Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...
Drie oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksels. 20e Eeuw. Gemerkt. Grote bierpul heeft speeldoos onderin 'Trink bruderlein trink'. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.
Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.
Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog en drie lades. Geplaatst op 4 klauwpoten. Het gehele kabinet is versierd met floraal decor. MT.: J.v. Waveren, Haarlem jl.: P:1975. 10x6,5...
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met afbeelding van een zeilschip. 10x8x6cm. In goede staat.
Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kestner' pop, nr. 121. 'Mein kleine liebling'. Circa 1912. Pop heeft mohair pruik en oude kleding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...
Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...