Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bisquit beeld, meisje+pop.
Resultaat: 60 EUR

Grote bisquit porseleinen figuur. Meisje met pop, 20e eeuw. Afmeting 37 cm.

2x Gemberpot + vaas
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal vaas, gemerkt, vazen met 2 decors, bloemen hocker etc. , en twee gemberpotten met bloesem decors. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

3x Imari vaasjes + 2x Imarie kraag-vaasjes.
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Imari vazen (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afmeting . 11-26 cm. In redelijk/ goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.

Yixing theepot
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor. Gemerkt. Afmeting. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.

2x grote Kutani borden .
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke Japanse Kutani sierschotels met figuren en goud decors. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: ø 33,5 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Eén maal (18e eeuw), blauw-floraal, minimale randchips. Eén maal 18e-19e eeuw, met emaille decor, floraal (diepe schotel). Minimale randchips + éé...

2x Gemberpot + zilv. dop.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Circa 1900. Potten zijn voorzien van florale decors. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Chin. gemberpot + zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eén maal Familie Verte, berglandschap. Eén maal floraal/vlinder decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2x Vaas, Kantonees.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers en Foo honden. Circa: 1900. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Delfts blauw bord
Resultaat: 60 EUR

Delfts keramieken wandbord met bloemenvoorstelling op vaas. 18e Eeuw. Gemerkt: 'de Klaauw'. Omranding ingekort. (randglazuur schade). Afmeting: ø 29 cm. In redelijke staat.

Lot Celadon
Resultaat: 60 EUR

Zes maal oud/antiek Chinees celadon porselein met florale decors, craquele glazuur etc.. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

2x Chinees bord.
Resultaat: 60 EUR

Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Opaline vaas + Makkums bord
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met geschilderde zeegezichten decors. Circa: 1900. En één oude Makkumse sierschotel met polychrome floraal decor, 20e eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen bord, met hertenpaar in landschap. (één haarlijn + chip). 19e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In redelijke staat.

5x Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen schotels, 18e-19e eeuw. Drie maal 18e eeuw, met zotjes (één chip). Twee maal 18e-19e eeuw, met landschappen (minimale chip + haarlijn). Afmeting: 10,9 - 11,6 cm ø. In red...

Delftse schotel
Resultaat: 60 EUR

Delfts blauw keramieken bord met floraal decor, 18e eeuw (randglazuur schade) Afmeting ø21cm.. In goede staat.

Imari bord
Resultaat: 60 EUR

Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø ca. 46.5 cm In goede staat.

2 Porseleinen figuren,
Resultaat: 60 EUR

Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afmeting. 12-15 cm. In goede staat.

Groot aardewerken beeld
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afmeting . 87 cm. In redelijk/ goede staat

3x 18e -19e eeuw Fayence borden.
Resultaat: 55 EUR

Drie maal 18e-19e eeuw Fayence borden. Eén maal 18e eeuw Duitsland, met chinoiserie decor (randschade). Twee maal Holland, circa 1900. Gemerkt:: 'de Klauw' (goed). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/ g...

Gebakstel 'Schuman' + stoofje.
Resultaat: 55 EUR

Negen maal antiek porselein. Eén maal acht-delige Duits porseleinen gebaksset. Eén maal drie-delige porseleinen theestoof, 19e eeuw. Afmeting: circa 15-30 cm. In goede staat.

Regout kastkommen, Mos Rose (2x)
Resultaat: 55 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor Mos Rose. Afmeting. 10-16 ø. In goede staat.

Meissen bordje
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits handbeschilderd Meissen gebaksbord. Floraal met goud decor, 1852 - 1869. Afmeting: ø 18,3 cm. In goede staat.

Lot tegels.
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse antieke tegels, 18e-19e eeuw. Onder andere; floraal, landschappen, bijbels en mangaan. (beschadigingen). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dekselvaasjes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke polychrome keramieken Delftse dekselvazen met chinoiserie decors. Minimale chips en rand-glazuur schades. Gemerkt: APK. 18e - 19e Eeuw. Mogelijk Pieter Kocx, 1701 - 1722. Afmeting: 27 x 1...

Lot "Petrus Regout"
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...

Makkumse lekschaal+platelen vaas
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat

4x Koektrommel
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke keramieken koektrommels Circa 1920. Afmeting: 21-22 cm. In goede staat.

Lot aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

Scheerbekkens
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.

Chinese figuren (3x)
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afmeting. 17-33 cm. n redelijke/ goede staat

Kavel Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x grote handbeschilderde vaas ca. 1900 met floraal- en vogeldecor (mooie kwaliteit), 2x 19e eeuwse Chinese kommen met figurendecor (1x haarlijn), 1x 18e eeuws bor...

3x Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen bordjes met groene achtergrond en meerkleurig decor van bloemen, vlinders, insecten en florale decors. 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 10,2 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale decors, vleermuizen, tekens. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Imari sierschotel.
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Chinese rol vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat

Chinese trekpot.
Resultaat: 50 EUR

Chinees Imari porseleinen trekpot (tuit gelijmd, haarscheur + chips deksel). 18e Eeuw. Afmeting: 12,3 x 15,2 x 9,5 cm ø.

2x Japans dienblad, porselein.
Resultaat: 50 EUR

Twee gesigneerde Japanse porseleinen dienbladen met goud decor en figuren in landschappen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.

