Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met gollvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals als de rand van de deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. In goe...
Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...
Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Bijzonder fraai 3-delig zilveren koffieservies, Deens 830. Servies bestaand uit een koffiekan, melkkan en suikerbak in een buikmodel op ronde gladde voet, voorzien van een gekruld oor. De koffiekan he...
Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...
Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Sumatraanse kris met hoorn en been. Schede gebarsten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse revolver 'The guardian American of 1878'. Met gravering en tekst, gemerkt en genummerd. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kleine kruithoorns. Eén maal 'American Eagle'. Eén maal 'B.A. Paris'. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Korte bajonet in schede. 'R5 l 1081' Met houten grip. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) loop met trekker en mechanisme. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.