17e Eeuws Duitse steengoed 'Frechen' baardman kruik met medaillon en zegels. Gelijmd. Afmeting: 39,5 x 24 cm ø. In redelijke staat.
Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Vier grote oude/antieke Delftse aardewerken schotels 'Porseleyne Fles' met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat
19e Eeuws Frans notenhouten bijzettafel met lade en bruin marmeren blad. Afmeting: 77 x 63 x 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.
Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Antieke verzamelaarskast met zes lades en vakjesverdeling. Circa 1920. Afmeting: 46 x 39 x 38 cm. In goede staat.
Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.
Drie grote antieke polygromen keramieken schotels, 18e-19e eeuw, 1x Delfs gemerkt APK met chip, 1x Delfs gemerkt UE ca 1900 Goed en 1x 18e eeuwse Fayence, bloem deels gerestaureerd. Cond. Redelijk. ø ...
Grote Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figurengroep. 'De drie gratiën'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met smeedijzeren beslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 93 x 143 x 73 cm. In zeer goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Dresden' porseleinen figuur. 'Man met fluit'. Onderste gedeelte fluit eraf. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In redelijke staat.
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 cm ø. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Onder andere: 'Familie Verte' en 'Kantonees'. Afmeting: 11 -13 cm. In goede staat.
Vijf Chinese porseleinen dekselpotten. 20e Eeuw. Twee gemberpotten en drie dekselpotten. Gemerkt. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Bekende beroemde 16e eeuwse Duitse landkaart Stad Ratzenburg, door Gerdt Hane 1588. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.