Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, blauw, creme etc.. Behoeft reiniging. Afmeting: 230 x 138 cm. In redelijke staat.
Interessant kavel met diverse munten waaronder: Nederland: 14x 1/2 cent (1909-1940), 36x 1 cent (1877-1942), 2x 2,5 cent (1877-1880), diverse 19e eeuwse munten uit Batavia en Ned. Indië, tevens Duitsl...
Collier met 2 rijen turkooiskralen, ø2-4 mm, bevestigd aan een geelgouden ovaal slotje met geschulpte rand en een kleine turkoois in het midden ( entree ontbreekt). En een klein geelgouden speldje met...
Collier en hanger, zilver rosé, 925/000, met lapis lazuli. Collier met een staafjesschakel met daaraan een vierkante hanger met lapos lazuli, 29x17mm. Lengte 40 cm. ca 10,2 gram
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Stijgerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand, ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. ...
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk. In het midden in een opstaande rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 25x20 mm. ca 2,3 ...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met krullen, bezet met een grote ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 11,5x18mm, 20x40mm.ca 5,1 gram. In goede staat
Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.
Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bronzen buste van een vrouw in klederdracht met hoofdbedekking. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...
Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. Ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...
Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands. Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.