Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...
Collier van bewerkte benen kralen met om en om een geelgouden bolletje en een geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een opengewerkt hart. Lengte 42 cm.
Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Certina horloge, model Bristol 195, automaat, met datum aanduiding, ø kast 35 mm, goudplated. Serienummer: 25651. Voorzien van bruin krokodillen lederen band. Werkend, in goede staat.
Baume & Mercier horloge, goldplated, handopwinding voorzien leren band. ø kast 35 mm. Kastnummer: 687444 21008. Werkend en in goede staat
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.
Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.
Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.
Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
Antiek klapmes met houten en messing heft en lang lemet. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Antiek Italiaanse dolk met bewerkt lemet, houten grip met ijzerdraad in houten met leder beklede schede. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.