Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afmeting. 53x55x17. In goede staat.
Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afmeting. 87x60x60 cm. In goede staat.
Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen,Afmeting 95x105x40cm. In zeer goede staat
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. Afmeting 78x119x82cm. In goede staat
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelegd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie Afmeting 75x47x40cm. In redelijke staat
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, Afmeting 102x80x69cm. In redelijke staat
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuwse armleunstoel en eettafelstoel Afmeting 100x49x52cm en 80x50x47cm. . In redelijk/ goede staat
Vijf antieke Duitse " Bretterstühle" 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, Afmeting 90x40x50cm. In goede staat
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat
Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, Afmeting 186x103x51cm. In redelijk/ goede staat
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) Afmeting 75x121x121cm. In redelijk/ goede staat
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afmeting 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem-3 twee- deurs vitrinekast , met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, Afmeting 185x103x36cm. In goede staat
Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat
Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afmeting. 180x125x150. In redelijk/goede staat.
Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Oude spiegel. Gemaakt van hout met brons en zilverkleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil bamboe theetafels met etagiere. Eén met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 x 65 x 35 cm en 87 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel, 19e eeuw. Afmeting: 74 x 119 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuw, mahoniehouten empire nachtkastje. Circa 1820. (krimpnaad). Afmeting: 79 x 45 x 39 cm. In redelijk/goede staat.