Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.
Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg antieke zilveren cabaret, Den Haag 1740, met een rechthoekig gecontourneerde vorm, voorzien van 2 opgelegde randen en geplaatst op een ronde voet. 19,5x19,5x2,5cm, ca 439 gram. In zeer goede sta...
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...
Drie zilveren kommen, 833/000, versierd met krullen en een Fries landschap. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: 2x Y: 1908 en G:1916. Grootte ø12x5cm. Totaal ca 352 gram In zeer goede staat.
Bijzondere grote zilveren schaal, 950/000. Ronde schaal met fijne golvende rand rijkelijk versierd met 19e eeuws, deels gestanst, decor met krullen cartouchen, C-voluten en bloemen. Geplaatst op drie ...
Massieve gouden ring, 585/000, met diamant, Merk Diamonde. Geelgouden ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, met aan weerskanten in het witgoud ...
Antiek Duits notenhouten Grunderzeit damesbureau. Met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Lichte beschadigingen. Circa 1890. Afmeting: 116 x 88 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.
Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.
Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.
Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
Antiek klapmes met houten en messing heft en lang lemet. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Antiek Italiaanse dolk met bewerkt lemet, houten grip met ijzerdraad in houten met leder beklede schede. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.