Schilderij van N. Moerkerk. Vrouw in dorpsstraat. Olieverf op paneel. . Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Damesportret, ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afmeting 50x40 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x30 cm. In goede staat
Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afmeting . 51x37 cm. In goede staat
Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat
Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afmeting. 70x90 cm. In goede staat
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting. 48x100 cm. In goede staat.
Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. Twee boeren vrouwen in punter. . Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat
Alan B. Hayman, Ree-kop (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.
Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afmeting. 15-22 cm. In goede staat.
Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afmeting. 51x37cm. In goede staat
Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, Afmeting 90x70cm. In goede staat
A. Honius (Venlo) 1960. 'Naakte dame aan waterkant'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Martin van Waning, 1889-1972. Delftse vaart te Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Kok. Stilleven met fruit, bloemenvaas etc. . Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
H.J. Nijland. Ca. 1930. 'Boeren interieur met porselein, wandklok etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
B. Wijngaard. 'Stadsgezicht Laren met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.