Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

'Man'.
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. 'Schrijvende man'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

'Boten'.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis Grosser
Startprijs 125 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw. 'Landschap met herder en vee'. Olieverf op paneel. Afmeting. 45x36 cm. In goede staat..

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd Clown
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.

Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR

Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.

Jan Montijn
Resultaat: 80 EUR

Jan Montijn 1993, (28/30), 1924-2015. 'Rocks Sumbawe'. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 25 x 10 cm. In goede staat.

Nelly Goedewangen, 'Stilleven, vaas met bessen'.
Startprijs 180 EUR

Nelly Goedewangen, 1880 - 1953. 'Stilleven, vaas met bessen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.
Startprijs 100 EUR

Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.
Startprijs 100 EUR

Hendrik Verdonck. 20e Eeuw. 'Romantische boerderij met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinees voor-ouder portret.
Startprijs 300 EUR

Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 120 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.

J. v.d. Meer
Resultaat: 100 EUR

Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

De Putter, 'Markt'
Startprijs 200 EUR

De Putter ? 20e Eeuw. 'Marktgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Stefano Robertazzi
Startprijs 110 EUR

Stefano Robertazzi. Italiaanse school. 'The most beautiful' (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 80 cm. In goede staat.

J.J. H. van Leeuwen, 'Strandgezicht'.
Startprijs 225 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Stefano Robertazzi
Startprijs 110 EUR

Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. 'Sweet Rythm' (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.

L. Borin
Startprijs 110 EUR

Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 45 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Studie mannelijk naakt, Firense'. en 'Studie vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 12 x 16 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 95 EUR

Twee werken van Paul Serrure 1913. 19e Eeuw. (1) 'Naakt studie, Rome Carravagio'. (2) 'Studie oudere man'. Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 26 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 65 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. (uit atelier). 'Mannelijke naakt-studies'. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm.

Luigi Fagioli
Startprijs 110 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.

Landschap met boerenstee
Resultaat: 100 EUR

E.G. Schalbroek, ca. 1900. 'Landschap met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

W. Poelman, stillleven
Startprijs 80 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Datzen Kruse
Resultaat: 60 EUR

Datzen Kruse. Vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Jongetje'
Startprijs 100 EUR

Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afmeting. 180x130 cm. In goede staat

Bouhuys, Deventer school
Startprijs 100 EUR

H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen. Afmeting 50x70cm. In goede staat

J. Baure, Stilleven.
Resultaat: 80 EUR

J. Baure. Stilleven met kleed, fruit en Noord Afrikaanse theekan. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur schilderijtje op ivoor. 20e Eeuw. 'Romantische figuren voorstelling in landschap'. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

J.A. Koert
Startprijs 100 EUR

J.A. Koert, ca. 1920. 'Gevangenistoren te Vlissingen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat

Modern schilderij, A. Ribbeling
Startprijs 100 EUR

Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afmeting . 75x51 cm. In goede staat

F. Delcroit, Stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afmeting. 18.5 x 26 cm. In goede staat

Onduidelijk gesig., 'Bulderend hert'
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.

Voorouders portret, China
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier (vochtvlekken). Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat

Optica gravure
Startprijs 60 EUR

Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.

C., de Zeeuw, 'Boten'.
Resultaat: 80 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1920. Zeegezicht met zeilboten en golfbrekers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Picasso.
Resultaat: 260 EUR

Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.

Schilderij, bloembollenveld
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse school. 'Bloembollenveld met dorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30cm. In goede staat.

Gravure + mahoniehouten lijst
Startprijs 60 EUR

Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.

Robert Hammerstiel, 2x
Resultaat: 150 EUR

Robert Hammerstiel, twee werken. Eine Abendliche Emrestung?. en Für Frau Peipers. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. en 17 x 22 cm. In goede staat.

Waterlandschap
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. 'Landschap met vissersboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 76 cm. In goede staat.

