Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 25 EUR

Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afmeting. ca. 40x60 cm. In goede staat

Arthur Michaelis
Resultaat: 120 EUR

Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afmeting. 38x30 cm. In goede staat

H. Schneider '47
Startprijs 20 EUR

H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR

Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat

Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 20 EUR

Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 14x33 cm. In goede staat

Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR

Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 25x 36 cm. In goede staat

Heinz Baden
Startprijs 20 EUR

Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afmeting. 50x70 cm. In redelijk/ goede staat

T. Anconé, stilleven
Resultaat: 90 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat

Ton Anconé, portret
Resultaat: 30 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. 'Herenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 30 x 20 cm. In goede staat..

Chris de Bruijn Jr. 'Dorpsgezicht'.
Resultaat: 30 EUR

Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Blinddate, Vrouw in interieur en Drie figuren in interieur. Linoleum-snedes op papier. Afmeting: 32 x 27 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Vrouw met dwarsfluit, Figuren in interieur. en Huizen in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 34x24 cm., 20x41 cm. en 34x26 cm. In goede ...

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De dierenvriend, en De vrijgezel. Linoleum-snedes op papier. Afmeting: 34 x 48 cm. en 29 x 40 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De ranch en De schim. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 36x47 cm en 30x40 cm in goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De woonwagen, en De moeder. Linoleumsnedes op papier. Afmeting 31x39 cm. en 37x50 cm. In goede staat

Icoon
Resultaat: 100 EUR

Russisch icoontje met heilige monnik met kruis en stool in een landschap (mogelijk Sergius van Radonesz). Het geheel in een zogenaamde "'kiod", Rusland laatste kwart 19e eeuw. Afmeting: 19x17,5cm in r...

W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'.
Resultaat: 2.000 EUR

W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat

Klaas Bernink, Silo Polymer
Resultaat: 1.250 EUR

Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

Nicolaas v.d. Waay, Boerenhuis in de zon.
Resultaat: 300 EUR

Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Limet, de Spinsters.
Resultaat: 450 EUR

Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.

Icoon (groot)
Resultaat: 650 EUR

Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.

5x Religieuse schilderijen
Startprijs 300 EUR

Vijf maal religieus schilderij. 18e-19e Eeuw. Betreffende kruiziging Jezus Christus. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.

J. Mankes, 'Staand paard'
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.

M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven'
Resultaat: 450 EUR

M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Hendrik D. Krusemann van Elten
Startprijs 200 EUR

Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.

G. Corneille 1991.
Resultaat: 110 EUR

Guillaume Corneille 1991. 1922 - 2010. Nr. XXIV / XXV. 'Paar onder de zon'. Lithografie op papier. Afmeting: 17 x 24 cm.

Schotel, Schipbreuk op wilde zee.
Startprijs 300 EUR

Schotel, 20e eeuw. 'Schipbreuk op wilde zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 78 x 120 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg
Resultaat: 200 EUR

H.C. Kranenburg 1871 - 1948. 'Stadsgezicht Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

B. Vantier, 'Portret boeren vrouw'.
Resultaat: 360 EUR

B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.

Thijs Buit
Resultaat: 150 EUR

Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Startprijs 100 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

Cor Bouter, C. Verschuur
Resultaat: 560 EUR

Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..

Paul Serrure
Resultaat: 120 EUR

Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Bogomir, Franse school.
Resultaat: 300 EUR

Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.

Andries Verleur, 'Bosgezicht'
Resultaat: 50 EUR

Andries Verleur 1926. 1876- 1953. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 49 x 32 cm. In goede staat.

Landkaart, De Uil.
Resultaat: 220 EUR

Antieke Hollandse landkaart door Frederik de Wit, 1629 - 1706. Provincia Over-ijssel, hand ingekleurd. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.

Jelle Hoogstra, 'Vrouw met bloemen in interieur'.
Resultaat: 225 EUR

Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Jan Bevort, landschap met eenden.
Resultaat: 100 EUR

Jan Bevort, 1917-1996. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

R. Wagner, Havengezicht.
Resultaat: 250 EUR

R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. 'Hollands havengezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 103x68 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Knikker
Startprijs 200 EUR

Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Resultaat: 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Jan Knikker Sr., Interieur
Resultaat: 100 EUR

Jan Knikker Sr., 1889-1957. 'Larens interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x30 cm. In goede staat.

A.S. Fontein, Stilleven.
Resultaat: 80 EUR

A.S. Fontein. Adrianna Sophia 1886 - 1965. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 9 cm. In goede staat.

