Twee grote Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Zes-kantig. Vazen zijn voorzien van florale en diverse vogel decors. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen vazen met florale, goud en paradijsvogel decors. 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 38 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese zes-kantige Yixing theepot. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse imari bloempot met floraal decor, Afmeting 15x19,5øcm. In goede staat
Zeldzame grote Imari porseleinen dekselschaal met landschappen-, floraal- vogels- en goud decor. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 20 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale- en figuren decors. Op houtgestoken consoles. (één gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 23 cm ø, en 24 x 23 cm. ø In goe...
Zeldzame Duitse K.P.M. porseleinen kop en schotel met berglandschap, vee en figuren. 19e Eeuw. Met tekst: 'Die Wiesen Bande auf dem Riesengebirge in Böhm'. Afmeting. 10x12 cm. ø , In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. In redelijke staat
Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén grote schotel met waterlissen (goed). Eén grote schotel met waterlissen (randschade). Eén schelp-vormige schotel (goed) en één Imari vaas (randschade). Afmetin...
Twee maal Chinees porseleinen borden, 18e eeuw. Eén maal goud-blauw floraal decor (haarlijn). Eén maal Geisha in boot bij paleis, octagonaal (rand chips). Afmeting: 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede sta...
Drie grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met diverse figuren en florale decors. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees porselein. Gemerkt en ongemerkt. 19e Eeuw. Zes borden met landschappen decors (drie goed, drie met randschade). Eén papbord met draken decor (beschadigd). Drie kopjes (goed), ...
Twee antieke Duitse 'Ludwigsburg' porseleinen figuren. Circa: 1900. Jongen met vogelkooi. en meisje met vogel. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met landschappen, floraal, vogels en insecten. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 40 cm ø en 32 x 38 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Drie grote oude antieke Chinees porseleinen bloempotten met lekschaal, floraal familie verte (tuin)decor, 1e helft 20e eeuw. Afmeting 1x 23x28øcm. en 2x 17x21,5øcm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beiden haarscheur, Afmeting 21,4øcm. In redelijke staat
Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken Delfts blauwe bloempot met florale en landschappen decor. Petrus Regout of Boch. Afmeting: 26 x 35 cm ø. In goede staat.
17e-18e Eeuwse pastel-kleurige Chinees porseleinen Familie Rose kom, met zotjes en florale decors in coullissen. (Gemerkt). Afmeting: 5,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote porseleinen schenkkan met mooie vergulding, empire stijl. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Amsterdamse Bont kom met florale en landschappen decors in coullissen. 18e Eeuw. (één chip rand). Afmeting: 7 x 14,7 cm ø.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Divers Blue Danube porseleinen servies. Bestaande onder andere uit: Theekan, melkkan, suikerpot, 5 dekselpotten, eierdoppen, asbak, grote melkkan, zout/peper stel, 3 schalen, grote beker, kop en schot...
Antiek Frans keramieken inktstel met vergulde messing houders, inclusief glazen inktpotjes. Afmeting: 12 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen octagonale Queng Long borden met florale decors. 18e Eeuw. (twee gelijmd, drie goed). Afmeting: 19 x 19 cm. In goede staat.
Set van drie Chinees porseleinen octagonale bloempotten met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen hockers met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal ton-vorm met floraal decor. Eén maal zes-hoekig met waterlelies. Afmeting: 47 x 33 cm. , 48 x 30 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir dekselpotten met diverse decors (fruit; floraal). 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met florale decors. (gemerkt). 18e Eeuw. Afmeting: 7 x 14,6 cm ø. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt de Klaauw en 2. P.K. (ander deksel) en 2. P. Kan. (18e-19e eeuw). Beschadigd en samengesteld. Afmeting: 32 - 38 cm. In redelijke staat.
Twee grote porseleinen figuren. 20e Eeuw. Figuren met rozen. Gemerkt, kroon met 2. Afmeting: 46-48 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gestoken jadestukken met opengewerkte draken decors. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Zeer grote terracotta theepot. 19e Eeuw. Theepot is bewerkt met rocailles en leeuwenkoppen. Gemerkt B + M 18. (minimale chip). Afmeting: 27 x 30 x 23 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans Limoges Art Deco theeservies. Raynand + Co. Limoges. Circa 1930. Elf kop en schotels met abstract en goud decor. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 23 cm. In goede staat.
Lot 18e-19e eeuws Chinees porselein. Twee kommen (gemerkt) mogelijk 17e eeuw, met donkerblauwe florale decors (één beschadigd). Twee schotels en één kopje 18e eeuw (kopje haarlijn). Eén bordje, 18e ee...
Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van floraal decor, de andere met florale decors met konijnen. Afme...
Twee Hollandse polychrome herdenkingsborden. Eén maal Kerama-Den Haag, 1940-1945, 'Oranje bloeit op eigen grond na vijf jaar tyrannie. Eén maal Baga No. 641, 'Melknood', 1918-1919. Afmeting: 23-24 cm....
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal celadon. en een maal figuren decor in tuin. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot, deels opengewerkt met landschap decor. Gemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten/ viskommen met binnenin karper decor en buitenom florale emaille decor met diverse vogels, vlinders en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 37 cm ø. In goede st...
Twee delen Chinees porselein. Eén trekpot, met figuren en florale decors (goed). Eén vaas, met figuren en florale decors (haarlijn bovenrand). Afmeting. 16-21 cm. In redelijk/ goede staat
Twee maal Jugendstil keramieken vazen 'Chameleon Ware' Turnstall England. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Mooi gaaf 18e eeuws Delfts blauw bord met rocailles en tuinhek decor. (randglazuur is licht beschadigd). Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkums keramiek met florale decors. Twee maal bloempot, één maal diep sierbord. Afmeting: 11 x 21 cm ø en 4,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bolvazen met figuren en herten decor in hemel. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.