Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Antieke Brusselse vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

8x Porselein, handbeschilderd.
Startprijs 80 EUR

Acht maal divers porselein. Handbeschilderd met floraal + landschap. Eén maal dekseldoos, Frankrijk, circa 1900. Eén maal drie-delige stapeldeksel-terrines. Eén maal schaal, 19e eeuw, landschap. Eén m...

Porseleinen dekseldoos, (Frankrijk).
Resultaat: 170 EUR

Grote Franse porseleinen dekseldoos met tekst en Paris France. Handbeschilderd met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

Natfruitschaal, Jugendstil.
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

Frau Reuth porseleinen lamp
Startprijs 175 EUR

Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...

Cachepotten, porselein (2x)
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met handbeschilderde decors. O.a.: Goud decor, floraal en bustes Gemerkt H Ca. 1900. Afmeting. 19x20 cm. ø. In goede staat.

Stel vazen, Brussel.
Startprijs 80 EUR

Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Franse vaas, Parijs.
Startprijs 80 EUR

Grote Franse-Parijse porseleinen vaas, 19e eeuw, met handbeschilderd floraal- en goud decor. (oude haarlijn) Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x Schalen B.R.C. Bavaria
Startprijs 50 EUR

Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat

Chinese wijsheer (groot)
Startprijs 200 EUR

Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 55 cm. In goede staat.

4x Koektrommel
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke keramieken koektrommels Circa 1920. Afmeting: 21-22 cm. In goede staat.

Keramieken olifant
Startprijs 35 EUR

Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Lot aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 45 EUR

Engels Royal Albert serviesgoed. Decor 'Old Country Roses'. Het servies bestaat uit een melk en suikerset met onderblaadje, gebakbord en, acht kop + schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 3...

Amsterdams Bont kom
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Amsterdamse Bont kom met florale en landschappen decors in coullissen. 18e Eeuw. (één chip rand). Afmeting: 7 x 14,7 cm ø.

2x Fam. Rose kopjes.
Startprijs 1.000 EUR

Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees, (6x porselein).
Resultaat: 70 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees porselein. Twee kommen (gemerkt) mogelijk 17e eeuw, met donkerblauwe florale decors (één beschadigd). Twee schotels en één kopje 18e eeuw (kopje haarlijn). Eén bordje, 18e ee...

Chinese vaas met draken.
Startprijs 600 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen vaas met draken. Gemerkt, 'Cheng Long', 19e eeuw. Met goudrand en zwarte achtergrond. Afmeting: 29,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinese Queng Long schotel
Startprijs 150 EUR

Chinese porseleinen presenteerschaal met geschulpte omranding en florale decors, 18e eeuw. Afmeting. 3x30x25 cm..In goede staat

Drakenhond+los zittende dame, Chinees.
Resultaat: 250 EUR

Antiek Chinees porseleinen houder met deksel, Foohond met Chinese vrouw (gemerkt), Familie Verte. Afmeting: 31 x 26 x 18 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vaas, Biedermeier.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke porseleinen vazen in Biedermeier stijl met kinderen in landschappen decors en goud decor. (één vaas haarscheur). Afmeting: 17 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Beelden groep
Startprijs 125 EUR

Mooie Duitse Sitzendorf porseleinen beeldengroep. Midden 20e eeuw. 'Musicerend paar op bankje'. (bakfout achterkant). Afmeting: 22 cm. In goede staat.

5 Beelden militairen
Startprijs 250 EUR

Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

4x Porseleinen doosje
Startprijs 60 EUR

Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...

2x Frans porseleinen doosje.
Startprijs 60 EUR

Twee Franse porseleinen handbeschilderde dekseldoosjes. Eén maal gemerkt Sevres, landschap. Eén maal Sevres-achtig teken. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquette.
Startprijs 100 EUR

Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Chinese figuren (4x)
Resultaat: 25 EUR

Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). In redelijk/ goede staat

Chinese figuren (3x)
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afmeting. 17-33 cm. n redelijke/ goede staat

Weense tafellamp, terracotta.
Startprijs 150 EUR

Weense terracotta tafellamp, geglazuurd. Gemerkt: W.K.M. Wien Manufacture (Wiener Werkstätte). Voorstellende een Chinees met tekstrol. Circa 1950. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

Chinese figuren (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.

