Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed.
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, blauw, creme etc.. Behoeft reiniging. Afmeting: 230 x 138 cm. In redelijke staat.

Interessant kavel munten
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavel met diverse munten waaronder: Nederland: 14x 1/2 cent (1909-1940), 36x 1 cent (1877-1942), 2x 2,5 cent (1877-1880), diverse 19e eeuwse munten uit Batavia en Ned. Indië, tevens Duitsl...

Turkoois collier en speld
Startprijs 150 EUR

Collier met 2 rijen turkooiskralen, ø2-4 mm, bevestigd aan een geelgouden ovaal slotje met geschulpte rand en een kleine turkoois in het midden ( entree ontbreekt). En een klein geelgouden speldje met...

Collier met Lapis Lazuli
Resultaat: 35 EUR

Collier en hanger, zilver rosé, 925/000, met lapis lazuli. Collier met een staafjesschakel met daaraan een vierkante hanger met lapos lazuli, 29x17mm. Lengte 40 cm. ca 10,2 gram

Bronzen beeld, 'Meisje met lantaarn'.
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Stijgerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Kristallen schaal met zilveren beugel.
Startprijs 60 EUR

Ronde kristallen schaal met geschulpte rand, ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. ...

Gouden broche bloedkoraal
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk. In het midden in een opstaande rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 25x20 mm. ca 2,3 ...

Gouden hanger bloedkoraal
Startprijs 180 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met krullen, bezet met een grote ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 11,5x18mm, 20x40mm.ca 5,1 gram. In goede staat

Frans composiet beeld, 'Matroos'.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat

Stalen verguld collier M&M
Startprijs 50 EUR

Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.

Stalen verguld armband M&M
Startprijs 40 EUR

Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.

Beeld, 'Vogeltje'.
Resultaat: 65 EUR

Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Beeld, 'Nar'.
Startprijs 325 EUR

Bronzen buste van een vrouw in klederdracht met hoofdbedekking. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen, hondenkarren
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...

14x Zilveren Biedermeijer theelepels
Resultaat: 40 EUR

Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. Ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...

Zilveren tafelborstel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands. Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...

Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'.
Resultaat: 300 EUR

Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2 x Putti beeld.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 150 EUR

Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR

Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Teckel op marmeren voet
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.