Gouden armband, 585/000, 3 rijen breed met een baksteenschakel met wit- en geelgoud. voorzien van bakslot met veiligheid. Lengte 18 cm, breedte 5 mm. ca 9,9 gram.
Geelgouden ring, 585/000, met bewerkte kop met 5 briljanten. Aan de kop van de ring zit een soort van knoop waar in het midden de 5 briljanten zijn gezet in een gerodineerd stukje. ø 55 ca 5,6 gr.
Antieke geelgouden broche 585/000 met bloedkoraal. Navette vormige broche met een rand bewerkt met getorst draad en in het midden 3 bloedkoralen in een getorste rand. 4x1.5 cm ca 3.7 gr In goede staat
Collier met 3 rijen bloedkoraal, 3 mm, versierd met 10 zoetwaterparels, ø 10 mm, 20 gouden bolletjes en een gouden bolsluiting. Lengte 50 cm.
Zilveren zakhorloge, 925/000, Engels, Samson London. Met zilveren beschermkast. Glas los en witte emaille wijzerplaat is wat beschadigd. ø 5,5cm.
Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitserland. Zakhorloge met gegraveerde voor- en achterdeksel met getrembleerde stalen bewerking en schild. Het gouden stofdeksel is beschadigd. ø 50 mm.
Odeurflacon met gouden dop, 585/000, in etui. Achtkantige verlopende flacon, met gouden dop en kraag versierd met parelranden. Voorzien van binnenstop. In etui. 10x3,5cm. In zeer goede staat
Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. ca 8.5 gr
Witgouden hanger, 750/000, met excellente witte Zuidzee-parel, ø 14 mm, en 141 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,86 crt TW/VS lengte 35 mm, ca 9,7 gram. Nieuw