Christian Vigilius Blache, 'Schoener op zee'.
Startprijs 180 EUR

Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.

Ronald Searle, Nr. 86/99
Resultaat: 80 EUR

Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.

J. Hoek, Katwijk.
Resultaat: 50 EUR

J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.

Pit van Loo, zelfportret
Resultaat: 150 EUR

Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.

J. van Rool, 'Watermolen Haaksbergen'.
Resultaat: 50 EUR

J. van Rool. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

L. v. Vugt, 2x
Resultaat: 80 EUR

L. van Vugt. 'Platbodems in Waddengebied' . Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

J. Wildeboer, Stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

J. Wildeboer (verso Hilversum). 'Stadsgezicht Parijs'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Ets.
Resultaat: 100 EUR

Ids Wiersma 1924. 1878 - 1965. 'Gezicht op Dokkum'. Ets op papier. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

Pit van Loo
Resultaat: 125 EUR

Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.

A. Verweij, Stadsgezicht.
Resultaat: 100 EUR

A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

2 Landkaarten, Zwartsluis.
Resultaat: 70 EUR

Twee antiquarische stadsplattegronden Swartsluis. 17e-18e Eeuw. 'I.P. C.B. Cum Privilegio'. en 'Scala von 30 Ruhten'. Afmetingen: 25 x 17,5 cm. en 15 x 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Friendrich Güte
Resultaat: 180 EUR

Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.

Cornelisz, Schaal bessen.
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.

Aquarel op rijstpapier, China.
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Vanni Viviani
Resultaat: 120 EUR

Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.

W. Poelman
Startprijs 200 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Hollands ijsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.

H. Fortuin, Fruitboom.
Resultaat: 60 EUR

H. Fortuin. Boerenhuis bij fruitboom, circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 60 cm. In goede staat.

Japans/Chinees werk.
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Japan of China. Aquarel op zijde. Vogel op bloesemtak. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, 'Interieur'
Resultaat: 170 EUR

Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.

Schilderij, "Naakt"
Resultaat: 110 EUR

R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

H. Harder, Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

H. Harder, 20e eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy
Resultaat: 100 EUR

Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x39.cm. In goede staat.

Harmen Timme, 'Glazen vaas met rozen'.
Resultaat: 100 EUR

Harmen Timme, 1938 Bolsward. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

H. Hendricks
Startprijs 80 EUR

H. Hendricks. Romantisch Hollands riviergezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Startprijs 160 EUR

Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. Hermans (naar)
Startprijs 35 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat

Stadsgezicht Notre Dame
Resultaat: 85 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting 30x70 cm. In goede staat

Stilleven
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat

Modern blauw schilderij, kubistische schepen.
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal naakt studie. Eén maal man met stok en kind op zijn schouder. Houtkool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 23 x 18 cm. In goede staat.

Paul Serrure.
Resultaat: 80 EUR

Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.

Chinese houtsnede
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen- en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afmeting. 131x66 cm. In redelijke tot goede staat

Jopie Limburg, Aquarel
Resultaat: 25 EUR

Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Aquarel, stilleven (rozen)
Resultaat: 20 EUR

Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat

Gravures, 2x
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...

Paul Serrure, 1910.
Resultaat: 100 EUR

Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers
Resultaat: 200 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Stadsbeeld', 1974. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

B.S. Petit
Startprijs 30 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.

A. v.d. Berg, 'Poldergezicht met windmolen'.
Startprijs 120 EUR

A. v.d. Berg. Circa: 1930. 'Poldergezicht met windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Monogram J.V.
Resultaat: 65 EUR

Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afmeting . 18x13 cm. In goede staat

Duitse school
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting. 24x30 cm. In goede staat

Vissersboten
Resultaat: 60 EUR

S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) 'Balinese vissersboten op strand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 96 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Kelderman
Startprijs 50 EUR

Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Icoon.
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poezen.
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Drie poezen bij gitaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Winters stadsgezicht met figuren'. In veren lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

2x Gravure, 18e eeuw.
Resultaat: 170 EUR

Twee maal Hollandse hand ingekleurde kopergravures. 18e Eeuw. Eén maal 'Buiten zorg toebehorende den edelen agtbaren Heer Willem Backer'. Eén maal 'Gezicht van Papenburg over de groote vijver'. Afmeti...

Japanse 2-luik
Resultaat: 60 EUR

Antiek Japanse tweeluik. Gesigneerd. Circa: 1900. Ingekleurde houtsnede. 'Twee scheelkijkende Japanse krijgers'. Houtsnede op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.

Lot kleine schilderijtjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.