2x Chin. vaas + zilv. dop
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein.
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Japans en Chinees porselein. Onder andere: Eén Imari dekselbeker + schotel, twee kopjes (18e eeuw), één schotel, één vaasje met deksel, één vaasje (deksel chip), één Imari zalfpotje (minima...

1x Chinese kop + schotel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees porseleinen kop en schotel met gecontourneerde omranding en florale decors. Circa: 1800. Gemerkt met blad., peterselie decor. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale/tekens decor. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Chinees vaasje
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal knobbelvaas met landschap decor. Eén maal baluster-vormige vaas met florale decors (chip deksel). Afmeting: 15 - 16 cm.

Delfts bord
Resultaat: 50 EUR

Delfts keramieken bord met chinoiserie decor. Gemerkt (randglazuur schade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

'Dresden' fruitschaal
Resultaat: 50 EUR

Dresden porseleinen fruitschaal met florale en goud decors (minimale chip mogelijk). Afmeting: 13 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Tablet , Alka Kunstafdeling
Resultaat: 50 EUR

Grote Duits porseleinen presenteerschaal met florale en goud decors. 'Alka Kunst Bavaria', decor Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 38 cm. In goede staat.

2 Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...

Dekselvaas, jade.
Resultaat: 50 EUR

Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. AfmetingH.10x6.5cm. In redelijke staat

Blauwe aardewerken kom
Resultaat: 45 EUR

Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat

Royal Albert servies
Resultaat: 45 EUR

Engels Royal Albert serviesgoed. Decor 'Old Country Roses'. Het servies bestaat uit een melk en suikerset met onderblaadje, gebakbord en, acht kop + schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 3...

Imari vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met Familie Verte landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens. Afmeting: 25 x 19 cm ø. In goede staat.

2 Chinese paraplubakken
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.

Gemberpotten
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting . 17-18 cm. In goede staat

2 Chinese bordjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat

KPM + Herend schaaltje
Resultaat: 40 EUR

Twee maal porseleinen schalen, handbeschilderd. Eén maal KPM, floraal, circa 1930. Eén maal Herend, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

5x Imari aardewerk, Putten
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Regout borden, divers.
Resultaat: 40 EUR

Negen antieke Petrus Regout borden, Maastricht. Circa 1890. Onder andere; Slamat, Pompei, Sana, Tancrede. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.

Lamp, (Kantonees)
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese Kantonese keramieken lamp, 20e eeuw.. Afmeting: 54 x 30 cm ø In goede staat

Chinese vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Imari wandbord (groot)
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.

Imari bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afmeting. 22 cm.In redelijk/goede staat

2x Tablet met terra cotta medaillon
Resultaat: 40 EUR

Twee ingelijste tabletten met terracotta medailles etc. . Met Romeinse/Griekse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 41 cm. en 43 x 59 cm. In goede staat.

3 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Spekstenen objekt (Chinees)
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinese spekstenen figuur. Stam met vogel en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2 Porseleinen vaasjes.
Resultaat: 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse porseleinen bolvazen met florale decors, door G. Fieravino. Circa 1980. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 40 EUR

Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Siervazen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afmeting 29 cm. In goede staat.

Siercoupes
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afmeting. 17 cm. In redelijke staat

3 Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.

2 Antieke Chin. kop/schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat

Meissen schaal
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Resultaat: 40 EUR

Delicaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant.. Afmeting. 6.5x7 cm. ø. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat

3x Duits porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.

Regout kastkommen, (3x)
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afmeting. 11 x 16 cm.ø In goede staat.

Regout kastkommen, Waaier (3x)
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afmeting. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.

Grote Engelse chocoladekom
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afmeting. 13x20 cm. ø. In goede staat.

4 Borden + Klepkan
Resultaat: 38 EUR

Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...

Tabakspot.
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18xø16cm.In goede staat.

Japanse rolvaas.
Resultaat: 35 EUR

Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Imari bloempot
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afmeting. 19x25 cm. ø. In goede staat.

Lladro beeldje
Resultaat: 30 EUR

Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

3 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.

Plateel (2x)
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afmeting. 13-16 cm. In goede staat.

Chinese vaas en kom
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat

Lampetkan, Villeroy en Boch.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Villeroy en Boch lampetkan met schaal (Petrus Regout). Circa 1900. Jugendstil met florale decors en fruit. Haarlijn in keramiek en craquelé. Afmeting: 30 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.

Tabakspot 'Goedewaagen'.
Resultaat: 30 EUR

Hollandse 'Goedewaagen' keramieken tabakspot Havanna. Circa: 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

4x Chinees porseleinen ballen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinees porseleinen ballen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 17 cm. In goede staat.

2 Keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Twee grote antieke Duitse steengoed zuurkoolpotten (18 en 35 liter). Circa: 1900. Afmeting: 38 - 48 cm. In goede staat.

Servies, Japans.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Japans porseleinen serviesje met landschappen, figuren en goud decors. Circa: 1920. Servies bestaat uit:: acht kop en schotels, theekan, melk en suikerpot. (één kopje gebarsten). Afmeting: 5 - ...

6 Borden, Fürstenberg
Resultaat: 30 EUR

Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afmeting. ø 19.5 cm. IOn goede staat