A. Verweij, 1933. circa 1970. 'Hollands strand gezicht met bomschuiten en figuren'. (Egmond aan zee met de vuurtoren van Speyck ) Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse Kepi. Koninklijke Marechaussee. 'Bal en Zoon, Reigerstraat 14, Tel. 1364 Breda'. Afmeting: 16 x 19 x 22 cm. In zeer goede staat.
Gave Engelse helm (WO II) voor burgerbescherming. Met origineel lederen binnen helm. Afmeting: 12 x 29 x 31 cm. In goede staat.
Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
Klein antiek pistool. Gemerkt 'E.L.G' en 'R' met kroon. Monogram 'H.S'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Collectie van zeven militaire en politie emblemen. 20e Eeuw. Onder andere: Metropolitan Police, Middlesbrough Police, Joris en de draak etc... Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Twee bronzen kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...
Bijzondere grote zilveren soezenmand, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met langs de rand 3 ribben, geplaatst op een eveneens rechthoekig gecontourneerde voet voorzien van vier grote uitgewerk...
Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat
Zes zware zilveren ringen, 925/000 met gekleurde zirconia's. Diverse maten, ca 94 gr. Nieuw. (verkoopprijzen €59,-/€99,- per stuk)
Kristallen inktstel met zilveren houder, 833/000. Inktstel met kristallen potjes met zilveren dop voorzien van parelrand. Het geheel is geplaatst op een zilveren gecontourneerde houder met greep. MT....
Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Monogram 'C E'. 'Portretten marskramers prik en prak'. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat
Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.
Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.
Gesigneerd P.C. de Bruin. Circa: 1900. 'Zeilboot op meer'. Twee restauraties. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden koordarmband, 585/000, met witgouden ankerschakels getorst. Breedte 3,2 mm, ca 4,9 gram. Lengte 19 cm. Voorzien van karabijnsluiting. Nieuw