Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afmeting. ca. 40x60 cm. In goede staat
Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afmeting. 38x30 cm. In goede staat
H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat
Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 14x33 cm. In goede staat
Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 25x 36 cm. In goede staat
Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afmeting. 50x70 cm. In redelijk/ goede staat
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat
Ton Anconé, Oldenzaal. 'Herenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 30 x 20 cm. In goede staat..
Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Blinddate, Vrouw in interieur en Drie figuren in interieur. Linoleum-snedes op papier. Afmeting: 32 x 27 cm. In goede staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Vrouw met dwarsfluit, Figuren in interieur. en Huizen in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 34x24 cm., 20x41 cm. en 34x26 cm. In goede ...
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De dierenvriend, en De vrijgezel. Linoleum-snedes op papier. Afmeting: 34 x 48 cm. en 29 x 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De ranch en De schim. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 36x47 cm en 30x40 cm in goede staat.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De woonwagen, en De moeder. Linoleumsnedes op papier. Afmeting 31x39 cm. en 37x50 cm. In goede staat
Russisch icoontje met heilige monnik met kruis en stool in een landschap (mogelijk Sergius van Radonesz). Het geheel in een zogenaamde "'kiod", Rusland laatste kwart 19e eeuw. Afmeting: 19x17,5cm in r...
W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat
Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.
Vijf maal religieus schilderij. 18e-19e Eeuw. Betreffende kruiziging Jezus Christus. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 1991. 1922 - 2010. Nr. XXIV / XXV. 'Paar onder de zon'. Lithografie op papier. Afmeting: 17 x 24 cm.
Schotel, 20e eeuw. 'Schipbreuk op wilde zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 78 x 120 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg 1871 - 1948. 'Stadsgezicht Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.
Andries Verleur 1926. 1876- 1953. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 49 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart door Frederik de Wit, 1629 - 1706. Provincia Over-ijssel, hand ingekleurd. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Jan Bevort, 1917-1996. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. 'Hollands havengezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 103x68 cm. In goede staat.
Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. 'Larens interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x30 cm. In goede staat.
A.S. Fontein. Adrianna Sophia 1886 - 1965. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 9 cm. In goede staat.
Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.
Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.
J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.
J. van Rool. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
L. van Vugt. 'Platbodems in Waddengebied' . Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
J. Wildeboer (verso Hilversum). 'Stadsgezicht Parijs'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.
Ids Wiersma 1924. 1878 - 1965. 'Gezicht op Dokkum'. Ets op papier. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.
Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Twee antiquarische stadsplattegronden Swartsluis. 17e-18e Eeuw. 'I.P. C.B. Cum Privilegio'. en 'Scala von 30 Ruhten'. Afmetingen: 25 x 17,5 cm. en 15 x 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Hollands ijsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
H. Fortuin. Boerenhuis bij fruitboom, circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Japan of China. Aquarel op zijde. Vogel op bloesemtak. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
H. Harder, 20e eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x39.cm. In goede staat.
Harmen Timme, 1938 Bolsward. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
H. Hendricks. Romantisch Hollands riviergezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat
H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting 30x70 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal naakt studie. Eén maal man met stok en kind op zijn schouder. Houtkool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 23 x 18 cm. In goede staat.
Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen- en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afmeting. 131x66 cm. In redelijke tot goede staat
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...
Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Stadsbeeld', 1974. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.
A. v.d. Berg. Circa: 1930. 'Poldergezicht met windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afmeting . 18x13 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting. 24x30 cm. In goede staat
S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) 'Balinese vissersboten op strand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 96 cm. In goede staat.
Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Drie poezen bij gitaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Winters stadsgezicht met figuren'. In veren lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal Hollandse hand ingekleurde kopergravures. 18e Eeuw. Eén maal 'Buiten zorg toebehorende den edelen agtbaren Heer Willem Backer'. Eén maal 'Gezicht van Papenburg over de groote vijver'. Afmeti...
Antiek Japanse tweeluik. Gesigneerd. Circa: 1900. Ingekleurde houtsnede. 'Twee scheelkijkende Japanse krijgers'. Houtsnede op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.