Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afmeting. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.
Vier antieke Societè Maastricht rode keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1880. Afmeting. 11 x 16 cm. ø. In goede staat.
Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afmeting. 11 x 16 cm.ø In goede staat.
Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afmeting . 87 cm. In redelijk/ goede staat
Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordshire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afmeting. ca. 20-32 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afmeting. 12-26 cm. In matig/ red...
Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afmeting. 16.4 cm. ø. In goede staat.
Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afmeting.5-12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat
Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afmeting. 25.5 cm. In redelijk/ goede staat
Delicaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant.. Afmeting. 6.5x7 cm. ø. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, Afmeting 17x27x24cm. In redelijk/ goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.Afmeting ø12.5 x 5.5 cm.
Drie grote oude antieke Chinees porseleinen bloempotten met lekschaal, floraal familie verte (tuin)decor, 1e helft 20e eeuw. Afmeting 1x 23x28øcm. en 2x 17x21,5øcm. In goede staat
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat
Drie oude herdenkingsborden. 1x VOC porseleinen fles (1619-1919), 1x Delfts Goedewaagen/Gouda Nieuwe Apeldoornse Courant 1903-1953. (1 chip) Ca. 23-42 cm. Redelijk/Goed. 1x keramieken geglazuurde scho...
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksel Afmeting, 18x13øcm. In goede staat
Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afmeting. 32 cm.
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 16.5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afmeting. ø 19.5 cm. IOn goede staat
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting . 17-18 cm. In goede staat