Ongesigneerd. Circa 1880. 'Schrijvende man'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 19e eeuw. 'Landschap met herder en vee'. Olieverf op paneel. Afmeting. 45x36 cm. In goede staat..
Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Jan Montijn 1993, (28/30), 1924-2015. 'Rocks Sumbawe'. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 25 x 10 cm. In goede staat.
Nelly Goedewangen, 1880 - 1953. 'Stilleven, vaas met bessen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Hendrik Verdonck. 20e Eeuw. 'Romantische boerderij met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.
Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
De Putter ? 20e Eeuw. 'Marktgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Stefano Robertazzi. Italiaanse school. 'The most beautiful' (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 80 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. 'Sweet Rythm' (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Studie mannelijk naakt, Firense'. en 'Studie vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 12 x 16 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure 1913. 19e Eeuw. (1) 'Naakt studie, Rome Carravagio'. (2) 'Studie oudere man'. Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 26 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. (uit atelier). 'Mannelijke naakt-studies'. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.
E.G. Schalbroek, ca. 1900. 'Landschap met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Datzen Kruse. Vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afmeting. 180x130 cm. In goede staat
H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen. Afmeting 50x70cm. In goede staat
J. Baure. Stilleven met kleed, fruit en Noord Afrikaanse theekan. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderijtje op ivoor. 20e Eeuw. 'Romantische figuren voorstelling in landschap'. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
J.A. Koert, ca. 1920. 'Gevangenistoren te Vlissingen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat
Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afmeting . 75x51 cm. In goede staat
F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afmeting. 18.5 x 26 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier (vochtvlekken). Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat
Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1920. Zeegezicht met zeilboten en golfbrekers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse school. 'Bloembollenveld met dorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30cm. In goede staat.
Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel, twee werken. Eine Abendliche Emrestung?. en Für Frau Peipers. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. en 17 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. 'Landschap met vissersboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 76 cm. In goede staat.
M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat
Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afmeting 50x40 cm. In goede staat
Jan Bolderink, 1998. Branding op de rotsen. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Damesportret, ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
F.A. Mooij, 1884-1968. Boerenhuisje op terp. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
G. Howel. 'Beatrix, met gezicht op Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W. Kas, circa 1900. Hollandse school. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting . 48x61 cm. In goede staat
Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afmeting. 12x9 cm. Inb goede staat
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal parkgezicht, Villa Borghese 1913. Eén maal naakt studie (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 18 x 23 cm. en 28 x 15 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee maal naakt studies 1913. Houtskool op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 27 x 20 cm. In goede staat.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afmeting 24x30 cm. In goede staat
Schilderij van N. Moerkerk. Vrouw in dorpsstraat. Olieverf op paneel. . Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat
Hanneke Maas. Titel: 'Anderland'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
F. Deneuf, Impressionistisch strandgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 50x32 cm. In goede staat
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat
Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. 'Twee ruiters in landschap'. (gaatje in doek). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 90 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk, 19e eeuw. '17e Eeuws huis, gedateerd 1654, in bos met koets'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Naar A. Koningh Jr. Romantisch Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
H. de Boer (H.d.B.). Bosuil op stam. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.
Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.
P. Renard (21e Eeuw). 'Hollands ijsgezicht met windmolens en vele schaatsers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Huis met figuur, en Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting . 26x17 cm. en 23x30 cm. In goede staat
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afmeting . 58x92 cm. In goede staat
Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws schilderij (haardstuk). Landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 58 cm. In goede staat.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat
Jean Cocteau, 1889-1963. 'Twee gezichten'. Uitgegeven door Art Foulard. Lithografie op zijde. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.
Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Grissaille'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Wim van Es. 20e Eeuw. 'Romantisch Hollands havengezicht'. In 18e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 46 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1912. Koeien in Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met figuren en kerkdorp. Olieverf op paneel. Afmeting; 60 x 80 cm. In goede staat.
Grote gravure 'Le Boeuf Blanc par Paulus Potter grave par A. Radl'. 18e Eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: circa 60 x 70 cm. Gravure op papier. In redelijke staat.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Cuperos. Mediteriaanse voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
E. Frielink. 'Stilleven met blaasbalg, flessen etc'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.
Monogram J.V., 'Honden portret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afmeting. ca. 18-30 cm. In redelijk/ goede staat
Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. Jongen op paal in water. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.
Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...
Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afmeting.: 12...
Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.