Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Oude schoenmaker'. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Twee aparte Japanse cloisonne dekselvaatjes met diverse vogel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø. In goede staat.
Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...
Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.