Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Grote Delftse schotels
Resultaat: 425 EUR

Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...

Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR

Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Startprijs 60 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

Rolbureau
Resultaat: 135 EUR

Teakhouten rolbureau. Stijl meubel naar oud voorbeeld. Tweede heflt 20e eeuw. Bureau heeft klauwpoten en een uittrekbaar schrijfblad, diverse lades en opbergvakken. Afmeting: 121 x 113 x 66 cm. In goe...

Eiken broodspinde
Resultaat: 250 EUR

Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.

Japans bestekkastje.
Resultaat: 275 EUR

Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.

Buffetkast met snijwerk, ca. 1800.
Resultaat: 170 EUR

Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.

Natfruitschaal, Jugendstil.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Beeld, 'Ludwigsburg'.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...

Duitse pop met pruik
Startprijs 110 EUR

Oude Duitse replica 'Kammer + Reinhardt' porseleinen pop met gelede lichaam. Tweede helft 20e eeuw. '114. C. Danies'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

3 Duitse bierpullen
Startprijs 50 EUR

Drie oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksels. 20e Eeuw. Gemerkt. Grote bierpul heeft speeldoos onderin 'Trink bruderlein trink'. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

Japans serviesje met gezichtjes
Startprijs 65 EUR

Voor-oorlogs Japans porseleinen koffieservies met draken, goud decor en Geisha gezichten in de bodem van de kopjes. (opgewerkt twee-dimensionaal decor). Bestaande uit: 6 kop en schotels, koffiekan, me...

6 Iepenhouten Louis Seize stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse iepenhouten Louis Seize stoelen met bloemmedaillons. Afmeting: 93 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Medaille
Startprijs 25 EUR

Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...

Zilveren sleef
Startprijs 120 EUR

Zilveren sleef, Duits 800/000, met ovale, vergulde bak met tuit. Voorzien van lange steel versierd met een heft met bloem en blad decor. MT.: vermoedelijk H.Meyen & Co, ca 1850-1900. 8x13x41cm. In goe...

Zilveren miniatuur, gouden koets
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, de gouden koets, met 8 paarden. 15x2x4cm. ca 72 gram. In goede staat

Martinus Nefkens, 'Coming sheep'.
Resultaat: 220 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Landschap met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Chinese inktstenen (2 x).
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

3x Rieten poppenmeubel, circa 1930.
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse poppenmeubels. Twee maal dekselmand. Eén maal eikenhouten stoel. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.

3 Duitse bierpullen.
Startprijs 70 EUR

Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Quan Yin, Blanc de Chine
Startprijs 40 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Lot met poezen-beeldjes, (13 st.)
Resultaat: 60 EUR

Dertien stuks bisquit porseleinen poezen figuren. Gemerkt H.K. 20 Eeuw. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.

Zilveren Art Deco broche.
Startprijs 110 EUR

Zilveren Art Nouveau broche, 835/000, met turkoois. markiesvormige broche met een grote ovale cabouchon geslepen turkoois, Het zilver om de steen heeft een hamerslag bewerking. ca 5,7 gram. MT.: H.van...