Fraai gevormd 835/000 zilveren pepermuntdoosje met opgehoogde gecontourneerde onder en bovenkant voorzien van filigrainwerk, met eikels, ster en parelrand in het midden, jl.:Y:1883 ca. 41gr. 5,5x5,5cm
Twee zilveren messen, 833/000, één mes met zilveren lemmet en agaten heft. Aanzet versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: R.Reijnders, Leeuwarden, 1855-1891, 19 cm, en een geheel zilveren mes met h...
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Zilveren gedenklepel, 833/000, met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, de Jood". Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende m...
Twee delen zilver met blauw glas, een blauw glazen flesje met zilveren kraag en huls, opengezaagd met blakjes en bladmotief voorzien van parelrand, stopje ontbreekt ø5x11cm. En een mosterdpotje van ...
Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram
Houten doosje met parelmoer inleg voorzien van 12 zilveren, 835/000 theelepels met gecontourneerde steel en versierd met getrembleerd en gegraveerd decor. ca 108 gram. 13 cm. In goede staat
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Antieke zilveren kroontjespen, 800/000, met streepdecor en florale afbeeldingen. Initialen op de kop A.R.1867 en Franse keuren. L.13 cm
Twee delige manicureset met gecontourneerde zilveren heften voorzien van oude belastingkeuren. 11,5-13cm.
Zes zilveren bestekdelen, bestaande uit een petitfourschep, cakevork, 2 jamlepels, en een kleine vork en lepel. ca 172 gram. Diverse gehaltes.
Drie zilveren vorken, model puntfilet, 833/000, 2 kleine vleesvorken en een grote opdienvork. totaal ca 111 gram. MT.: Gerritsen en van Kempen en Van Kempen. 14-22 cm. In goede staat.
Groot lot plated bestek met o.a. 12 Christofle ijslepels, en een Christofle eierlepel, een WMF asperge schep en taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
Antiek 835/000 zilveren 8 kantig loddereindoosje met holle hoeken en opgehoogd deksel, voorzien van Biedermeier gravering. ca. 22 gr.
Zes zilveren kwastlepels met lage bewerkte stelen met opengewerkte florale heft, 835/000, ca. 80gr. L.: 16,5cm.
Acht zilveren lepels, 833/000, 5 theelepels en een suikerlepel met waaiervormige steel, een theeduim met graveerwerk op de bak en een koffielepel met parelrand. 9-13 cm. Totaal ca 100 gram. In goede s...
Zilveren bonbonschaaltje, 833/000, ovaal bonbonschaaltje versierd met floraal decor, met 2 greepjes in de vorm van een bloemenrank, staand op 4 vierkant verlopende pootjes. MT.: Bijkamp & Co. Steenwij...
Zilveren tasbeugel, 835/000, Hollands, Gecontourneerde tasbeugel opengewerkt met florale bewerking versierd met putti's en voorzien van een getorste rand. Met jasseron draagketting MT.: B.W. Eldik, Zu...
Zilveren sauslepel, 833/00, Art Nouveau, voorzien van ronde bak met getorste steel met gekruld uiteinde. MT.: Van Kempen, Voorschoten 1858-1924. ca 62 gram. 16 cm. In goede staat
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, steel bekroond met een ooievaar ( graveerbaar) MT.: C.Schoorl & J.A. Dal, Amsterdam. ca 30 gram L.14 cm
Twee thora pointers, een houten model versierd met metalen stukken bezet met diverse turkooisstenen, en een witmetalen thorapointer met goudkleurige details en diverse edelstenen. 25-44cm. In goede st...
Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schekkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 banden met getrembleerde bewerking met ketting en een zilveren stop. 14x10x35 cm. In goede staat.