Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...
Antieke Duitse uitneembare eikenhouten Barok kast met lijsten, snijwerk, ster-intarsia en lades. Anno 1812. Afmeting 200 x 72 x 201 cm. In redelijk/goede staat.
Grote uitneembare Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met mooi lijstwerk, lades en origineel beslag en slot. Anno 1791. Afmeting: 206 x 71 x 190 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten reuzen balkon vrijslinger met origineel Kienzle uurwerk. Circa 1890. Minimale beschadigingen. Afmeting: 122 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decor, vogels en tekst. Gemerkt. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...
Grote twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast. Stijlmeubel, met mooi bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 222 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
Oude/antieke fijn beschilderde Chinees porseleinen penselen-aflegger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 10,5 x 1 cm. In goede staat.
Twee grote lampen, Duits porselein handbeschilderd en gesigneered Sitzendorf, met porseleinen schermen met opgelegde bloemen, 20e eeuw. 55x35cm. In goede staat, minimale beschadigingen mogelijk.
Antiek vergulde marine officiers sabel met ivoren heft. Model 1843. Op zijde van kling onduidelijk gemerkt. In mooie staat, lichte oxydatie lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dame met bloem'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Grote antiek gesigneerde 'Porseleyne Fles' wandblaker. Twee-lichts met voorstelling naar Mesdag. Eén kandelaar-arm beschadigd. Gesigneerd 'Joost Thooft + Labouchere'. Afmeting: 58 x 40 cm. In redelijk...
Twee antieke Duitse 'Hoechst' porseleinen figuren. Circa 1758 - 1766, of 'Passau' 19e eeuw. 'Vrouw met haan', goed. 'Man met hond', één vinger eraf + pootje hond gelijmd. Afmeting: 16 - 16,5 cm. In re...