Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Drie poezen bij gitaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) 'Balinese vissersboten op strand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 96 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting. 24x30 cm. In goede staat
Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afmeting . 18x13 cm. In goede staat
A. v.d. Berg. Circa: 1930. 'Poldergezicht met windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Stadsbeeld', 1974. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...
Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen- en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afmeting. 131x66 cm. In redelijke tot goede staat
Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal naakt studie. Eén maal man met stok en kind op zijn schouder. Houtkool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 23 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat
H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting 30x70 cm. In goede staat
Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.