Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog en drie lades. Geplaatst op 4 klauwpoten. Het gehele kabinet is versierd met floraal decor. MT.: J.v. Waveren, Haarlem jl.: P:1975. 10x6,5...
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee antieke gravures. Eén maal Amorum, twee Amor putti, 18e eeuw. Eén maal Hercules door J. Bond. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 14 x 18 cm. en 11 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kestner' pop, nr. 121. 'Mein kleine liebling'. Circa 1912. Pop heeft mohair pruik en oude kleding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Collier en armband van bloedkoraal, verlopend collier van langwerpige bloedkoralen met double sluiting en een armband 4 rijen met geelgouden langwerpige sluiting, 585/000, met 3 ovale bloedkoralen. sl...
Zilveren ovale mand, 833/000, met geschulpte rand. Voorzien van ajour gezaagde spijlen en krullen, versierd met opgelgde parelrand. De mand staat om een ovale ring met filetranden. MT.: J. Duijndam, L...
D. Finkelnberg, 20e eeuw. 'Strandgezicht met vissers familie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Drie delig zilveren setje, bestaande uit een zilveren kop en schotel en specerijenbakjes. De kop en schotel, 800/000 zijn versierd met fraai graveerwerk en greep met Egyptisch figuur, ø9x7 cm en 2 spe...
Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksels. 20e Eeuw. Gemerkt. Grote bierpul heeft speeldoos onderin 'Trink bruderlein trink'. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...
Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat
Kristallen inktstel met zilveren houder, 833/000. Inktstel met kristallen potjes met zilveren dop voorzien van parelrand. Het geheel is geplaatst op een zilveren gecontourneerde houder met greep. MT....
Gesigneerd P.C. de Bruin. Circa: 1900. 'Zeilboot op meer'. Twee restauraties. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø ko...
E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.