Vierenzestig stuks antiek Hollandse witte tegels, zogenaamde 'witjes'. Minimale schade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 585/000,7 Akoya parels ø 6 en 5 mm. De broche is in de vorm van een fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyaparels en 4 steentjes. De broche is half gematteerd. De broche ...
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Lenzkirch' console wandklok met verguld bronzen beslag en origineel uurwerk. Achtdaags (stil uurwerk) (1 million nr. 218018). Bij console onderstaartje niet van brons, verder in goede ...
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle secretaire Napoleon III, met vier lades en klep, rood schildpad en palissander, wit marmeren blad. Stukjes schildpad missen en stukjes koperdraad missen. Circa: 1870. Afmeting: 1...
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Gouden horlogeketting, 585/000, Ketting van gevlochten ogen met plaatjes. Lengte 26 cm. Breedte 12 mm. ca. 19 gram. In zeer goede staat.
Zilveren inktstel, 925/000, bestaande uit een rechthoekig gecontourneerd zilveren basement op 4 klauwpoten versierd met palmetten en krullen. Met peninleg en 2 houders met vierkante kristallen inktpot...
Prachtige zeskantige zilveren hengselschaal, 833/000, met geschulpte, golvende rand met opgesoldeerd pareldecor. De mand is voorzien van ajour gezaagd spitsbogen motief en daarboven een ajourrand met ...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Lang collier van bloedkoralen, ø6,5mm, geknoopt en bevestigd aan een geelgouden sluiting in de vorm van een boon voorzien van graveerwerk. Me...
Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboekslot, 585/000,gecontourneerd model versierd met biedermeiergraveerwerk. Grootte 9x5x15cm., In zeer goede staat
Zilveren spillegang horloge met snek, extra behuizing en ketting. Zakhorloge, ø 57 mm, met witte wijzerplaat. D.D.Neveren, London, rond 1800. Voorzien van fraaie zilveren horlogeketting, 2 rijen, vers...
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. 'Drentse boerderij met strokap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws bewerkte vergulde sabel. Met origineel lederen heft en grip. Gebruikssporen. Afmeting: 93,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws prachtig Frans schacht-bajonet met messing heft en leeuwenkop. Voor petit carbinie 183. Gemerkt met 'W' en kroon Nr. 44. Afmeting: 62 cm. In zeer goede staat.
Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.