afmeting: 139 x 62 x 210 cm. In goede staat
Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afmeting. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. 19e Eeuw. Stoffering beetje kaal, verder in goede staat. Circa: 1850. Afmeting: 93 x 53 x 60 cm. In goede staat.
Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.
Messing theewagen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 55 cm ø. In goede staat.
Vier moderne chrome stoelen met pvc-zitting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Aparte spiraalvormige kunstglazen moderne bijzettafel. Afmeting: 57 x 57 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize-stijl vitrine kast met geslepen en gebogen glas. Circa 1900. In originele grijs-witte beschildering en goud decor. (gebogen glas kapot en zonder achterwand). Afmeting: 162 x 126 x ...
Grote antieke iepenhouten side-table uit China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 214 x 46 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Renaissance-stijl één-deurs kast met snijwerk en halve Korintische zuilen. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 104 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme klepbank met ranken snijwerk, circa 1890. Afmeting: 110 x 116 x 50 cm. In goede staat.
Oude Groenlose kussenkast, eikenhout met noten. Uitneembaar, met zwarte halve zuilen, schappen en lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 184 x 78 x 66 cm. In goede staat.
Oude Engelse eikenhouten side table met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 47 x 71 cm.
Bruin lederen twee-zits bank.Rugleuning hoofdsteunen in hoogte verstelbaar. Afmeting: 80 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Engels Georgian 18e eeuws eiken kabinet met vijf lades en vier blinde lades met bronzen beslag (slot vervangen). Prachtige patina. Afmeting. 177x132x53. In goede staat.
Vroege Hollandse eikenhouten dekenkist in Gotische stijl met snijwerk en origineel slot. Circa 1700. Afmeting: 95 x 152 x 74 cm. In goede originele staat.
Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.
Leuke, uitneembare kleine eikenhouten Utrechtse poortkast met schappen en zwarte bolpoten. 18e Eeuw. Afmeting: 150 x 62 x 187. In goede originele staat.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten empire commode met volle zuilen, vergulde messing capitellen, zwart marmeren blad, 4 lades, 4 originele sloten, sleutels en beslag. Afmeting. 127x104x65 cm. In goe...