Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren theebus
Startprijs 240 EUR

Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met gollvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals als de rand van de deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. In goe...

Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel
Resultaat: 440 EUR

Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...

Hermann Bopp
Resultaat: 30 EUR

Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.

Pop, 'Tete Jumeau', ca. 1900.
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

3-Delig zilveren servies, Deens
Startprijs 750 EUR

Bijzonder fraai 3-delig zilveren koffieservies, Deens 830. Servies bestaand uit een koffiekan, melkkan en suikerbak in een buikmodel op ronde gladde voet, voorzien van een gekruld oor. De koffiekan he...

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

Kruitzakje
Resultaat: 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Baret
Startprijs 30 EUR

Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen kanon, ca. 1900.
Resultaat: 40 EUR

Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antiek matrozenmes
Resultaat: 140 EUR

Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Mosa plaquette, 1945
Startprijs 30 EUR

'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.

Hartsvanger, ca. 1900.
Startprijs 80 EUR

Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startprijs 60 EUR

Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Duitse bajonet met zaaglemet
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.

Sumatraanse kris
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Sumatraanse kris met hoorn en been. Schede gebarsten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.

Penvuur revolver 1878.
Startprijs 180 EUR

Kleine 19e eeuwse revolver 'The guardian American of 1878'. Met gravering en tekst, gemerkt en genummerd. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

2 x Kruithoorn.
Startprijs 300 EUR

Twee oude/antieke kleine kruithoorns. Eén maal 'American Eagle'. Eén maal 'B.A. Paris'. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Oude bajonet
Resultaat: 190 EUR

Korte bajonet in schede. 'R5 l 1081' Met houten grip. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Loop FN Flobert geweer.
Resultaat: 50 EUR

Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) loop met trekker en mechanisme. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Hartsvanger mes, (19e eeuw)
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Officiers sabel, vuurverguld
Resultaat: 150 EUR

Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Percussie geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.