3x Chinees bord, bloem motief
Resultaat: 300 EUR

Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors (drie maal lichte randschades). Afmeting: ø 24,7 cm. In redelijke staat.

3x Chinees bord, bloem motief
Resultaat: 300 EUR

Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors (één chip). Afmeting: ø 24,7 cm. In redelijke staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met vechtende figuren, goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 49,7 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen.
Resultaat: 60 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bolvazen met figuren en herten decor in hemel. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.

Bisquit beeld, meisje+pop.
Resultaat: 60 EUR

Grote bisquit porseleinen figuur. Meisje met pop, 20e eeuw. Afmeting 37 cm.

2x Porselein beeld, herder(in).
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen beeld, Biedermeier.
Resultaat: 75 EUR

Twee grote porseleinen figuren. 20e Eeuw. Figuren met rozen. Gemerkt, kroon met 2. Afmeting: 46-48 cm. In goede staat.

3x Beeldje. (1x kinderen, 2x Biedemeier)
Startprijs 90 EUR

Drie maal oud/antiek porselein. Eén maal Weens, circa 1900, gemerkt met drie putti's (beschadigd). Twee maal porseleinen figuren, met Napels teken. Man met hond, en vrouw met lammetje. 20e Eeuw. Afmet...

2 + 2 Engelse beeldjes.
Startprijs 75 EUR

Vier porseleinen figuren. 19e Eeuw. Twee maal bisquit, twee maal glazuur. Afmeting: circa 15 - 16 cm. In goede staat.

2x Beeld, 'Ludwigsburg'.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...

Chinees beeldje, creme kleur.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. 'Man met gewaad, stok, oorringen en baard'. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Chinees beeldje, creme kleur.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen figuur, 20e eeuw. 'Man op rots met gewaad en kleine Foo hond. Gemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Wit, Chinees + rosé, Frans beeldje.
Startprijs 50 EUR

Twee oude porseleinen figuren. Eén maal wit porseleinen Chinese Quan Yin, 20e eeuw (één vinger eraf). Eén maal bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw (beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijke sta...

2x Beeldje, (man + vrouw)
Startprijs 70 EUR

Twee porseleinen figuren. Gemerkt 'M'. 19e Eeuw. Onder andere: Vrouw met bloem. In redelijk/goede staat.

3 Tsjechische figuren
Startprijs 30 EUR

Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.

2x beeld 'Christian Nonne'.
Startprijs 140 EUR

Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Beeldje met kruik
Startprijs 35 EUR

Russische porseleinen drankfles (ongeopend + verzegeld), waarschijnlijk gevuld met wodka. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groene celadon glazuur en vogels in landschap decors. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Zes-kantig. Vazen zijn voorzien van florale en diverse vogel decors. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.

Chinese kom, groot.
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Kantonese Chinese waterkom met florale decors (gemerkt). Afmeting: 15 x 37,5 cm ø. In goede staat.

Oosters/Perzische schaal.
Startprijs 50 EUR

Grote antieke aardewerken schaal. Oosters of Perzisch, circa 1900. (iets glazuurschade). Afmeting: 12 x 42 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Satsuma servies (aardewerk)
Startprijs 100 EUR

Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...

Olie en azijnstel
Startprijs 75 EUR

Grote Imari-stijl porseleinen olie en azijnstel. Drie-delig,1e helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

8x Chinese verdeelschaal
Resultaat: 600 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met Familie Verte landschap- met kraanvogel decors. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 4,8 x 19 x 10 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale decors, vleermuizen, tekens. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Hoogwaardigheidsbekleder. Gemerkt. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Schotel met zilveren beugel.
Startprijs 40 EUR

Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.

2 Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met florale, goud en paradijsvogel decors. 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 38 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

Imari kom op voet + 2 Imari kommetjes.
Startprijs 60 EUR

Drie maal Imari porselein. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Eén kom op hoge voet met floraal- en kraanvogel - met goud decor. Twee maal kom met landschap- en vogel decor. Afmeting: ø 12 - ø 17,5 cm. In...

