Zeer groot Oosters houtgesneden beeld. 'Leeuw in sluipgang'. 20e Eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Chinees houtgesneden beeld. 'Chinese wijsheer met staf op boomstronk'. Mooie kwaliteit. (lichte beschadiging). Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. Dame met blinddoek (ongemerkt). Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee Chinese brons gegoten figuren. 21e Eeuw. 'Oude vrouw met schoen'. 'Man op bank met strijkinstrument'. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee brons gegoten dikke danseressen. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afmeting . 48 cm. In redelijk/goede staat
Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Chinees ijzeren figuur. Twee-delig. Paard met hoogwaardigheidsbekleder. Restvergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art-Deco stijl figuur. Dame met twee honden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Twee brons gegoten bustes op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje. Afmeting: 36-37 cm. In goede staat.
Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken Quan Yin op lotusbloem en vergulding. Circa. 1900. Afmeting: 37 cm. in goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met roeipeddel en prijsbeker op marmeren basement (ongemerkt). Circa: 1920. Afmeting: 41 cm.
Groot Frans beeld van compositie metaal op basement 'Dansende vrouw'. 19e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Maria beeld op console met wandbevestiging. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Brons gegoten Bachhus , 20e eeuw met mooie patina, Afmeting 25cm. In goede staat
Grote oude Chinese brons gegoten boedha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen" Diana" op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Houtgesneden boomgeest. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep./ bureauset 'Man met hond bij waterpomp', t(bezemsteel mist). Circa: 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 13 x 14 x 10. In redelijk/goede staat.
Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afmeting. 21x31x12 cm. In goede staat.
Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was ergens opgemonteerd) Afmeting. 47x46x20 cm. In goede staat.
Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken figuur (hand mist) met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In redelijke staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur 'Vogelvlucht'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude figuren. Eén maal brons Myron gietstempel, 'vrouw met kind'. Eén maal metaal, 'vrouw met kind'. Afmeting: 16 - 8 cm. In goede staat.
Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afmeting 24 cm. In goede staat.