Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø ko...
Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Loddereindoosje met gedreven afbeeldingen en los opgehoogd deksel met inscriptie 'GS 1870'. Onbekende merken. Ca. 40 gr. Afmeting: 5 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schenkkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 zilveren banden met getrembleerde bewerking door middel van een ketting verbonden en een zilveren...
Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 835/000, gestanst model met cartouches en krullen. 4x3x4,5cm. MT.: Fa. J.H. van der Meulen, Joure, jl.:c:1962. ca 25 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ronde kralen ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden langwerpige sluiting met 3 bloedkoralen, 15x5mm, met fraai ei...
Bijzondere boterstolp met zilveren koe. Kristallen boterstolp met onderschotel, binnenbakje en stolp. De stolp is versierd met geëtste lijnen en meandermotief, bekroond met een zilveren knop met een l...
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Damesportret' Ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Kristallen inktpot op zilveren schotel met zilveren dop, 800/000. Zilveren schotel met opstaande rand met boogbewerking en een verlopende knerrenrand. In het midden zit een kristallen potje met zilver...
Zilveren medaillon met collier, 925/000. Groot ovaal medaillon, 45x35mm, versierd met graveerwerk en aan de voorzijde voorzien van een opgelegde vergulde vogel en vlinder. Het medaillon heeft een bewe...
Zes zilveren gebaksvorkjes met initialen en fraaie bloemstelen. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa: 1930. Lengte: 11 cm. Ca.: 62 gr. In goede staat.
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee ovale broches met bewerkt jade. 35x27 mm. In goede staat
Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...
Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.
Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Bloemensteker met ronde zilveren onderschaal, 925/000, en glazen inzetstuk voor bloemen. ø 19x13cm. MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.: R: 1916. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.