Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919
Twee maal een lot oude postkaarten van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.
Munt van 5 Reichsmark 1929D, Gotthold Ephraim Lessing (1729-1929), ø3,7cm. In goede staat
Oude Jugendstil postkaarten verzamelalbum, veel Nederland + Europa. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 25 x 4,5 cm. In goede staat.