Imari kom + 3 Imari-kommen met deksel.
Startprijs 60 EUR

Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén maal grote kom, floraal + goud decor (gemerkt). Drie maal dekselkommen, florale landschappen + goud decor. Afmeting: 11 - 22 cm ø. In goede staat.

Lot Japans/Kutani porselein.
Startprijs 50 EUR

Lot antiek Japans, Kutani porselein, circa 1900. Bestaande uit zeven vazen, één bekertje, één hengselschaaltje, één gecontourneerde opdienschaal en één Imari kom. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4...

Japans porseleinen servies.
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...

6x Kop+schotels, (Japans Mocca)
Startprijs 30 EUR

Zes antieke Japanse porseleinen mocca kop en schotels met goud en zwaluw decors. Circa 1910. Gemerkt. Eén haarlijn. Afmeting . 7x11 cm ø. In goede staat

4x Porselein + gouddecor.
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.

Imari schoteltjes (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.

3x Presenteerschaal, porselein.
Startprijs 40 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Bodemvondst (Schenkkan)
Startprijs 40 EUR

Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.

Waterbak met tinnen kraan
Startprijs 30 EUR

Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.

5x Keramieken vazen
Startprijs 40 EUR

Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.

4 Borden + Klepkan
Resultaat: 38 EUR

Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Startprijs 40 EUR

Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...

Imari lamp (groot)
Startprijs 90 EUR

Grote oude Japanse Imari porseleinen lampenvoet met goud- en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting. 52 cm. In goede staat

2x Tablet met terra cotta medaillon
Resultaat: 40 EUR

Twee ingelijste tabletten met terracotta medailles etc. . Met Romeinse/Griekse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 41 cm. en 43 x 59 cm. In goede staat.

Vaas, Fam. Rose (groen).
Resultaat: 2.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.

Sung kom, 13e eeuw.
Startprijs 750 EUR

Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afmeting. 32 x 20.5 ø. In redelijk/ goede staat

Vaas, Fam. Rose (bloemen+vogels).
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderd decor rondom, bloemen en vogels. 19e Eeuw. Afmeting: 23,3 x 17, 5 cm. ø. In goede staat.

Chinese porseleinen figuur
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Chinese borden 2x
Resultaat: 120 EUR

Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afmeting. ø 23 cm. In redelijk/ goede staat.

Inktstel
Resultaat: 80 EUR

Antiek Frans keramieken inktstel met vergulde messing houders, inclusief glazen inktpotjes. Afmeting: 12 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Herend buste, Liszt
Startprijs 70 EUR

Oude Herend porseleinen buste van 'Liszt'. Circa: 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

2x Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.

2x Kantonese vaas
Resultaat: 125 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met vechtende krijgers. Circa: 1920. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

3x Chinees olielampje.
Startprijs 50 EUR

Drie oude Chinese keramieken olielampjes. Eén paardje, één olifant, en één met tekst en landschap. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Lampetkan, Villeroy en Boch.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Villeroy en Boch lampetkan met schaal (Petrus Regout). Circa 1900. Jugendstil met florale decors en fruit. Haarlijn in keramiek en craquelé. Afmeting: 30 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gebakstel 'Schuman' + stoofje.
Resultaat: 55 EUR

Negen maal antiek porselein. Eén maal acht-delige Duits porseleinen gebaksset. Eén maal drie-delige porseleinen theestoof, 19e eeuw. Afmeting: circa 15-30 cm. In goede staat.

Yixing theepot, groot (Chinees)
Startprijs 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met draken decor, tekens en gemerkt. Twee kleurig. Binnenzeef beschadigd. Afmeting. 13.5x20.3x12.5 cm. ø.

2 Borden
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse polychrome herdenkingsborden. Eén maal Kerama-Den Haag, 1940-1945, 'Oranje bloeit op eigen grond na vijf jaar tyrannie. Eén maal Baga No. 641, 'Melknood', 1918-1919. Afmeting: 23-24 cm....

Lot Corneille servies.
Startprijs 40 EUR

Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...

Mocca kopje (blauw met zilver overlay).
Startprijs 50 EUR

Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afmeting. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.