Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afmeting. 60x50 cm. In goede staat
C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Wim van Es. 20e Eeuw. 'Romantisch Hollands havengezicht'. In 18e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 19e eeuw. 'Landschap met herder en vee'. Olieverf op paneel. Afmeting. 45x36 cm. In goede staat..
Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met figuren en kerkdorp. Olieverf op paneel. Afmeting; 60 x 80 cm. In goede staat.
Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afmeting. 38x30 cm. In goede staat
Twee maal Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Twee chique dames. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 1991. 1922 - 2010. Nr. XXIV / XXV. 'Paar onder de zon'. Lithografie op papier. Afmeting: 17 x 24 cm.
R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Russisch icoontje met heilige monnik met kruis en stool in een landschap (mogelijk Sergius van Radonesz). Het geheel in een zogenaamde "'kiod", Rusland laatste kwart 19e eeuw. Afmeting: 19x17,5cm in r...
Jan Makkes 1969. 1935-1999. Kremlin in Moskau. Gouache op papier. Afmeting. 68x98 cm. In goede staat
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afmeting. 36x50 cm. In goede staat.
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
W. Kas, circa 1900. Hollandse school. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Harmen Timme, 1938 Bolsward. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x39.cm. In goede staat.
E.G. Schalbroek, ca. 1900. 'Landschap met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.