Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Grunderzeit staande klok, twee delig. Circa 1880. Huwelijk uurwerk met klokkast, kroon niet origineel. Klok heeft twee gewichten, halfuur slag. Functies niet getest. Afmeting: 220 c...
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.
Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...
Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.
Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize, Empire pendule met Amor. Circa: 1800. In goede complete staat met zeer goede vuurvergulding. Eén chip bij wijzerplaat sleutelgat. Pendule heeft achtdaags-uurwer...
Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...
Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.