Eenden aan waterkant
Startprijs 50 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat

Larens interieur
Startprijs 45 EUR

Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afmeting 50x40 cm. In goede staat

Jan Bolderink,
Startprijs 100 EUR

Jan Bolderink, 1998. Branding op de rotsen. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

Damesportret, (Franse schilder)
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Damesportret, ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 35 EUR

Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat

F.A. Mooij
Resultaat: 70 EUR

F.A. Mooij, 1884-1968. Boerenhuisje op terp. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer
Resultaat: 40 EUR

G. Howel. 'Beatrix, met gezicht op Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Kas, Zeegezicht
Resultaat: 100 EUR

W. Kas, circa 1900. Hollandse school. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

Stilleven, vaas met rozen.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting . 48x61 cm. In goede staat

Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 30 EUR

Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afmeting. 12x9 cm. Inb goede staat

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 65 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal parkgezicht, Villa Borghese 1913. Eén maal naakt studie (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 18 x 23 cm. en 28 x 15 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 65 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee maal naakt studies 1913. Houtskool op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 27 x 20 cm. In goede staat.

Juriaen Marinus van Beek
Startprijs 60 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afmeting 24x30 cm. In goede staat

N. Moerdijk
Startprijs 50 EUR

Schilderij van N. Moerkerk. Vrouw in dorpsstraat. Olieverf op paneel. . Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat

Hanneke Maas, 'Anderland'.
Resultaat: 60 EUR

Hanneke Maas. Titel: 'Anderland'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.

F. Deneuf, Strandgezicht
Resultaat: 70 EUR

F. Deneuf, Impressionistisch strandgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 50x32 cm. In goede staat

A. Caullet, landschap
Startprijs 30 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat

Houtsnede
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen.
Startprijs 75 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

2 Ruiters op bospad.
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. 'Twee ruiters in landschap'. (gaatje in doek). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 90 cm. In redelijke staat.

Huisje in bos.
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk, 19e eeuw. '17e Eeuws huis, gedateerd 1654, in bos met koets'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Naar A. Koningh Jr., Winter.
Startprijs 80 EUR

Naar A. Koningh Jr. Romantisch Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

H. de Boer, tekening uil.
Startprijs 50 EUR

H. de Boer (H.d.B.). Bosuil op stam. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.

4x Flora gravure (antiek)
Startprijs 80 EUR

Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.

P. Renard, 'Schaatsers in winterlandschap'
Resultaat: 90 EUR

P. Renard (21e Eeuw). 'Hollands ijsgezicht met windmolens en vele schaatsers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 60 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Huis met figuur, en Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting . 26x17 cm. en 23x30 cm. In goede staat

Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afmeting . 58x92 cm. In goede staat

Aquarel, 18e-19e eeuw,
Startprijs 60 EUR

Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.

Haardstuk, 18e eeuw.
Startprijs 100 EUR

Groot 18e eeuws schilderij (haardstuk). Landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 58 cm. In goede staat.

Monogram N.G., Klaprozen
Resultaat: 50 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat

Jean Cocteau
Resultaat: 100 EUR

Jean Cocteau, 1889-1963. 'Twee gezichten'. Uitgegeven door Art Foulard. Lithografie op zijde. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.

Dieudonné Jacobs
Startprijs 60 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke gravure
Startprijs 50 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers
Startprijs 200 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.

Meinert W. Volkers
Startprijs 200 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Grissaille'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'.
Resultaat: 100 EUR

Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Wim van Es, 'Romantisch Hollands havengezicht'.
Resultaat: 125 EUR

Wim van Es. 20e Eeuw. 'Romantisch Hollands havengezicht'. In 18e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

K. Kotter
Startprijs 40 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 46 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1912. Koeien in Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met figuren en kerkdorp. Olieverf op paneel. Afmeting; 60 x 80 cm. In goede staat.

Gravure, 18e Eeuw.
Resultaat: 75 EUR

Grote gravure 'Le Boeuf Blanc par Paulus Potter grave par A. Radl'. 18e Eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: circa 60 x 70 cm. Gravure op papier. In redelijke staat.

Bali hanen gevecht
Resultaat: 40 EUR

S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.

Twee Schilderijen Mexicaans
Startprijs 50 EUR

B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Cuperos, Italiaans schilderij
Resultaat: 50 EUR

Cuperos. Mediteriaanse voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

E. Frielink. 'Stilleven met blaasbalg, flessen etc'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

A. Bruin, korenveld
Resultaat: 40 EUR

Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.

Schilderij, hond
Resultaat: 30 EUR

Monogram J.V., 'Honden portret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

5 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afmeting. ca. 18-30 cm. In redelijk/ goede staat

Houtsnede, Bulders
Startprijs 30 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. Jongen op paal in water. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.

6 Portretten 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...

4 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afmeting.: 12...

3 Werken 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.